Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tenztamtad

Pytanie do dziewcząt w wieku od 16 do 22 lat

Polecane posty

Gość Tenztamtad
Niestety ty ci niby EMPACI nie raz słyszałem jak za plecami się wypowiadają na ten temat. Większość tylko udaje bo boji się powiedzieć co myśli. Ale wsumie może ich być tyle co z nie uleczalnym zezem wkońcu jak narazie znam tylko siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azcimod
no wiec logicznym nastepstwem tego jest ze trzeba szukac. tak. nie jest to latwe. no i oczywisnie masz racje z tchórzy jest nawjwiecej, bo nawet chamstwem i cwaniactwem nie da sie tego nazwac jak ktos komus za plecami dupe obrabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tenztamtad
Wróćmy do tematu .czy mogą się jeszcze wypowiedzieć jakieś ładne dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a weź
oldman zaloguj sie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tenztamtad
Nie wiem o co kaman ale nie mam tu konta i stary nie jestem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tenztamtad
Zyjecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tenztamtad
Pobudzam temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vampire Blood
o kurcze załapałam się akurat :) mam 22. jakbym go kochała, to nie widzę przeciwskazań. serio. My Vampiry jesteśmy bardzo tolerancyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tenztamtad
Ktoś jeszcze oprócz wampira ? :) jak narazie praktycznie samo nie także zastanawiam się poważnie nad opaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tenztamtad
A wampirko jedno pytanie. ładna jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likujyhgtrfgthyjkhgfds
ciezko powiedziec, mysle ze nie, konkretnie chodzi mi o to ze nie wiem czy ta osoba by mi sie spodobala, wiadomo ze pociag fizyczny do drugiej osoby jest bardzo wazny, ja lubie romantycznie patrzec w oczy, tak samo w lozku, moze to kwestia przyzwyczajenie ale dekoncetrowaloby mnie to, moze troche odrzucalo. ale to tylko takie mysli, nawet nie znam zadnego faceta z zezem zeby moc sobie bardziej obrazowo wyobrazic takie sytuacje. na pewno jest to jakas przeszkoda. mielismy kiedys nauczycielke z zezem lekkim i wynikaly z tego z rozne smieszne i nieprzyjemne sytuacje, mowi do jedne osoby a patrzy na inna, nie moglismy sie przyzwyczaic do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likujyhgtrfgthyjkhgfds
uzupelniajac swoj wpis: jestem ladna,ale lat mam troche wiecej-25. mysle tez ze wieksze szanse bedziesz mial jako starszy facet, kobiety 25-30 lat juz inaczje patrza na zycie i nie liczy sie tylko wyglad. wazne sa dla nich inne cechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tenztamtad
100 myśli na sekundę i nie wiem jak to skomentować. Czyli wynika z tego że jednak partnerka musi mieć to samo w przeciwnym razie będzie ją w jakimś stopniu krępowała sytuacja patrzenia w oczy. Empatia nie ma nic do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy będzie śnieg?
Jak strasznego to nie mogłabym być. Jakby delikatnie mu oko odbiegało to jeszcze bym przeżyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tenztamtad
Tak jak większość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tenztamtad
Odświeżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja koleżankami męża z zezem. zwykle ciemne okulary. to jest tak dobry człowiek, ze ona kwitnie przy nim od ponad 30 lat. tak więc zez nie przekreśla człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno części kobiet nie będzie to przeszkadzało. Tylko dlaczego szukasz ładnej dziewczyny? Ona będzie musiała zaakceptować twoją wadę w wyglądzie, ale ty już nie możesz skłonić się do takiego poświęcenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wychodzę za mąż za faceta z zezem i bardzo mocno go kocham i nie zamieniłabym go na żadnego innego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×