Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniół z podciętymi skrzydłami

taki sobie topik:(

Polecane posty

Konserwatorzy na ogół zajmują się tylko zabytkowymi miejscami pochówku---np jakieś sarkofagi, lub miejsca spoczynku bohaterów wojennych itp. Prywatnymi grobami się nie zajmują---chyba, że rodzina zapłaci konserwatorowi. Najczęściej prywatne groby odchodzą w zapomnienie lub...pomimo, że ładne--są usuwane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tortur to ja...jestem bardzo wrażliwa na ból---niestety. Mnie wystarczy tylko trochę mocniej dotknąć to już płaczę:-D Ale drugiej osobie--oczywiście jeśli sobie tego życzy---mogę zrobić wszystko:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj Ewie sie nie wyświetlał a dzisiaj Tobie. Moze ten wejdzie http://www.google.pl/imgres?q=stare+nagrobki&hl=pl&sa=X&biw=1280&bih=811&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=G3tpK_DV50ZkwM:&imgrefurl=http://www.tvnwarszawa.pl/informacje,news,ocalic-pamiec-i-stare-nagrobki,313473.html&docid=kKY3oiN3wtZHpM&imgurl=http://m.onet.pl/_m/eb20ea21ecedc3f4dc85005d478e462f,35,53.jpg&w=640&h=360&ei=aGzuTrvzB4ea-wbdt82JAg&zoom=1&iact=rc&dur=205&sig=116085008498408981236&page=4&tbnh=111&tbnw=197&start=74&ndsp=27&ved=1t:429,r:18,s:74&tx=96&ty=54

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pochówku, mamy też taki przepis, że: od momentu pogrzebu grób może stać 20 lat. Po upływie tego czasu---rodzina musi płacić zarządowi cmentarza, aby ten grób istniał nadal. Opłata na razie niewielka, 20 zł miesięcznie. Ale w razie jakiejś zwłoki Zieleń Miejska ma prawo pozbyć się danego grobu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku---ja już i tak zaraz musiałabym się położyć bo....jutro do pracy. A spać wcale mi się nie chce:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku---mam się do kogo przytulić i jestem szczęśliwa ale.....czasem tęsknię za spaniem samej---przestrzeń w łóżku też jest potrzebna. Ostatni raz spałam sama jakieś 2 mies temu gdy Blondyn miał grypę. A teraz....idę się przytulić:-) Dobranoc😴🖐️)))) Aniołek😘 Inni😘co dziś byli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-)🖐️miłego.... anioł😘 inni😘 Aniołku---znam ten "ból", kiedy po tylu dniach lenistwa trzeba nagle znów wcześnie wstawać:-O Ja będę mieć urlop już za dwa dni:classic_cool: Do potem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Anioł👄Nekro👄 własnie skończyłam ubierać choinkę...zdecydowałam sie na małą, bo nie mam ochoty jeździć z meblami...ale chyba za duzo świateł założyłam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa---my choinkę ubieramy dopiero w sobotę:-) Życzę miłego wieczoru i nocy Tym😘 co dziś byli i może? będą. 😴🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodzę cichutko na topik, aby śpiących nie obudzić, i cichutko szeptam Wam "DOBRANOC" 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×