Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniół z podciętymi skrzydłami

taki sobie topik:(

Polecane posty

zresztą ja nie latam po tematach, a teraz dopiero co weszłam na Kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu tak prześladujecie Koliberka Jole I Czarnuszke :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aniół:) miałas to sprawdzić, czemu uciekasz ?...widzę, że już oczyszczony temat z wczorajszych wpisów, więc coś zrobiłas chyba w tym kierunku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa witaj :) Dla mnie to była ciężka decyzja żeby odejść . Dzisiaj w nocy wszystko przemyslałam i podjełam ta decyzję najbardziej po ostatniej wypowiedzi pomarańczy , to zawyżyło wszystko. Nie chcę przez nikogo posądzana o nic, bo nic nie zrobiłam . Dziekuje Wam za mile spędzony czas i pomoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego....:-)🖐️)))) anioł😘 ewa😘 inni😘 Aniołku---to co Cię spotkało, wierzę, że mogło być dla Ciebie nieprzyjemne ale....czy warto z powodu czegoś takiego rezygnować--w końcu lubiłaś tu pisać. Ja uważam, że obawiać powinniśmy realnych zagrożeń---aby w realu nikt nas w coś nie wkręcił, aby tam ktoś przypadkiem nie robił nam nieprzyjemności itp. Realne zagrożenia to dopiero jest tragedia---mogą nam zniszczyć życie. Tutaj takiej możliwości nie ma:-) Chyba, że ktoś byłby na tyle zdesperowany i próbowałby nas odnaleźć poza światem wirtualnym. Dwa miesiące temu miałam podobną sytuację---tylko, że tam wykorzystano mój wizerunek. Jakaś pani skopiowała moje zdjęcie z fotobloga i na pewnej stronie--nie ważne jakiej--umieściła jako własne:-O Dopiero znajoma z fb wysłała mi @ z adresem tej strony, czy ja to widziałam. Jak to zobaczyłam to też zrobiło mi się trochę przykro:-( Zgłosiłam sprawę gdzie trzeba i....okazało się, że nie byłam pierwsza, którą takie coś spotkało. Ta pani często kradła zdjęcia różnych dziewczyn i wstawiała na tą stronę jako własne. A gdy ją wykrywano, że to oszustka to ona szybko usuwała konto, odczekała trochę czasu i....wracała z nowym kradzionym zdjęciem innej dziewczyny---udając, że to niby ona:-D:-D:-D Po tym incydencie nawet byłam bliska tego aby swój fb skasować---bo po co mi to, jeśli ktoś tak robi:-O I jeszcze nasłuchałam się gadania od swojego narzeczonego, że----pokazywanie twarzy w necie przynosi tylko kłopoty. Jednak fb nie skasowałam bo....wierzę, że już nikt mi tego nie zrobi:-) Także Aniołku nie ma się czym przejmować:-) i....wracaj do nas szybko🌼:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koliberkowi jest wstyd i nie
wróci już jako Aniół. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nekro późno przychodzisz:), ja wczoraj wieczór miałam dłuższą rozmowę ... tak, że później już tylko wskoczyłam do łóżka nawet nie zagladajac na Kafe. Miłego popołudnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak dobrze żarło
a jednak zdechło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolibrowata
komu te krzyże postawiłeś???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu też miłego...:-)🖐️)))) Pomarańcz---nie wiadomo czy "zdechło"...może zmartwychwstanie:-D:-D:-D Ewa---ja wiem, że późno przychodzę ale...często zdarza mi się w domu zgadać a potem....okazuje się, że już jest tak późno. Spróbuję przychodzić wcześniej:-) Teraz mnie w ogóle nie było ponieważ najpierw byłam bardzo zajęta a później wyjechałam. Do potem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pisac nie pisac
koliberek okazala sie byc aniolem ze zlamanym skrzydlem projekt kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa orange
Nekro witaj👄 Wszystkiego Najlepszego :)👄👄👄❤️ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Widzę, żeTopik opustoszał jak nas nie było:o... ja też byłam u znajomej w górach. Decyzja zapadła w ciągu godziny, jak zadzwoniła, a w drugiej już byłam w trasie:) Najgorsze było to , że nie miałam tam zasięgu na swój tel:( Miłego dnia🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×