Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość neoflamkaaa

garnki NEOFLAM wasze opinie

Polecane posty

Gość neoflamkaaa

widziałam w centrum handlowym u mnie w mieście stoisko z garnkami tej firmy, tanie nie są ale ciekawa jestem czy dobre, skusiłabym się na jeden ale nie moigę znależć opinii uzytkownikow na ich temat jeśli ktoś ma bardzo proszę o wypowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o fajnie bo ja mam
taki jeden garnek i jestem z niego bardzo zadowolona natomiast nie polecam noży kolorowych z taką powłoką - powłoka jest miękka i sie lubi zedrzeć, deski do krojenia też mają takie sobie mam garnek taki głęboki, ktory mozna wstawiać do piekarnika - do uchwytów dokupiłam sobie silikonowe łapki mam zamiar kupić soibe też od nich patelnię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neoflamkaaa
no i zakupiłam taki zielony sliczny 20cm i silikonowe nakładki na uchwyty zniżka 20 procent więc opłaca się jeszcze chyba noze kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o k.wa o k.wa o k.wa o k.wa
a ty sama sobie odpowiadasz .czy jak?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówię ci, nie kupuj tych noży
ganki są świetne, ale noże do d... jedyne co mi się podoba z dodatków, to taki blok do noży z plastikowymi "rurkami w środku" nie tępi noży i nie trzeba celować w otwory nożami Deski i noże sa sliczne kolorowe, ale sa do kitu ja w swoim garnku robiłam wczoraj golonkę na specjalne życzenie męża najpierw w nim gotowałam , później odlałam wywar, a mięso przyprawiłam i w tym samy garze wstawiłam do piekarnika, zeby się zrumieniła bardzo wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neoflamkaaa
wiesz co mam jeden taki nóż podobny z Rossmana dałam 12 zł i jak dla mnie jest super tzn on jest z taką powłoką właśnie lekki i bardzo go lubię i do tych noży z neoflam jest ostrzałka za 7zł a jeśli możesz polecić jakieś noże to jakie? z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neoflamkaaa
ciągle myślę o patelni też tylko droga bo inne ceramiczne chyba tańsze są ale pokrywkę mam więc kupiłabym samą 28cm mam gaz a jak ze zmywalnością od spodu? bo obecna patelnia jest od spodu tragiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neoflamkaaa
robiłam sos w tym garnku i mieszałam łyżka zwykła i mam rysę kurde chyba to jednak jest badziewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neoflamkaaa
kupiłam nożyk do obierania taki mały jak dla mnie jest rewelacja i chyba skompletuję sobie więcej bo jest ostry fajnie leży w dłoni, ja polecam ten nożyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat stary, ale moze ktos sobie jeszcze wygoogla :) na gwiazdke 2012 dostalam zestaw MIDAS. Zalozenie garnkow super, odczepiania raczka wygodna, jak duzo garow na kuchence to sobie nie przeszkadzaja. Mozliwosc gotowania i zapiekania w tym samym garze jeszcze bardziej super :) no ale na tym plusy sie koncza. Niestety na tej powloce nie da sie smazyc bez tluszczu i tu nie chodzi o mala ilosc, trzeba go nalozyc naprawde sporo zeby miec pewnosc ze potrawa sie nie przykleji. Powloka bardzo szybko zaczela mi odprykiwac, wydaje mi sie ze to przez to ze trzymam garnek jeden w drugim i jak czegos szukalam w szawce to troche sie przesowaly i obcieraly (ale to mialo byc wlasnie ich plusem ze malo miejsca zajmuja). Po 6 miesiacach urzywania odpryski sa juz calkiem spore i sie zastanawiam jak dlugo jeszcze garnki mi pociagna. Producent poleca zeby nie szorowac garnkow jak sa resztki jedzenia, tylko zalac woda i zagotowac i wszystko powinno samo ladnie odejsc, no niestety tak to nie dziala. suma sumarum bylo trzeba sie mocno napracowac, a wiedzac ze powloka delkatna to nie uzywalam zadnego druciaka, nawet plastikowego, tylko gabeczki, lekko nie bylo. podsumowujac cena za 4 granki bardzo atrakcyjna, szczegolnie biorac pod uwage co obiecuja, ale nie sprawdzaja sie i konczy sie ze po pol roku nie ma sie super garnuszkow, tylko takie na ktore trzeba chuchac i dmuchac i rozgladac sie za nowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariaaaaaa
Ja mam bardzo dobre garnki Philipiak. Jakis rok temu była akcja w Tesco zbieranie naklejek i z naklejkami można było taniej kupić. Kupiłam głęboki garnek i rondel w ten sposób. Garnki są rewelacyjne, Chciałbym skompletować wszystkie. Gorąco Ci polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Garnki marki Philipiak opracowane są przez profesjonalistów tak zgodnie z najnowszymi technologiami i badaniami medycznymi, tak, aby maksymalnie zwiększyć komfort ich użytkowania oraz zachować wartość przygotowywanych potraw na najwyższym poziomie. Zachęcam do zadawania pytań oraz odwiedzenia strony http://www.philipiak.pl/ Pozdrawiam Marta Kowalewska _______________________ Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koraliczek75
A był ktoś z was na ich pokazie, bo interesuje mnie system gotowania wieżowego na jednym palniku. Czy naprawdę to takie dobre dla przygotowywanych potraw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
System ten to idealne rozwiązanie aby szybko przygotować pełnowartościowy, zdrowy i smaczny posiłek dla całej rodziny. Garnki marki Philipiak zostały tak skonstruowane, aby można je było stawiać jeden na drugi. Pozdrawiam Marta Kowalewska _______________________ Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariaaaaaa
koraliczek75 po pierwsze szybciej sie gotuje, nawet zwykła woda w garnku czy mleko w rondlu - dużo szybciej. Rondla używam najczęściej do gotowania mleka i budyniu i to jedyny rondel w którym te rzeczy mi się nie przypalają i nie przywierają. ich powierzchnia jest gładka, więc łatwo sie myją, a poza tym sa estetyczne. Lubie prosty design i one trafiają w mój gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też od jakiegoś czasu zastanawiam się na zakupem garnków Philipiak. Są naprawdę niesamowite wizualnie i również sprawiają wrażenie bardzo dobrych jakościowo. Jak na garnki z 20 letnią gwarancją to cena jest też adekwatna. W każdym razie mam pytanie odnośnie tego systemu wieżowego? Garnki są stabilne w takim ułożeniu na kuchence? Nie będą się 'bujały', czy coś w tym rodzaju ;) Wiem, że to może i głupie pytanie, ale boje się o bezpieczeństwo mojego niesfornego szczeniaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkąd je mam tylko gotuję na parze ;D Jestem z nich absolutnie zadowolona, nie używam tłuszczu, nic się nie przypala, potrawy smakują rewelacyjnie, zwłaszcza warzywa są o niebo lepsze z pary od tych z wody ;) Nic się nie bój - stoją stabilnie i się nie chwiejboczą ;) Dzięki temu gotujesz kilka dań jednocześnie, zajmuje mniej czasu i jest ekonomiczniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale zalosna reklama. te gary to niewarte ceny gowna i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za informacje. Jestem trochę spokojniejsza teraz, że ta cała wieża z garnków nie runie mi w pewnej chwili na podłogę :D Muszę poważnie przemyśleć ich zakup, bo chcę zainwestować w coś porządnego i mającego mi posłużyć przez lata, a nie tylko przez chwilę. A ktoś z Was był na ich pokazie, bo słyszałam, że takie prezentacje przeprowadzają? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co na pokazie bedzie przeplacac? na pokazie to nabijasz kabze call center, handlowcom i szefom firmy, plus koszty paliwa i lokalu na pokaz. te gary sa warte ewentualnie 1/5 ceny jak nie mniej. nie rozumiem jak mozna byc tak naiwnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha wlasnie warte 300-500zl a kupuja na pokazach za 5000 :D :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patelnie nie są warte swjej ceny.Smazenie na nich nie jest relaksem,mięso przywiera,trzeba zużyć dużo tłuszczu. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam patelnie i garnki z firmy neoflam. Po pół roku solidnego używana (zgodnie z zaleceniami producenta)patelnia nadaje się na złom tak jak i garnki. Na początku było pięknie ładnie, kotlety się ślizgały że hej, wszystko cudne.....a potem kotlety ślizgały się coraz mniej i przeprosiłam się ze starą patelnią. Tylko stal. Przestrzegam przed zakupem. Szajs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem w czym rzecz, może kiedyś były lepsze jakościowo albo robicie coś nie tak. Chociaż to nie zarzut bo ja też nie przestrzegam zaleceń i myję swoją patelnię w zmywarce (w dużym zasoleniu, czego nie powinno się robić z tą powłoką) ale u mnie patelnia ma już dwa lata i dalej powłoka wygląda jak nowa i smaży jak nowa. Zdecydowanie najlepsza patelnia jaką miałam w życiu. Mam patelnie serii Amie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sranie w banie, drogi szajs i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystalam z patelni, która po kilku miesiącach straciła swoje właściwości. Jedyne co jest w nich fajnego to design... Nic poza tym. Patelnia sprawowała sie dobrze, dopóki nie zaczęła przywierac poza tym pojawiły sie odpryski mimo stosowania drewniany narzędzi a zapewniano mnie ze można normalna łyżką po tym szorowac. Mim zdaniem produkt nieadekwatny do tej ceny. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrona1234
W garnku tej firmy gotowałam tylko zupy , do mieszania używałam plastikowych łyżek , i powłoka też zaczyna się łuszczyć. A może ktoś z Was próbował reklamoawać te produkty. Niesteyt w moim mieście zlikwidowano stoisko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejtlin
Jezeli chodzi o naczynia neoflam one są powyzej sredniej, jezeli zastanawiasz się czy je kupić na Twoim miejscu bym kupiła. Szczerze pierwsze słyszę że powłoka odpryskuje !! Pracowałam na tym stanowisku z tymi naczyniami 11 miesiecy i nie było żadnych reklamacji z tego tytułu, wiec na prawde nie wiem co zescie robily z tymi garnkami, jak sie nie potrafi gotowac tylko palic to i wtedy garnki do d**y. A po drugie one nie są do piekarnika. Do piekarnika była osobna kolekcja garnkow z samej ceramiki. Te garnki nie myje sie druciakiem, po drugie pierwsze smazenie powinno byc na oleju, jezeli cos nie chce zejsc mozna potrzec drewnianą łyzką. Wtych garnkach gotuje sie szybciej i nie przywierają np przy przypaleniu ziemniakow jak inne garnki. Mam te garnki ja, moja mama, gdzies od okolo 3 lat, dobrze uzytkowane posluzą na długo. Jedyna reklamacja ktora mialam to rysa na patelni. Odnośnie noży, nie one nie są do d**y. One są dobre. Mam je tez okoolo 3 lat, owszem schodzi powloka ale ich ostrosc jest dobra, kazdy sprzedawca powinien powiedziec o rodzajach powlok kiedy zaczna schodzic i kiedy trza zaczac je ostrzyc i jak myc, mam wrazenie ze trafilyscie na dupnych sprzedawcow ktorzy was dobrze nie poinstruowali jak sie z tymi naczyniami obchodzic, albo po prostu same o nie nie dbalyscie. Jezeli chodzi o kwestie reklamacji, na ulotce albo ich stronie internetowej znajdziecie numer kontaktowy do nich, szef bardzo mily i na pewno uwzgledni reklamacje jesli macie paragon! Smialo dzwonic do nich i pytac, jak jeszcze jakies pytania to smialo pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×