Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniół z podciętymi skrzydłami

taki sobie topik:(

Polecane posty

Gość Aniól z podciętymi skrzydłami
Kubkiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z tego wszystkiego byłam jeszcze dzis na...cmentarzu...wróciłam już po zmroku Nekro ja kiedys miałam podobny sen.... siedziałam pod pomnikiem na grobie i widziałam na nim swoje imie i nazwisko....sen był na tyle wyraźny odnosnie miejsca tego miejsa, że poszłam tam z czystej ciekawosci. Faktycznie w tym miejscu stoi pomnik taki jak z mojego snu , ale nie odczytałam tam wyrytego napisu , bo jest widocznie bardzo stary i wszystko zamazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sobie pogadałam :D ...ale nadrobie to przez telefon:) Spokojnej nocy i kolorowych snówAioł👄Nekro👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa---ja niestety na kafe dziś nie pogadam ale za to....nadrobię w realu i na pewno na samej rozmowie się nie skończy;-) Miłego wieczoru i nocy życzę Tym😘 co już byli i może? będą 😴)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
A mi się usneło i przegapiłam wasz pobyt na topiku . Szkoda Ewa i Nekromanta życzę wam miłej nocy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyczę Udanej niedzieli:)🌻 Nekro :D...mam nadzieje, że spedziłas mimo wieczór;) Aniołku ostatni coś za dużo przysypisz;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
Witam wszystkich i miłej niedzieli życzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu też miłego dnia:-)))) ewa😘 xxman😘 inni😘 Ewa---pewnie, że wczoraj było bardzo miło:-) Xxxman---Tobie również miłej niedzieli🌼 Do później🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Witam w niedzielny wieczór :) Ewa rzeczywiście przesypiam dużo ostatnio , nie wiem co się dzieje? Chyba przemęczenie jesienne mnie dopadło . Dzisiaj to samo pospałam do 11 , pokrzątałam sie po kuchni , zjadłam mały obiad i dalej sie położyłam i do tej pory prawie trzy godziny spałam. A co ja będe robić w nocy :( XXXmen ostatnio mało sie pokazujesz na topiku , stało sie coś? Również Ci teraz zyczę miłego wieczoru:) Nekromata pewnie real cie pochłania dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Babce oczywiście miało być:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Ja już kończe na dzisiaj Miłego wieczoru wam życzę i nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
Witajcie w deszczowy wieczór . Nie anioł nic się nie stało mienialem ostatnio czasu . A czemu ty tak śpisz ostatnio , czyżbys w sen zimowy zapadała jak misio ? ;-) wszak zima idzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku----kiedyś na kafe bywałam bardzo często, praktycznie w każdy wieczór. Ale....wtedy mieszkałam sama----i za bardzo nie wiedziałam co robić gdy zapadał zmrok, a na spanie było jeszcze za wcześnie. Dlatego siadało się przed komputerem i klikało z ludźmi:-) Do tej pory bardzo miło wspominam te (wcale nie tak odległe) czasy:-) Teraz jest inaczej....sama już nie mieszkam, a w domu zawsze jest o czymś do porozmawiania. Lecz o kafe nie zapomniałam:-) Zaglądam tu codziennie a czasami.... zatrzymuję się na dłużej:-):-):-) Dziś na dłużej się nie zatrzymam:-( Życzę miłego wieczoru i nocy Tym😘 co dziś byli i może? jeszcze będą. 😴🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
XXXmen chyba na to wygląda że w misia sie zabawię zimowego;) W sumie juz drugi dzień przesypiam cały po trochu. Teraz tez sie obudziłam i na chwilkę wpadłam na topik :) Nekromanta rozumiem , sama muszę sie przyzwyczaić do tego i jakos sobie radzić . Dziękuję że zaglądasz chociaż 🌼 Ide dalej spać , bo cóż mi pozostało Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Witam w nowym tygodniu:) Wpadłam na chwilę życzyć wam miłego po południa :) Nie wiem jak będzie u mnie po pracy :( Lecę dalej pracować , bo trochę mam jej dużo dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
Witajcie , miłego wieczoru życzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anioł👄Xmen👄 Aniołku chyba ten Twój sen jest zaraźliwy, bo ja juz drugi dzień przysypiam💤 Może to i wina pogody, bo pochmuro, deszczowo i wietrznie....jak nie chodzę w czapce, tak dzis założyłam i o mało mi jej nie zdarło z głowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Witam :) Tak dalej być nie może żebym spała bez przerwy:( Muszę sie przmóc i nie kłaść sie na trochę Ewa u mnie dzisiaj cały dzień leje deszcz i się dziwić że takie spiące jesteśmy. Wiatru u mnie nie ma , nawet dość cieplo jest i gdzie ta zima jest ???? XXXmen dziękuję i wzajemnie :) Może jeszcze się pojawisz dzisiaj :). Szkoda że tak mało odwiedzasz topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-)miłego dnia anioł😘 xxman😘 ewa😘 inni😘 Aniołku---ja taki "śpiący czas" mam zawsze dwa razy w roku---w marcu i we wrześniu. Potem to się uspokaja:-) A zimę nie ma się co martwić....w końcu jeszcze mamy jesień. Miejmy tylko nadzieję, że teraz ta zima nie zrobi nam takiej przykrej niespodzianki jak ostatnio:-O:-O:-O Ewa---u mnie pogoda taka sama---chmury, wiatr, deszcz....wreszcie spadł ten deszcz. Bo po takiej suszy przydał się:-) U nas dokładnie od połowy sierpnia aż do wczoraj nie było żadnych opadów. Do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Nekromanta ja mam pierwszy raz takiego śpiocha , chyba ta pogoda na mnie tak działa . Życzę Ci miłego wieczoru :) O ja chciałabym juz taka zimę przynajmniej jak na tej fotografii :) http://fotogalerie.pl/fotka/3042911293801437s2,miron,Aleja-lipowa-zima.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
Czy wy oszalałyście z ta zimą co wam to ciepło przeszkadza ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xmen ....ładne mi ciepło....ale przyznaję...zdjęcie Aniołka mi się podoba. Taka pogodę chciałabym zamówić na świeta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
Bez przesadyzmów jak na grudzień to jest ciepło a wam odpowiadało by -20 ? Wtedy anioł by już całkiem zapadł w sen zimowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xmen...jest dobrze tak jak jest, tylko ta plucha :o Anioł ...spisz?:) ... ja chyba wskocze pod prysznic 😴 Nekro... deszcz był potrzebny i jest, to my sie przyzwyczailismy do długiej i słonecznej jesieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
Ewa to ja tobie plecy umyję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D sorry wymieniałam baterie w klawiaturze , akurat jak chciałam odpowiedzieć:D :D Xmen...jeszcze sobie daje radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×