Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniół z podciętymi skrzydłami

taki sobie topik:(

Polecane posty

Milaczek zeby był nawet Domagarow był moim stomatologiem to i tak bym sie bała ...zwłaszcza kleszczy brrrrr:(...a mam ósemke do usuniecia jeszcze do dzis nie poszłam ,bo miałam z przeciwnej strony usuwana i przezyłam horror, zreszta stomatolog też:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa---ja ten film oglądałam już dawno temu.....chyba jeszcze w szkole średniej:-) Milaczek---jeśli Twój dentysta jest wolny, podoba Ci się to....może spróbuj go jakoś......no wiesz co:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniół---ja piszę wierszem i prozą....a raczej próbuję:-) A czy to jest dobre???...nie mi oceniać. Ale pamiętam, że dwa wiersze napisałam inspirując się właśnie....Leśmianem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny...tylko zdrowych zębów nie idźcie usuwać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nekri - jest żonaty. Zresztą faceci z taką pozycją i takimi zarobkami są szybko zdobywani i zaciągani przed ołtarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milaczek---co do Jagny to ja uważam, że ona nie była niczemu winna. Po prostu miała pecha, że mieszkała wśród "ciemnych" ludzi. Przecież ona tych facetów nie podrywała. Oni sami za nią latali. A to, że nie umiała im odmówić wynikało tylko z jej infantylnego charakteru. Faceci tą jej naiwność i dziecinność wykorzystywali. A ten los powinien spotkać mieszkańców tej wsi, którzy dokuczali Jagnie za to, że....była tylko ładna--czyli za nic. Taka jest moja opinia o niej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Nekri. Jagna była inna niż reszta mieszkańców. Nie żyła "po bożemu " jak reszta z wioski. W dodatku była ładna i obdarzona wysokim libido- to ją zgubiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniół---u siebie na fb jest trochę moich wierszy. W komputerze ich nie mam więc nie mogę skopiować. Zapisuję w zeszycie. A jeśli chodzi Ci o wiersz, który pisząc "pod wpływem" Leśmiana to on na fb jest:-) Ostatnia strona, zdjęcie z datą 13 marca 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, ja też miałam niewesoło z 8. Musiałam usuwać u chirurga szczękowego- trwało to prawie 2 godziny. Chirurg, po tym zabiegu, ledwo stał na nogach, mamrocząc pod nosem "że ma wyrzuty sumienia, że Panią tak bolało" (źle mnie znieczulił) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anioł to był ropny ząb, na dodatek przyrosniety zastrzyki nie działały, ból niesamowity jeszcze dostałam szczękoscisk tak, ze pół zęba zęba wyciagnął i puscił mnie okrwawiona na poczekalnie...wszyscy pouciekali co mieli zęby do usunięcia...potem dokończył dzieła jak odpoczął ale poszło razem z kawałkiem szczęki. Dobrze, że nie byłam sama, bo normalnie bym nie trafiła do samochodu - nie wiedziałam nawet na jakiej ulicy sie znajduję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milaczek---dzięki:-) Ale swoich rysunków jeszcze tam nie dodawałam, chociaż....dzięki za pomysł. W przyszłości go wykorzystam:-) Aniół---nawet w miastach takie sytuacje bywają.....niestety:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego teraz tak sie boję...a ten dentysta powiedział, że jeszcze w całej swojej praktyce nie miał takiego przypadku. To był lekarz wojskowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa---to Ci współczuję:-( tego bólu. Ale jak tam była ropa to na pewno pojawił się też ucisk na tkankę nerwową---a to boli bardziej niż sam ząb:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×