Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniół z podciętymi skrzydłami

taki sobie topik:(

Polecane posty

Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Witaj Ewa:) Siła wyższa nic nic nie zrobisz jak ci jedno nawali to drugie się sypie . Mam nadzieję że u ciebie jest wszystko w porządku oprócz tej złosliwości rzeczy martwych ? :) Miłego wieczoru Ci zyczę i dziekuję że wpadłas na chwilkę chociaż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Ja też sie juz pożegnam na dzisiaj :( Uciekam spać, więc żegnam was Udaję się w objęcia snów BY rano wstać i uśmiech swój Każdemu dać na nowy dzień DOBRANOC WAM Przesyłam wszystkim po 👄 na dobry sen Jeszcze na koniec zostawię :) http://www.youtube.com/watch?v=QBT6iPCIn7g&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że tu też ktoś usunął mój post z popołudnia. Komuś się chyba nudzi:-O Aniołku---piękne wiersze:-) Teraz też mam w planach real więc nie posiedzę ale....i tak nikogo już tu nie ma. Miłego wieczoru i dobranoc))) anioł😘 xxman😘 ewa😘 inni😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
Witam w mroźny poranek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Witam :) XXXmen pierwszy nas witasz zawsze porannym brzaskiem. Mam przerwę sniadaniową .. stawiam Kawę i coś słodkiego do tego rurki z kremem.. Zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Dzisiaj są Andrzejki. Tak sie zastanawiam jak XXXmen ma na imię, bo nie wiem czy mam składać życzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia :):) Aniołku ja zagoniony jestem strasznie ale zaglądam Tu tylko przeważnie w nocy jak Wszyscy śpią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
Skąd ci przyszło aniele do głowy że ja mam imieniny :-) Nie , przynajmniej narazie . A reszta to ciastek nie jada ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Witam po pracy :) Upssssss szkoda że wcześniej nie zaglądasz , ale jak nie możesz to trudno. Pozdrawiam ciebie również:) XXXmen ja nie przypuszczałam że masz imieniny dzisiaj , tylko w sumie byłam ciekawa czy przypadkiem nie masz i dlatego tak napisałam:) Chyba masz rację że większość na tym topiku nie lubi ciastek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, miłego dnia :-)))) anioł😘 xxxman😘 upsss😘 inni😘 Aniołku----ja kocham ciastka i w ogóle prawie wszystkie słodycze:-), jem je na co dzień i nie wyobrażam sobie aby mogło być inaczej:-) Zaraz się wybieram do swoich znajomych na Andrzejki---a co najlepsze, idę tam sama, bez Blondyna:-):-):-). Zastanawiam się tylko czy dzisiejsza wróżba się spełni??? Bo rok temu z wosku wyszła mi głowa psa a....parę miesięcy potem w tv była głośna sprawa, że jacyś chłopcy ciągnęli psa rasy husky za sobą aż urwali mu głowę. Dwa lata temu z wosku wyszło mi godło Polski i....parę miesięcy później zginął w katastrofie nasz Prezydent. Same złe rzeczy:-O:-O:-O A tak szczerze ja to biorę tylko i wyłącznie za zbieg okoliczności i....nie wierzę we wróżby. Dla mnie jest to tylko zabawa:-) Do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Nekromata ŻYCZĘ CI MIŁEJ ZABAWY Z WOSKIEM , A NIE WIERZ W TE WRÓŻBY DOSŁOWNIE ... Ja tez dzisiaj jakas jestem osowiała i zmęczona chyba się zaraz położę trochę , nie mam co robić w ogóle i co myslec dzisiaj . Mam trochę znów gorszy dzień. Stare wspomnienia:( Życzę wam miłego wieczoru i spokojnej nocy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anioł----trzeba patrzyć na to co jest teraz i myśleć o przyszłości:-) Bo roztrząsanie minionych zdarzeń nic nam nie pomoże ani niczego nie zmieni.....sprawi tylko, że TERAZ możemy przegapić coś naprawdę wartościowego. Ja już jestem po spotkaniu u znajomych, bawiłam się bardzo dobrze. Z wosku wyszedł mi....smok ze skrzydłami:-). I wcale bym się nie zdziwiła jeśli za jakiś czas......powstał jakiś pomnik smoka. Np wawelskiego:-D Dobranoc))) anioł😘 xxman😘 upsss😘 party😘 inni😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
Nekri mówisz pomnik smoka ? niekoniecznie bo może to oznaczać coś innego np. Że odkryją smoka który porywa dziewice :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Nekromanta Ja wszystko wiem . Ale przychodzą takie chwile jak dzisiaj że na coś spojrzysz czy np. usłyszysz jakąś piosenkę w radiu i ci wszystko przypomina się co było, a wgłowie bedą wspomnienia siedzieć jeszcze długi czas . Chciałabym naprawdę mieć już to za sobą i odwócić wszystko na odwót żeby nie miec tego i nie przeżyc tego w ogóle. Ale tak nie da się , chyba że kiedys wynajdą wehikuł czasu i ktos z tego skorzysta , bo zmieni bieg czasu. A wiesz co oznacza Smok w wróżbach Andrzejkowych ? Smok oznacza dominacje nad przeciwnikiem. Wyzszosc swojej racji ponad innej http://polki.pl/horoskop_wrozby_artykul_opinie,10011627.html?cmc_id=104670

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Roztańczyły moje serce, Sznur myśli zawiązały w pęki i „Ej! Naiwna i głupia! Nie ufaj wytworom swej ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
Witam wszystkich mglistym rankiem . Anioł a ty bezsenne noce masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Witam w południe :) XXXmen tak mam niekiedy :( w takie dni co mnie dręczą takie mysli . Nie umiałam spac w nocy dzisiaj a teraz czuje się jak wypluta. Jeszcze mi zostało 4 godziny do końca nie wiem jak wytrzymam dzisiaj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, miłego dnia:-)))) anioł😘 xxman😘 ewa😘 inni😘 Xxman---dobre:-) ale....sądzę, że ten smok aż tak bardzo by się nie napracował przy porwaniach:-) No, chyba, że, porywałby... HOLES VIRGINS :-D:-D:-D Aniołku---dziękuję za interpretację🌼 Ewa---Tobie również miłego wieczoru:-) Do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nekro dziekuję i...wzajemnie - :) .....mnie nadal zamyka strony i za każdym razem muszę hasło wpisywać...potraktowałam go antyvirusem (nic nie wyłapał) , przeskanowałam , ale bez efektów...może jedynie trochę przyspieszył, ale nic poza tym :( .. zastanawiam się co za robal go gryzie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Witam wieczorem :) Ale sobie pospałam teraz , co ja będe w nocy robić? Ewa dziekuję , mają sie wyśmienicie one . Napatrzeć sie nie umiem niekiedy na nie :D Nekromanta również pozdrawiam i nie ma za co . Wyszukałam na Googlach interpretację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Ewa żebys nie miała jakiegoś ukrytego wirusa . Przeskanowałas go Antywirusem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anioł- ja też podejzewam , że to jakiś wirus i nic powazniejszego....oczywiście, że go przeskanowałam, ale nic nie wykrył i to mnie zastanawia, bo zawsze coś jednak sie przyplatało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku jak Ty teraz spałas to współczuję...a może jednak zaśniesz jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjiaafe
"Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, I noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy" kto to napisał???biedny aniołku:)widzę ,że ci już lepiej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok .posłuchałam sobie, przy okazji zauważyłam, że wylogowało mnie z YT ...cholerka na dodatek zapomniałam hasła...wczesniej z poczty za kazdym razem muszę sie logować...a kliknełam sobie TU w "odpowiedz" i znów mnie wywaliło😠 Sorry, ale ja jednak sie pożegnam. Dobranoc wszystkim👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjiaafe
http://www.youtube.com/watch?v=Ri4VMe4nc4M&ob=av2e albo to... dla nie znających ang.proszę znajdźcie sobie na int.tłumaczenie,bo słowa są...no ja tak teraz mam... "Daj mi powód Dlaczego chcesz, żebym Żył i umarł Żyjąc kłamstwem Byłaś odpowiedzią Wszystkim, czego potrzebowałem, by usprawiedliwić Usprawiedliwić moje życie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×