Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniół z podciętymi skrzydłami

taki sobie topik:(

Polecane posty

Gość Aniół z podcietymi skrzydłami
Upsssss rozumiem :) moge tylko sie domyslic co było . Współczuje ci Trzymam kciuki żebyś sie cieszł dalej swoim życiem jakie masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anioł - niestety ...nawet sie nie domyslam:) Upsss doskonale Cię rozumiem...tez przechodziłam przez takie coś...ja jestem bardzo sentymentalna i nawet do tej pory jak usłyszę piosenke z "tamtych" czasów...wspomnienia powracają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podcietymi skrzydłami
nekromanta to pewnie jedzą jak wróbelki , tego dziobna troche i czegoś innego i sa pojedzeni :) Gratuluję ci takiego narzeczonego i życzę Ci szczęścia jak najwięcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nekro Ciebie mozna nosić, bo jesteś lekka, a po drugie taki skarb się z rąk nie wypuszcza tak szybko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja to w ogóle nie jestem sentymentalna:-O....jak u mnie coś się kończy to przechodzę nad tym do porządku dziennego i myślę o przyszłości---w sensie dalsze plany:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nekro...zazdroszczę Ci tego...mnie nawet zapach czyichś perfum kogos przypomina...nawet z dziecinstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podcietymi skrzydłami
Nekromanta to masz dobrze myślisz , sama bym najchetniej przeszła do poprządku dziennego i żeby nie pamietać o przeszłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa---a co do tych skarbów to....o Tobie można powiedzieć to samo---Twój M na pewno jest szczęśliwy, że związał się z taką kobietą jak Ty:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podcietymi skrzydłami
Nekromanta dziekuje równiez Tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie z tą przeszłością (zarówno zdarzenia pozytywne jak i negatywne) to nie jest wcale tak, że zapomniałam. Bo dobrze pamiętam wszystko tylko.....wspomnienia tego nie wywołują u mnie żadnych emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nekro...nie schlebiajmy sobie tak, bo co inni pomyślą :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już sie pożegnam na dziś i tak mnie juz zaczęło wyrzucac, a i spanie mnie męczy😴 Anioł👄 Nekro👄 Upsss👄 słodkich snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podcietymi skrzydłami
Nie pogniewacie sie jak juz opuszczę was :( Jestem juz zmęczona dzisiejszym dniem . Milo mi się z wami dzisiaj porozmawialo i troche badziej poznałam was . Dziekuję :) Dornaoc i kolorowych snów wam zycze :) a rano duzo usmiechu oraz słonca na niebie . Dla kazdego zostawiam po 👄 pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku dzięki ale sam zapracowałem sobie przynajmniej w części na to co mam a rozgoryczony jestem postępowaniem kiedyś mi bliskiej osoby dopiero po rozstaniu pokazała prawdziwe oblicze ale to już historia dzisiaj mnie naszło na wspomnienia sorki że tak smędze ale dzisiaj mam taki dzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podcietymi skrzydłami
Upsssss nic nie szkodzi , mnie to nie przeszkadza naprawdę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upsss----mi się wydaje, że ta osoba nawet przed rozstaniem taka była tylko....Ty może nie zauważałeś tego lub ona skrzętnie tą cechę ukrywała przed Tobą. Ale....trzeba żyć dalej:-) nigdzie nie jest idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podcietymi skrzydłami
Nekromanta ja rówsnież się cieszę że tak sobie w pare osób naraz porozmawialismy . Mi tego niekiedy brakuje jak sama siedzę wieczorami w domu i nie mam do kogo otworzyć buzi :) Dziekuje jeszcze raz wam za miłą rozmowę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Ewa :) Miłych sńów Nekri :) Macie racje ja to wszystko wiem ale jakoś czasami tak jest mało przyjemnie :( a dotego dochodzą inne problemy i mamy komplet Aniołku ja też już uciekam jutro od rana pracuje więc musze troszke się przespać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podcietymi skrzydłami
Dzień dobry:) W ten deszczowy zimy dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podcietymi skrzydłami
Upsssss zyczę ci miłej pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dzionka wszystkim:) Anioł 👄...u mnie też siąpi i do tego lekki wiatr-tak że nic lepiej jak u Ciebie - oczywiście jesli chodzi o pogodę...a ja ciut jeszcze pogrzebałam w kompie hasło sobe do nicku na YT zmieniłam i odzyskałam to co tam miałam:) nawet wyszukiwarka mi działa, bo wczesniej miałam problemy i musiałam pisywać adres, szukać....nie wiem może to tylko ostatnie podrygi... Podobno jak ktoś umiera też są przypadki, że taka osoba odzyskuje siły,lub mowę...a ja osobiście miałam z takim przypadkiem do czynienia i jak podzieliłam sie z tym spostrzeżeniem z lekarzem to mi powiedzi, że swieca zanim zgaśnie też wypuszcza silniejszy płomień....a dziś śnił mi sie pogrzeb zmarłej z przed kilka lat osoby, którą znałam, ale nie była kimś szczególnie bliskim. Uciekam na jakis czas w real🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba to zombie mnie i mnie w umysle zagościło , dlatego takie sny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-), miłego dnia anioł😘 ewa😘 inni😘 Ewa---masz rację, jak ktoś umiera to przed śmiercią odzyskuje na moment siły ale....nie zawsze tak musi być---bo niekiedy to oznacza, powrót do zdrowia. Oby w przypadku Twojego komputera okazało się to drugie:-):-):-) Ja też kiedyś miałam dziwno-straszny sen. Śnił mi się czyjś pogrzeb. W kaplicy podłoga była nierówna i trumna cały czas się przesuwała i obijała o ściany. W pewnym momencie kawałek jej się odłamał i było widać zwłoki--ktoś w białej koszuli nocnej. Potem znów trumna się przesunęła tak, że było widać twarz zmarłego i.....zobaczyłam siebie:-O:-O:-O Ale ten sen już miałam dawno temu:-) a taką koszulę nocną....mam do tej pory:-) Teraz idę robić obiad, do później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniól z podciętymi skrzydłami
Witam was dziewczynki 👄 Ewa to fajnie że sobie zrobiłas porządek ze swoim komputerem ;) Tylko nie przesadzajcie z tymi snami :) Mi sie często sni moja mama która tyle lat juz nie żyje i naprawdę ciesze się że ja widzę we snie chociaż i ją pamietam jeszcze jak mnie zawsze chroniła przed ojcem tyranem a sama obrywała cięgi żebym ja nie dostawała lania :( Teraz tak mysle ile ona wycierpiała przez to. Myśle teraz że ona niekiedy próbuje mi coś przekazać we śnie tylko ja niekiedy nie wiem o co jej chodzi , po jakimś czasie później sobie przypominam te sny i częściowo się sprawdzają one. Mam w domku juz wszystko porobione, po obiedzie juz jestem dawno i siedzę sobie na Forum z kubkiek ciepłej czekolady . Stawiam również dla wszystkich , jak ktos ma ochote to zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×