Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniół z podciętymi skrzydłami

taki sobie topik:(

Polecane posty

Gość Xxxmen
Nie gniewan się . Każdy ma prawo do własnej oceny , być może masz jakieś powody że tak postrzegasz mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
Nie gniewan się . Każdy ma prawo do własnej oceny , być może masz jakieś powody że tak postrzegasz mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
XXXmen Parę dni temu napisałam że wychowywałam sie w dumu dziecka , Napiszę dlaczego , dla mnie to był największy koszmar dzieciństwa. Moj ojciec porzucił matkę , najpierw ja maltretował , moja matka tego nie wytrzymała i popełniła samobujstwo , ojcu odebrano prawa rodzicielskie do mnie i całe szczęście. Ja sama tez byłam bita przez niego i sąsiedzi mi pomogli równiez w tamtych chwilach . W domu dziecka przebywałam od 10 roku zycia . Przez 4 lata byłam na placówce a później w w rodzinie zastępczej w której również nie miałam lekko , byłam tez traktowana jak podrzutek przez ojca zastępczego . On tylko zbierał kasę za to że mnie wychowuje i nic po za tym . Skończyłam szkołę, dostałam mieszkanie od państwa po długich negocjacjach żeby mi przyznano jakieś lokum . Poznałam swojego jak mi się wydawało mężczyznę życia i tak się toczyło aż do momentu w którym mnie porzucił , z resztą to juz pisałam .. Mam momenty że nie wierze w mężczyzn , ale jak kogos polubię to jestem taką osoba jak mogłes mnie tu poznać. Przepraszam cię jeszcze raz . Smutno mi się zrobiło jak przeczytałam to co napisałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
Przeczytałem to co napisałas i jest mi głupio i przykro , gapie się na jadące samochody i niewiem co mam ci odpowiedzieć , osobie która tyle przeszła jako dziecko . Nic mi nie przychodzi do głowy poza słowem przepraszam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
XXXmen Nic nie szkodzi , nie potrzebuję wspólczucia . Napisałam tylko żebys wiedział że tego co napisałam na innym topiku nie było podtekstem do Ciebie :) Zostawię jeszcze coś z Grechuty :) moja ulubiona piosenka jego http://www.youtube.com/watch?v=bX4aY78cc98&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podcietymi skrzydłami
Przez moje rostrzepanie zapomniałam ci podziekować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniół---ale to jest bardzo proste poznać czy facetowi chodzi tylko o łóżko. Jak spotykasz kogoś i po pewnym czasie daje Ci do zrozumienia, że chce sexu---Ty w tym momencie powiedz: że nie masz ochoty bo wolisz np pooglądać tv lub pójść na spacer. I zrób mu tak kilka razy. Jeśli po tych kliku razach dalej będzie Tobą zainteresowany--na pewno o łózko mu nie chodziło. A jeśli da sobie spokój z Tobą---to znaczy, że chodziło mu o jedno i...tylko się cieszyć, że masz go z głowy:-) Ja tak zawsze robiłam i....wiedziałam, który facetem mogę zainteresować się na poważnie:-) Tylko nigdy nie mów takich rzeczy, że np---za wcześnie lub nie jestem gotowa bo...wtedy będziesz namawiana na sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół zpodciętymi skrzydłami
Dobry wieczór:) Nekromanta Pewnie przeczytałas moją wypowiedź na innym topiku. To w ogóle nie chodziło o to jak to zrozumiałaś tylko ogólnikowo wypowiedziałam. Ja jednego mężczyznę miałam w swoim zyciu . A resztę moiżna przeczytać w wyzej napisanym poście. Dziekuję za poradę . Napewno sie przyda🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podcietymi skrzydłami
Dlaczego mi usunieto wpis jeden .:o Tylko były słowa z piosenki Grechuty , nie rozumiem tego Świecie nasz - Daj nam wiele jasnych dni! Świecie nasz - Daj nam w jasnym dniu oczekiwanie! Świecie nasz - Daj ugasić ogień zły! Świecie nasz - Daj nam radość, której tak szukamy! Świecie nasz - Daj nam płomień, stal i dźwięk! Świecie nasz - Daj otworzyć wszystkie ciężkie bramy! Świecie nasz - Daj pokonać każdy lęk! Świecie nasz - Daj nam radość blasku i odmiany! Świecie nasz - Daj nam cień wysokich traw! Świecie nasz - Daj zagubić się wśród drzew poszumu! Świecie nasz - Daj nam ciszy czarny staw! Świecie nasz - Daj nam siłę krzyku, śpiewu, tłumu! Świecie nasz - Daj nam wiele jasnych dni! Świecie nasz - Daj nam w jasnym dniu oczekiwanie! Świecie nasz - Daj ugasić ogień zły! Świecie nasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniół---domyśliłam się z Waszej porannej rozmowy, o co mogło chodzić:-) Także nie dziwię się, że xxxman poczuł się urażony bo w końcu....sam jest facetem. Gdybym ja się dowiedziała, że np jakiś mój znajomy mówi, że: "wszystkie baby to.....", no to też bym się zastanowiła nad dalszym sensem znajomości z takim kolegą. A co do dzieciństwa---ja pochodzę z rodziny niepełnej, ojciec zostawił moją mamę jak tylko się dowiedział, ze jest w ciąży i nawet kazał usunąć. Wychowywałam się w domu bez ojca. Ale uważam, że nawet takie dzieciństwo nie upoważniają nas do wydawania osądów, które dla innych ludzi mogą być krzywdzące---bo w końcu to nie ci ludzie nam tak zrobili. Winnych należy szukać tam, gdzie są i wszystkie swoje żale, frustracje wylewać na nich a nie na bogu ducha winne otoczenie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podcietymi skrzydłami
Nekromanta Wiem co przedwczoraj napisałam i żałuje do tej pory że to zrobiłam:o Siedzę teraz i rozmyślam nad swoim poste powaniem , po co ja to napisałam w chwili zwątpienia , zamyślenia nad swoim życiem . Czy jestem Warta czego kolwieg po to żeby żyć??? Chyba nie !!!! Zadaję sobie te pytanie od miesiąca i ciężko mi jest w ogóle żyć ostatnio. Swoje smutki tu przelałam i cieszę się z tego że to zrobiłam . A z drugiej strony nie chcę żeby wszyscy wiedzieli że ja jestem taką osoba jaka jestem ... Nie wiem teraz co mam robić . Najlepiej będzie jak zniknę i będę swoje smutki zapisywać na czystej kartce ... Dzieuję Wam za wszysko zostawię po sobie ten slad w postaci Topiku. Do Świąt Bożego Narodzenia zostało jeszcze troche czasu . Ale złoże Wam teraz życzenia . Gwiazdy z nieba,których nie dotkniecie! Marzeń spełnienia, których nie osiągniecie! Radość,w życiu tak ciężkim i tragicznym. Uśmiechu, pustego słowa w moim słowniku! Wiary która jest chwiejna jak wiatr za dmucha Szczęścia niewidzialnego oczyma... Może świata u stóp i wielu z nim przymiotników Wiem czego Wam mogę życzyć Bądźcie sobą przez każdą chwilkę w życiu. Która mija nas jak wiatr i czas lecący? Bądźcie takimi jakimi Was Bóg stworzył. Nie znających potencjału drzemiącego - cech ani negatywów. Jesteście ludźmi zatem nimi pozostańcie? Właśnie takimi których kocham najbardziej! Z dobrem i złem w wnętrzu osobowym, z charakterem ciężkim i nieprzetworzonym! Gdyż pięknem jesteście takim jak pozostaliście stworzeni... Cóż ja będę mógł później do was pienić? Gdy każdy z Was będzie ideałem. No bo chciałbym pisać, o dobru i złu w nas Samych... Powodzenia i walki, sukcesu i ewentualnych darów, w postaci cech charakteru, Uśmiechu, przyjaciół, pogody ducha. Słońca świecącego w dni ciemne i pochmurne! Dróg dobrych i ścieżyn życia, losu łatwego! Zdrowia by móc w nimi brnąć dobrego ducha wiary i myśli w Nowym Roku Tego Wam życzy Aniół.... Ja juz sie pożegnam pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podcietymi skrzydłami
____________________$$$ _____________________$$$$$ ___________________$$$$$$ _________________$$$$$$$ _______________$$$$$$$$_$$$$$$$$$$ ______________$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _____________$$$$$$$$$$$$$$$ ____________$$$$$$$$$$$$$ ___________$$$$$$$$$$$$ __________$$$$$$$$$$ _________$$$$$$$$$ ________$$$$$$$$ _______$$$$$$$ ______$$$$$$ ______$$$$$ ______$$$$ ______$$$$ ______$$$_____$ $______$$___$$ __$$$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$____$ $_____$$$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
Witam wszystkich właśnie się obudziłem i już pewnie nie zasne . Anioł już wcześniej tobie radziłem abyś zmieniła myślenie na swój temat i przestała sama siebie dołować . Do świąt jeszcze chwilka i wtedy mam nadzieję że złożymy sobie życzenia :-) . Miłego dnia wszystkim .(kto stawia kawę ?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniół---zastanawiasz się po co to napisałaś....a teraz żałujesz--Następnym razem nie pisz nic pod wpływem emocji, poczekaj aż opadną i...wtedy już na spokojnie uda Ci się napisać coś, czego żałować nie będziesz:-) Zastanawiasz się czy jesteś warta czegokolwiek, nawet tego by żyć----to musisz odkryć sama lub z czyjąś pomocą (kogoś, kto zna Cię dobrze). Dopiero wtedy może uda Ci się uwierzyć w siebie. Bo jeśli Ty sama w siebie nie wierzysz i uważasz siebie za nic nie wartą osobę to.....jakiekolwiek pocieszenie, że tak nie jest---będzie pustymi słowami. Teraz jesteś sama więc masz czas pomyśleć tylko i wyłącznie o sobie i znaleźć swoje mocne strony. A co do ludzi (że nie chcesz aby wiedzieli, że taka jesteś) to.....po prostu nie mów i o tym co tu nam napisałaś. Wtedy na pewno nikt się nie dowie:-):-):-) 🌼POWODZENIA I WSZYSTKIEGO DOBREGO🌼 Miło było Cię poznać😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
Witaj nekro trochę pusto zrobiło się na tym topiku i to z mojej przyczyny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj xxxman---nie obwiniaj siebie bo....nie masz racji---przecież na tym topicu raczej....hmmm....tłumów nie było:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
Wiem że tłumów nie było i właśnie dlatego tu byłem , widzisz ja niewierzę w to że gdy jest kilkanaście osób na topiku to wszyscy są prawdziwie mili i życzliwi dla siebie , czasem wydaje mi się że ja tu nie przystaje , poważnie traktuje ludzi i takiego samego traktowania oczekuje a nigdy nie wiesz tak naprawdę na kogo trafisz i jak zachowa się po pewnym czasie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podcietymi skrzydłami
Dobry wieczór:) XXXmen To nie przez Ciebie tak zrobiłam . Sama się osmieszyłam wtedy i jest mi bardzo głupio teraz . Ale jestem szczera i nie ukrywam sie pod innymi nickami tylko pod swoim pisałam , a mogłam całkiem zmienić jego i nikt o niczym by nie wiedział. Nekromanta Moze i prawdę napisałaś po co ja pisałam o swoim zyciu jak nie chciałam żeby o tym nikt nie wiedział . Ale ja czułam potrzebę wygadania się , bo nie mam do kogo wygadac się bo jestem sama . Co mam mówić w pracy szefowi że jest mi źle że czuję się samotna , że nie mam do kogo otworzyc gęby. Miłego wieczoru Wam zyczę i spokojnej nocy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
Aniół wcale nie odbieram tego tak że się ośmieszyłaś , ty tylko zbyt ogólnikowo to ujęłaś :-) a mój wieczór a raczej noc zobaczymy czy będzie spokojna i miła :-) fajnie że się odezwałaś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
XXXmen Dziękuje Tobie również że tak traktujesz ten topik. Ja podobnie mysle jak Ty o topikach w których jest wiele osób . Mam nadzieję że nie będzie tak źle jak myślisz i noc będziesz miał miłą i spokojną . Tego Ci zycze z całego serca :) Na koniec zostawię jeszcze ta piosenkę :) http://www.youtube.com/watch?v=hdEdVAkAQv8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
Witaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxxman---na kafeterię wchodzimy na własne ryzyko i odpowiedzialność więc powinniśmy zdawać sobie z tego sprawę, że będą tu rozmówcy szczerzy i nieszczerzy. A jeśli ktoś boi się, że trafi na fałszywego rozmówcę to....najlepiej niech tu nie wchodzi. Ja, zaczynając tu z kimś rozmowę (nieważne czy na topicu jest 1 osoba czy 15) nie będę zastanawiać się ani weryfikować kto jest autentyczny a kto tylko udaje....bo to nie ma sensu. Jedyne czego NIGDY nie zaakceptuję, to tego gdy jakiś udawacz będzie chciał pisać ze mną prywatnie. Mój czas jest zbyt cenny abym poświęcała go na korespondencję z jakimś "nierealnym bytem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anół---źle się zrozumiałyśmy. Mi chodziło o to, abyś w realu się nie uzewnętrzniała ze swoich problemów aby---cytuję: "ludzie nie wiedzieli jaka jestem"....bo sądzę, że to by było jeszcze gorsze dla Ciebie. A tutaj jesteś zupełnie anonimowa:-) I nawet gdyby ktoś z czytających spotkałby Cię na mieście....nie miałby zielonego pojęcia, ze to Ty jesteś tą osobą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×