Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spadający listeczek

Czy 21-letnia dziewica to coś bardzo nienormalnego?

Polecane posty

Gość spadający listeczek

Nigdy z nikim nie byłam i już chyba nie będę :( Jestem dziwna, nieśmiała i nie umiem się otwierać przed ludźmi. Myślałam, że jak pójdę na studia, to coś się zmieni, ale niestety nikogo nie poznałam, chociaż na moim roku połowa studentów to faceci. Załamać się można :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście jesteś normalna i porządna. Trzeba doceniać takie kobiety bo mało Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jueses dakota
Jeśli masz takie przekonania że chcesz to zrobić z tym jedynym to nie jest to nienormalne, ale jeśli chciałabyś to już zrobić a nie możesz, to niestety trochę to nienormalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wmawiaj sobie niczego, a nienormalni są ci, którzy uważają to za nienormalne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go Łajski
wystaw cnotę na allegro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spadający listeczek
Nie mam ani jednej koleżanki będącej dziewicą. Wszystkie albo mają chłopaków, albo kiedyś miały i mają już "to" za sobą. Jak się jednej zwierzyłam z tego, że nikogo nie miałam to była w szoku. Takie czasy, że już chyba nie wypada być dziewicą w moim wieku. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba prowokacja. No chyba że masz koleżanki, które są prostytutkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spadający listeczek
Nie mam ani jednej koleżanki będącej dziewicą. Wszystkie albo mają chłopaków, albo kiedyś miały i mają już "to" za sobą. Jak się jednej zwierzyłam z tego, że nikogo nie miałam to była w szoku. Takie czasy, że już chyba nie wypada być dziewicą w moim wieku. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co zrobisz? Daj spokój. Jesteś kobietą a nie chodzącą waginą, dziewictwo o niczym nie świadczy. Bo mogłaś się zakochać jako 17 latka, stracić dziewictwo koło 18 i co? To by określało coś? Nie rób nic na siłę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pociesz Cie że nie jesteś sama, ja też 21 lat już taki nasz charakter, ciezko nam kogoś poznać, zainteresować sobą... może sama spróbuj kogoś poznać np przez neta jak chcesz choć nie polecam tego sposobu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spadający listeczek
Przepraszam za podwójnego posta, myślałam że się nie wkleił i kliknęłam drugi raz. Fiku mikuuu, nie czujesz się dziwnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co zrobisz? Daj spokój. Jesteś kobietą a nie chodzącą waginą, dziewictwo o niczym nie świadczy. Bo mogłaś się zakochać jako 17 latka, stracić dziewictwo koło 18 i co? To by określało coś? Nie rób nic na siłę Dla mnie kobieta może stracić dziewictw o i w wieku 16 lat, ale jak weźmie ślub. Te, które robią to bez ślubu są puszczalskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spadający listeczek
Milena, nie ufam kontaktom przez internet. Kiedyś zakochałam się w facecie z internetu i bardzo mnie skrzywdził, to znaczy nagle przerwał znajomość z nieznanych mi powodów. Wolę poznawać ludzi tradycyjnie, ale to dla mnie trudne, bo jestem małomówna i moim zdaniem nudna. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o dżiz. ja straciłam
dziewictwo mając lat 20 i większość moich koleżanek też mniej więcej w tym wieku, niektóre wcześniej niektóre później. dobrze, że wtedy jakoś żadnej z nas nie przyszło do łba się tym zamartwiać :D śmieszna jesteś, listeczku. spadający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czuję się dziwnie :) Czuję się trochę samotnie, chciałbym sie cieszyć życiem we wszystkich aspektach, ale wiem, że to przyjdzie prędzej czy później, a nie umiem inaczej, więc czekam na "tego jedynego" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spadający listeczek
Może i jestem śmieszna, ale skoro w wieku 21 lat nie trzymałam nawet faceta za rękę, to chyba jestem jakaś opóźniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Looser, wierzę z całego serca, że jakaś kobieta w końcu Cię doceni i uwolni tym samym kafe od Twoich refleksji 🖐️ Autorko, wyluzuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Cię doskonale, bo ja też już nie mam ochoty na takie kontakty, widze że już próbowałaś w ten sposób kogoś poznać nie mam dla Ciebie żadnej rady tak jak i dla siebie, ja staram sie robić swoje i sie tym nie przejmować i nie chodzi tu o samo dziewictwo tylko o to że czasem brakuje tej drugiej osoby a wokół same pary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spadający listeczek
No właśnie, zima idzie, a tu nie ma się do kogo przytulić. Eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w temacie
dziewictwo to nie jest problem, problemem jest, że uważasz, że jesteś nudna i niewiele warta, ale to juz wina Twoich rodziców, którzy wychowali Ciebie na kalekę życiową🖐️ coby córcia nie była czasem próżna, a tak naprawdę powinnaś znać swoją wartość co z próżnością nie ma nic wspólnego, a i pewnie Twoja matka wychowała Ciebie na swoje podobieństwo🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a0991
Czym Ty się dziewczyno przejmujesz?? ;) na wszystko jest czas. Ja też mam 21 lat i jestem dziewicą, nawet nie miałam faceta. Jak komuś o tym powiem, to jest mega zdziwienie. O_O Ty nie miałaś chłopaka?? Ja się tym nie przejmuję ;) obracam to w żart :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a0991
Czym Ty się dziewczyno przejmujesz?? ;) na wszystko jest czas. Ja też mam 21 lat i jestem dziewicą, nawet nie miałam faceta. Jak komuś o tym powiem, to jest mega zdziwienie. O_O Ty nie miałaś chłopaka?? Ja się tym nie przejmuję ;) obracam to w żart :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spadający listeczek
Moja mama umarła, kiedy miałam 5 lat, tata sam mnie wychowywał. Jest bardzo dobrym ojcem, nie mam mu nic do zarzucenia. To raczej nie kwestia wychowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Looser, wierzę z całego serca, że jakaś kobieta w końcu Cię doceni i uwolni tym samym kafe od Twoich refleksji Mnie już niejedna doceniła, ale jeszcze nie znalazłem tej wymarzonej, której oddam prawictwo w dniu ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a0991
sorry za podwójny post ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×