Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Otyła Karolina 30 lat

RESTRYKCYJNA DIETA + ĆWICZENIA / 35KG DO ZRZUCENIA

Polecane posty

nie - swiadomie nie chce byc przysieglym... wiesz ja zawsze szanowalam swoja niezaleznosc... z Tlumaczem przysieglym jest tak ze jestes na zawolanie panstwa polskiego - ja np bylabym powiedzmy w sopocie..opalala dupe;p a oni w slaskim zlapali bandziora i zadzwoniliby do mnie i mialabym obowiazek sie stawic - nei ze jestem daleko czy cos- nie ma tlumaczenia- musialabym przyjechac i tlumaczyc i za to.... zaplaciliby mi smieszna kwote..tak smieszna ze robiac zwykle tlumaczenie tlumacz dostaje wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mowiac o innych elementach bycia pzysieglym:) teksty sa tylko prawnicze na egzaminie -egzamin full platny + pieczec - dodatkowa kasa... a przciez w zyciu tlumaczy sie rozne rzeczy nie tylko prawnicze... i ktos dalby mi tekst z anatomii i ja mam tam dac pieczec...doszuka sie bledu - i mozna miec sprawe w sądzie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zartujesz??? o tym nie wiedzialam :/ zawsze mi uswiadamiano ze to to oplacalna robota sama studiowalam anglistyke i wszedzie tylko slyszalam ze powinnam isc na tlumacza przysieglego ale ja przerwalam studia po licencjacie, spakowalam plecak, powiedzialam rodzicom sajonara i wyjechalam :P filologia rosyjska:D jestem pod wrazeniem! (no dalej, dalej... jak ten zegar wolno chodzi :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe - no wiesz wszystkim sie wydaje ze tlumacz przysiegly to jest ktos a tak na prawde ten czlowiek ma przesrane..byc na państwa polskiego zawolanie- serio wole nie byc .... ;) wiesz co szukam glownie w firmach, kontakty wschodnie itp.. do tej pory bylam na rozmowach w 1 szkole jezykowej (ale uslyszalam ze zadzwonia jak stworza grupe- czyli wiedzialam ze nigdy) w kilku firmach jako specjalista ds kontaktu z rynkiem wschodnim i specjalista ds sprzedaży z Rosja... ale wiadomo- oni szukaja nie wiadomo kogo...:) no i doswiadczenia nie mam... a i bylam w banku ING ale jak zostalam zaprozona na kolejny etap to sama podziekowalam bo to nie jest to co chce w zyciu robic :) szukam pracy biurowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie jako specjalista do spraw rynkowych to nie dosc ze magistra filologii rosyjskiej potrzebowalabys mgr z marketingu ;) obled! ja szukalam pracy pol roku az w koncu trafio mi sie, przypadkiem zupelnie bylam tego dnia na 2 rozmowach kwalifikacyjnych i jedna sie nawet nie odbyla a druga nie wypalila, i jeszcze sie wkurzylam bo musialam dzieci zaniesc do opiekunki, zaplacic i kasa poszla na marne... szlam do domu, zaciskajac zeby z placzu i mowilam sobie - tylko spokojnie, znajdziesz cos, znajdziesz weszlam do domu na internet znalazlam ciekawe ogloszenie, mowie 'a co tam', wyslalam mejla i za 5 min mialm telefon, czy moge jutro przyjsc poszlam, tydzien probny, propozycja kontrakty i bach, na swoje 27 urodziny podpisywalam kontrakt :) takze i na Ciebie gdzies cos czeka :) ale sie naszukalam i na wysylalam mejli... tysiace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papa :) ja tu troszke jeszcze pobede pracuje do 5, a potem zawrot glowy przynajmniej w pracy wypoczywam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamparampam a ja sobie tak siedze i czytam topic, jestem juz na 12 stronie :) tak patrze na te swoje menu dzisiejsze i jakos tak owocowo mi na sniadanie jagody,maliny z naturalnym jogurtem i lyzka miodu, potem 3 mandarynki, obiad to zupa warzywna, podiweczorek jablko i na kolacje mam juz salatke z wczoraj z wedzonej rybki, ogorka kiszonego i jajka jeszcze godzina siedzenia na tylku, potem do przedszkola po dzieci, 3 godziny chaosu w domu i jak dziecioczki pojda spac mam zamiar zabrac sie za malowanie szafki do pokoju synka i jakies cwiczenia samotny wieczor mnie czeka bo mezus w pracy wiec trza ten czas jakos kreatywnie wykorzystac :) strasnie mnie korca te wszystkie filmiki co kujonka zapodala na poczatku topicu :D a ja mam zablokowanego you tube tutaj i za nic nie moge ich odpalic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po cwiczeniach :) jestem dumna z dzisiejszego dnia i daje sobie pozadnego kopniaka zeby wskoczyc jutro w ten sam waleczny nastroj :) pozdrawiam... mam nadzieje ze sie odezwiecie dziewczyny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj też wszystko przebiegło OK, trochę ćwiczeń i dietka. Teraz chce mi się jeśćbo kolację zjadłam o 19 ale wypiję szkl wody i kładę się spać bo jeszcze mnie coś skusi :) Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, ja już po śniadanku. Na początek szl wody z cytryną, jogurcik z musli a teraz kawka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na boga, jeszcze by tego brakowało;-) Dopijam zimna kawke a w domu (pierwszy raz w życiu przed wyjściem do pracy zjadłam śniadanie) 12 g płatków kukurydzianych i 200 ml mleka). Dzisiaj luźny dzień w pracy się zapowiada, huraa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo jaaa to Ty to wazysz:))) Ja mam dzisiaj przedostatni dzien stazu wiec jutro i pojutrze czeka mnie zalatwianie papierów a potem znow szukanie jakiekolwiek pracy:| dzyzyssss ja kawa + serek... kurcze owoce mi sie w domu skonczyly ehm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wpadlam sie przywitac i zmykam bo walcze z choroba i zatruciem pokarmowym;/ tak wiec Dieta jest ale raczej sucharkowa:P i antybiotykowa. Mam nadzieje ze wroce do warzyw i nabialu niebawem, narazie i tak jem pewnie marne 400kcl dziennie w postaci sucharek i sychych bulek czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osiemdziesiąt siedem pewnie, że ważę mam to w nawyku, bo mam córcie chora na cukrzycę, więc muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka - oj oj.... Kurde co z Wami dziewczyny - co chwile któraś chora:| Asmana - no to juz teraz wiem skad ten nawyk... Przewalone małe dzieci i juz maja takie choroby :( u mnie syn sąsiadki to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zaraz odezwe ale najpierw pobiegne do toalety bo mnie herbata mietowa 0.5l co wlasnie wypilam cisnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mam polskiej tv :( a bym chciala moze na nowym domku zalozymy sobie bo i dla dzieciakow lepiej poskiego jezyka tak szybko nie zapomna:P a tapmadl ogladalam 1 serie, jeszcze jak mozna bylo w internecie ogladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mam troszke bardziej zabiegany dzien jeden z szefow wrocil i mi przez ramie co jakis czas zaglada... a wiadomo , internet to tylko w sprawach sluzbowych:P asmana - ile lat ma Twoja corcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osiemdziesiat siedem - a to przypadkiem nie dziala tylko w PL? jest cos takiego tez jak tvn vod chyba tak? to nie dziala za granica :( ale spoko przyjde do domq to sobie pogugluje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×