Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oponyzimowe

Gdzie w Poznaniu najlepiej kupić opony?

Polecane posty

Gość gość
Z doświadczenia wiem,że nie warto kupować takich opon przez internet a w odpowiednim do tego sklepie. Ja swoje opony zawsze kupuję w sprawdzonym miejscu w http://speedgum.com.pl/. Opony mogę u nich od razu zmienić bo mają serwis na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy raz miałem kontakt z białoruskimi oponami przez sklep auto-set.pl i faktycznie potrafili mnie po rozmowie telefonicznej przekonać. Zaproponowali rabat przy pierwszym zakupie i zagwarantowali jeszcze priorytetową wysyłkę, dlatego przy okazji dyskusji z czystym sumieniem polecam. No i faktycznie ogarniają temat od podstaw. Opon całe mnóstwo, od budżetówek po wersje średnie/premium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeżdżę do serwisu opon www.serwis.pit-stop-poznan.pl . Polecam, spotkałem się tam z bardzo fachową obsługą za przyzwoite pieniądze, a takie usługi samochodowe lubię najbardziej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dissi
Ja bym szukał przez internet, tam na pewno znajdziesz niższe ceny niż w sklepach stacjonarnych, nie mówiąc już o tym, że na pewno będzie większy wybór. Ja komplet nowych letnich opon kupiłem teraz na Arena.pl. Te które chciałem były tam tańsze niż na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×