Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniół z podciętymi skrzydłami

taki sobie topik:(

Polecane posty

:D:D:D- dobre Szef do sprzątaczki - blondynki: - Pani Jadziu, proszę posprzątać windę. - Na każdym piętrze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Ewa wiem . Tylko musi byc coś małego żeby duzo miejsca nie zawalało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od zawsze tak masz? pytam, bo ja miałam alergię na roztocza - musiałam jechać na tabletkach , ale rok temu jak ręką odjął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przecież krokodyla nie weźmiesz, a malutkie to możesz rozdeptać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistrz Polski w skokach spadochronowych wspomina swój "pierwszy raz": - Wyskoczyłem z samolotu i poczułem się jak ptak... - Taki wolny? - przerywa jeden ze słuchaczy. - Nie, po prostu leciałem i srałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Krokodyla to napewno nie wezmę . Wiesz przy takim mieszkaniu 1 pokój z kuchnią to za wiele miejsca nie ma :) Ale pewnie na papuzki się skuszę :) Prawie całe zycie mam alergie na sierść . Biorę tabletki na to i często muszę uzywać inchalatora jak już jest żle i niespodziewanie mnie chwyci duszność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Ewanic nie szkodzi , to są tylko kawały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam Cię trochę rozsmieszyć;) A z tymi papuzkami to niezły pomysł...tylko nie wiem co sie bierze...albo parkę, albo i nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
To ja też cos dam z takich kawałów;) Wraca pijany baca do domu i żeby nie denerwować żony poszedł spać do stodoły. Rano żona się budzi, szuka męża. Nigdzie go nie może znaleźć. Wchodzi do stodoły i coś tak strasznie śmierdzi. Pyta się bacy: - Co znowu żeś się ochlał? To dlatego tak śmierdzi? - A wyobraź sobie, że wracasz w nocy do domu, przechodzisz obok cmentarza a z grobu wychodzi ręka i mówi: chodź... chodź.. to co byś wtedy zrobiła? - No chyba bym umarła. - No widzisz a ja żem się tylko zesrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Ja tez nie wiem . Dowiem się wszystkiego dopiero . Od tego są pracownicy sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D Dwaj księża rozmawiają na temat spowiedzi. Pierwszy stwierdza: - Od tego, co się teraz słyszy od młodzieży przy spowiedzi, to się człowiekowi dosłownie czapka podnosi... Na to drugi: - To po co kładziesz ją na kolanach...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż ciekawa jestem na co sie zdecydujesz - o ile to zrobisz....ale zobaczysz w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
:D :D Jedzie dziadek Trabantem i nagle mu zgasł. Po paru dosłownie sekundach zatrzymuje się najnowszy model Ferrari. Kolo od Ferrari wyłazi z wozu i pyta, czy podholować. Dziadek oczywiście się zgadza. - I pamiętaj dziadku, jeśli coś będzie nie tak, to zamigaj lewym migaczem Pierwsze skrzyżowanie - czerwone światło. Po chwili podjeżdża najnowsze Porsche. Kolo od Ferrari został wyzwany do wyścigu a że jego duma jest wielka, to nie mógł odmówić. Ruszyli. Po ok 5 kilometrach za rogiem stało dwóch policjantów i to co usłyszeli to tylko ziuuuuum, ziuuuum, ziuuum. Odzywa się pierwszy policjant: - Ty, widziałeś tego Ferrari? Z 290 km/h jechał! - A tego Porsche? Z trzy stówki miał! - A tego Trabanta? Migał, że będzie ich wyprzedzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Ewa ja też jestem ciekawa :) Miłej rozmowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Przepraszam Ewa :( Przyszła koleżanka przed chwila i mnie porywa dalej na ubaw :D Miłego wieczoru Andrzejkowego wam zyczę :) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie uśmiałam:D Aniół udanej zabawy🌻 :)ja tez mam imrezę za ścianą :p a jak o dziadkach to ja mam coś w zanadrzu;) Przychodzi do lekarza na badania okresowe 80-letni staruszek. Lekarz pyta go: - Jak się pan dziś czuje? - Jak w niebie, fantastycznie! Kochałem się z 18-letnią dziewicą i zaszła w ciążę! I co pan na to? Lekarz pomyślał i mówi: - Kiedyś znałem znakomitego leśniczego. Pewnego dnia, idąc na polowanie, pomylił się i zamiast strzelby wziął parasolkę. Głęboko w lesie wytropił wielkiego niedęwiedzia, podszedł blisko, wycelował i nacisnął spust! I wie pan, co się stało? Parasolka wystrzeliła, a niedęwiedziowi odpadła głowa! - Niemożliwe! Ktoś inny musiał do niego strzelić! - No właśnie, do tego zmierzam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jeden:D Jedzie cała rodzinka samochodem i nagle wybiega na ulice dziecko. Kierowca doskonale prowadzi samochód omijając chłopca. Podbiega do niego policjant i mówi: - Świetnie pan prowadzi, za ten wyczyn nasza komenda ofiaruje panu w nagrodę - 1000 zł. A czy można wiedzieć na co pan przeznaczy te pieniądze? Kierowca odpowiada: - Wreszcie zrobię sobie prawo jazdy. Żona próbuje ratować sytuację: - Proszę nie zwracać na niego uwagi, on tak zawsze mówi gdy jest pijany. Z tylnego siedzenia odzywa się babcia: - A nie mówiłam, że tym kradzionym samochodem daleko nie zajedziemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam, że wesoło tutaj było:-D:-D:-D Aniół---mój pajączek to Theraphosa Blondi, mierzy około 27, 28 cm ale...wcale nie jest taki straszny:-) Jak chodzi po ręce to naprawdę wspaniałe uczucie---jest bardzo delikatny w dotyku, coś jakby piórka lub puszek:-) A dziś "zmiana warty":-D:-D:-D ja idę balować:-) Miłego wieczoru i dobrej nocy życzę))) upss😘 anioł😘 ewa😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłej niedzieli bez dużego kacora;):D...trzeba oszczędnie z wodą, bo apeluja, że brakuje:p Zostawiam pozdrowieniai 👄 Aniołku - napisz wrażenia po powrocie ze sklepu;) Stawiam kawę i soczek na dobry początek dnia:) {]{]{]{] \_/>\_/?\_/> do później🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
Witam wszystkich w niedzielny poranek i życzę dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, miłego dnia:-)))) ewa😘 xman😘 upss😘 inni😘 Aniołku---ja też jestem ciekawa jak minęła wizyta w sklepie:-) Ewa---dzięki spaniu do południa...nie jest tak źle z tym kacem:-D także o wodę nie trzeba się martwić:-D Teraz trochę trzeba doprowadzić się do porządku i potem...gdzieś na spacerek zwłaszcza, że pogoda sprzyja:-) Do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Witam :) XXXmen Jak fajnie że sie pokazałeś:) Dawno Ciebie nie było na topiku . Wszystko w porządku jest? Nekronamta Widzę że tez pobalowałaś porządnie jak ja ;) Ewa dziękuję za wodę 🌼 przyda się mi :P Jestem po obiedzie , jeszcze trochę odpocznę i wybieram się pooglądać cos nie coś w sklepie i przy okazji mały spacerek do sklepu , tylko jakies 1,5 kilometra . Pogoda dopisuje to można sie przejść :) Życze wam miłego po południa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Upsssss Przepraszam Ciebie nie zauważyłam :( 👄 Równiez życzę ci miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego popołudnia:) Xmen👄 Upsik👄 Nekro👄 Aniół👄 Miłego popołudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Już przyszłam ;) Obładowana jak wielbłądzica :D Zakupy plus zdobycz ;) Ewa kupiłam sobie Papużki Nierozłączki plus klatka oczywiście i pokarm dla nich :) O takie nawet taki sam kolor mają :) http://www.cafeanimal.pl/zdjecia/5689x92792x200m0.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×