Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniół z podciętymi skrzydłami

taki sobie topik:(

Polecane posty

Gość Aniół z podcietymi skrzydłami
Ale rok wcześniej o tej porze juz był śnieg jak dobrze pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do kompa to i ja mam taka nadzieję, tylko dziś natrafiłam na artykuł o wirusie zombi i wyobraź sobie, że ma identyczne 'objawy" -a to jest coś w stylu, że ktoś może pozbierać wszystkie moje dane, hasła ,nr-y kont itp itp. Jakiś m-c temu miałam przypadek, że zażądał hasła na skype i pojawił sie komunikat, w styl -ze ktoś używa mojego komputera...a dostęp wtedy miałam tylko ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anioł---tak, ale za to.....w styczniu i w lutym nie było go wcale:-O...dlatego może nawet i lepiej, ze teraz go nie ma---jest nadzieja na prawdziwą zimę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa---lepiej zanieś do serwisu bo naprawdę nie warto ryzykować. A te parę dni jakoś wytrzymasz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nekro👄 ...ale za to w maju spadł jeszcze snieg:) może się pory roku poprzestawiają...a najgorsze jest to, że przyroda głupieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podcietymi skrzydłami
To następny wirus jest zbiera wszystkie dane , ja dziekuje za takie coś . Nie podawałaś kiedyś swojego hasła komuś albo nazwiska przez inernet ? Dobrze że mi powiedziałas o tym . Zaraz sobie przeskanuję Komputer:) . Dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa---pamiętam ten śnieg w maju:-D:-D:-D i pamiętam teraz---początek października a ja w letniej sukience i w klapkach:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nekro...jasne, że wytrzymam...w razie "W" mam jeszcze malutkiego laptopka...tylko jego z kolei trzeba by było na nowo ustawiać, bo był na modem bezprzewodowy...a ja umowę już zerwałam...a w servisie tak szybko nie naprawią...tam nie jeden mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podcietymi skrzydłami
Pamietacie jak parę lat temu w październiku kasztany kwitły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku w ten sposób nie zarazi :D:D:D ja np mogłam dostać jakis zarażony plik czy coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa----może warto by było aby w tym serwisie ustawili Tobie też tego laptopa----sądzę, że to chyba zrobiliby "na miejscu".:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :):) Pobęde z Wami ale z doskoku bo dopiero dotarłem do domu Ja mam dzisiaj taki sobie humor bo pozbyłem się samochodu z którym było dużo wspomnień nigdy mnie nie zawiódł tak troche źle się z tym czuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podcietymi skrzydłami
Ewa wiem , tylko mi o dane chodziło , jazk pisałaś że ktos za ciebie pisał gdzieś , a tylko ty uzywałas komputera w tej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i nie pocieszę Cię....mój nic ,a to nic nie wykrył...tylko ja ciągle jadę na avaście...chociaż zawsze wyłapywał świństa...Trudno mi powiedzieć co mu jest ja tylko skojarzyłam z opisem w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa---czasem wirusy można wysłać--zupełnie niechcący-- gdy się np wysyła komuś jakieś śmieszne obrazki czy kawały. Lub mogą być w reklamach przychodzących na naszą pocztę. Ja reklam nigdy nie otwieram tylko od razu usuwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podcietymi skrzydłami
Upsssss witaj:) Musiałeś się go pozbywac? jak miałeś takiego przyjaciela w sumie tylko mechanicznego . Przytulę cię chociaż to może lepiej sie poczujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nekro w poniedziałek porozmawiam jeszcze ze znajomym...on jest oblatany w kompach to mi powie co to może być. Upsik witaj:)...sorry za pytanie...musiałeś-czy zmieniasz na inny model?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podcietymi skrzydłami
Ja tak samo robię z reklamami na poczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reklamy też usuwam, ale moze przez przypadek klinęłam w którąś - nie pamiętam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku miło mi :):) Pozbyłem się go bo od roku stoi i marnieje a ja nie mam kiedy go wyremontować więc lepiej nie ktoś inny go zrobi bo to w sumie już kultowe auto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podcietymi skrzydłami
Lubicie świeta dziewczyny ? Bo ja nie za bardzo ostatnio , nie wiem dlaczego . Moze przez to że tak naprawde nie miałam takich pradziwych świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet nie otwieram zdjęć od znajomych---jeśli wyświetla mi się informacja: "otwórz za pomocą...." To też jest dobre wejście na wpuszczenie wirusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podcietymi skrzydłami
Mogę wiedzieć jakie miałeś autko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nekri nie rozbiłem sprzedałem tak naprawde bo chce odciąć się od przeszłości Ewa awast jest takim sobie programem najlepiej niech fachowiec zajmie się twoim kompem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię, a Ty nie powinnaś być sama w taki dzień zwłaszcza w Wigilię...nie wiem, ale ja od dziecka mam sentyment i wspomnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nekro...no to ja sobie w ten sposób otwierałam...np jak ściagłam piosenki z YT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podcietymi skrzydłami
Nie wiem jak to będzie , może do koleżanki pójdę na Wigilię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×