Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniół z podciętymi skrzydłami

taki sobie topik:(

Polecane posty

Gość gość
duszek d.u.p.c.y ł Jolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierze, aż tak nisko upadł ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to przecież ona ogromna, a duch malutki hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielki upadły aniele… Czyż dobrze czujesz się w swym ciele? Kimże jesteś miły stworze? Wiecznie nieśmiertelny upiorze… Czujesz smutek, czujesz ból? Uczucie jakby serce przebijały setki kul? Ucięte skrzydła Twe, żałośnie rzucone na stos, Skończy twój nędznie nudny los… Boisz się… Ciszy, nicości, To, że na Twoje oczy nadejdą wieczne ciemności. Zatrzaśnięty wiecznie w grobie, Swych przyjaciół zostawisz w żałobie. Lecz na razie nie myśl o przyszłości, Bo jeszcze nie zostały rzucone kości…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu musiał być bardzo zdesperowany żeby na takiego star**** się rzucić jak Duch prawie 70-letni starzec z wielkim ego Ja na takiego nawet nie chciałabym spojrzeć a cóż dopiero do łóżka z nim iść Osz k***a i za takim stacem bvaby latają jak opętane Miejcie baby to na uwadze Bu ha ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koliber latal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz u samusionka udaje zas innego aniolka :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się mylisz jeden z drugim Haahahahaha A jak myślisz kto tu teraz to napisał Duch może i by chciał ale mu się nie uda i nie udało nigdy hahahaha Indyk miał marzenie w niedzielę a w sobotę mu łeb ścieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooooooo starzec się odezwał :D:D:D Demencja starcza cię dopadła już że masz taką krótką pamięć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak przy okazji to chyba w twoich snach wiesz gdzie ja jestem , ja doskonale wiem gdzie jestem i nie musisz tego mówić chyba we swoich snach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha pozdrów przy okazji Verę ode mnie DUPKU Masz za Swoje po kilku latach jak cię w ciula zrobiłam na cycuyś glansuś :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na koniec c***owiem rób z saiebie jeszcze3 większego DUPKa to przynajmniej mam dobry ubaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może w teb sposób się uda
I have so much to say, nothing more nothing less

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może w teb sposób się uda
Hi all, and especially at the end of Spirit 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jej kupie wibrator jak nawet Duch jej nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duszek ma 64 lata i nie musi brać wiagry jak inni 40-to latkowie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W szkole pani nauczycielka pyta dzieci kto widział czarne jajka Jaś wstał i mówi ja widziałem prosze pani Pańi na to gdzie? u murzyna siadaj Jasiu dwa no dwa jajka były dwa Jasiu siadaj pała no pała tez mu wisiała ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepsze dildo, bo ona siedzi non stop na kaffffff :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Wam że Duch już wami tak manipuluje że we wszystko wierzycie to co napisze, zwłaszcza jak wam się wydaje że ja piszę cały czas na Kafe ______________________________________________________________________________________________ {Pokażcie mi miejsce i dokładną godzinę wraz z nickiem przez ostatnie mozna powiedzieć w tym przedziale czasowym ponad pół roku oprócz tego topiku.) _______________________________________________________________________________________________ Duch jest takim cwanym lisem że aż hej . ma z Was piesków do wszystkiego, tylko że nie ze mną te numery już mu się nie udadzą jak i Wam . Duch może myśleć co chce i wy również .Teraz czekam na odpowiedź z Waszej strony na moją odpowiedx nie za miesiąć lub dwa tylko dfzisiaj. Podkreślam to o co się pytam żebyście to zauważyli, zwłaszcza DUch i jego świta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha wibrator mi nie jest potrzebny bo mam swojego naturalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty masz chłopa ? :D hahaha:D Zresztą COKOLWIEK NAPISZESZ TO JEST KŁAMSTEM :d Wszystkim d/u/p/e obsmarowywałaś z którymi pisałaś emaile. PS. Wibratory owszem naturalne są :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koliber wyskakuj z piór pokaż tzydzki i pezde :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czekam na swoją odpowiedź jak jesteście tacy mądrzy wszyscy. Naturalnie że nie ma , chyba że zywy.No może PUF Lala dla Was , według Was ro jest żywa istota D E B I L E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sprawiedliwy
Jola załóżmy sobie temat i będziemy sobie pisać jak za dawnych czasów. Miałaś taki fajny temat dużo osób tam się udzielało to dałaś się sprowokować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Ty masz chłopa ? smiech.gif hahahasmiech.gif co do twojej durnej wypowiedzi to myśl co chcesz DUCHY , nie udało Ci się tyM RAYEM :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do ostatniej gościa wypowiedzi już nie załozy żadnego topiku ani tu ani nigdzie bo nie mam czasu ani chęci. Mam swoje zycie o które muszę dbać i nic nikomu do tego. Tylko sporadycznie zaglądam tutaj i odpowiadam na te głupie podchody DUCHA i jego świty Debili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ułóż to składnie, bo nie wiadomo o co ci chodzi. Podejrzewasz Ducha o jakieś spiski , a to ty sama się wyłozyłaś na kłamstwach. Ale to jeszcze nic Najgorsze, że udawałaś głupka i szłaś w zaparte , aż sama w tych kłamstwach sie pogubiłaś. Można podpaść z nickiem, bo nie ty pierwsza wpadłaś, ale TRZEBA SIĘ PRZYZNAĆ do błędu, a nie strzelać focha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co się wpieprzasz tam gdzie Duchg do mnie ma wiecznie pretensje? Pytam się o to Jak ja byłabym na twoim miejscu na nawet jednego słowa bym nie napisała tutaj tylko ploty to każdy potrafi roznosić , ja nie mam do czego się przyznawać po piewsze a co sobie DUCH ubzdurał to już jego sprawa jest ani nie twoja ani nie moja. Jemu mozna tłumaczyć po stokroć i tak nic to nie daje tylko wręcz odwrotny ma skutek. On mnie kiedyś zrobił w balona aż zabolało .MYślał że jestem głupia i nie wiem co chciał zrobić, ale cierpliwośc ma swoje dobre strony i warto było zaczekać tak długi czas. Odpłaciłam mu to z nawiązką może lepszą niż myśli i może miał nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×