Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oponyzimowe

Gdzie w Poznaniu najlepiej kupić opony?

Polecane posty

Gość Le Guest
Kolega mi polecił gościa spod Poznania, mam kawałek, ale myślę, że warto się wybrać. Nigdy po wyważeniu koła nie biły, żadnych reklamacji nie musiałem robić. Strona http://oponymaks.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kilka dni temu wyrobilem sobie prawko kolekcjonerskie z szybkieprawojazdy.pl i jestem w pozytywnym szoku jakiej dobrej jakości jest ten dokument, az tego bym się za ta cene nie spodziewal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekmareck
Zamówiłbym przez internet, bo ceny są atrakcyjniejsze. Teraz przed świętami w ten sposób zamówiłem do auta opony Yokohama ae 01 i dostałem niższą cenę niż proponował mi wulkanizator. Akurat starczy na wyważenie i założenie gum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zsds
Korzystałem z najdroższych na rynku i najtańszych opon Matadora i muszę powiedzieć, że zostałem przy Matadorach. Nie ma sensu przepłacać, skoro ekstremalnej różnicy w prowadzeniu praktycznie nie czuję. Dobrze przedstawiają modele opon na stronie oponymatador.pl. Duża baza wiedzy o marce, aktualności, nowe rozwiązania z branży do wglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można sobie poszukać punktów sprzedaży/wymiany opon przez wyszukiwarki firm np. pkt.pl fajne jest to, że tam się szuka po lokalizacji i widać ładnie na mapkach gdzie co się mieści;) poza tym można opiniować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bierzcie również pod uwagę to - https://rose-hip.pl/ Wybór opon jest bardzo duży, ale to musi być przede wszystkim rozsądne. Patrzcie na marki, bo to ma istotne znaczenie dla eksploatacji. Jedna opona może całkowicie inaczej wyglądać po roku użytkowania niż inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A sklep internetowy wchodzi w rachubę ? Zerknij tutaj http://oponyhurt.pl/ , mają bardzo dobre ceny uważam , że wręcz konkurencyjne. Ja kupowałam stacjonarnie ale moja znajoma od której mam namiary zamawiała kurierem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CelinkaZ
Najlepiej to przez internet, bo najtaniej. ja zamawam tutaj: http://www.ringopony.com.pl - brat mi polecił. Ceny są serio konkurencyjne, wysyłka szybka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio? ASO na opony?!?! To chyba masz drukarnię pieniędzy. :P Lepiej jest wejść na ringopony.com.pl i tam sobie zamówić, a wymienić w zaprzyjaźnionym warsztacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli zależy ci na tanich oponach, do tego wartościowych długoterminowo, często ocenianych w branży na pozytywnym poziomie, z produkcją europejską to zalecam obejrzeć katalog www.oponypaxaro.pl Paxaro to można powiedzieć odpowiednik starszych Continentali, które były mocno doceniane przez kierowców. Paxaro bierze to, co najlepsze i dodaje jeszcze kilka ciekawych rozwiązań względem wytrzymałości bieżnika. Dla mnie na razie numer jeden na rynku budżetowym. Sprawdzone rozwiązanie. Nic nie kombinują i nie zmieniają dobrych opcji technologicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Holender55
Ja polecam Auto Centrum Baranowski, bo mają chyba najtańszy serwis opon. Naprawa opony kosztowała mnie tylko 40 zł, a montaż i wyważenie kompletu opon na felgi stalowe bodajże tylko 60 zł. Jestem bardzo zadowolony z ich roboty wliczając w to także terminowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie masz czasu na jeżdżenie po warsztatach oferujących wymianę opon to myślę, że powoli przestaje być to problemem. Sam miałem okazję niedawno przetestować ofertę mobilnego serwisu opon i przyznam, że działa to naprawdę kozacko. Przyjrzyj się na przyszłosć tej ofercie http://pneumaster24.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygodnie jest zamawiać przez internet. Ja sobie sama i tak nie zmienię, także zawsze zamawiam na adres wulkanizatora. Ostatnio brałam z aaaopony.pl Rinken, niewiele taniej jak na allegroszku wyszło, ale jednak taniej za ten sam produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przejrzyj sobie ofertę serwisów wulkanizacyjnych. Myślę, że najlepsze są te, które działają przez 24h. Sama nie raz miałam taką potrzebę, żeby wymienić opony po godzinie 20 i prawie nigdzie nie było to możliwe. Jakiś czas temu mąż znalazł ofertę od http://pneumaster24.pl/ mają mobilny serwis wymiany opon, ale prowadzą tez normalną wulkanizację i tam zaopatrujemy się w nowe opony i wymieniamy co sezon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatekKop
Warto zadbać o cały serwis również z wymianą. Myślę, że wymianę na pewno warto zrobić w Auto Centrum Baranowski.Na 3D Hunter zrobią geometrię i zbieżnością z największa dokładnością dosłownie w kilka minut. Dodatkowo maja też hotel dla opon, także jakby ktoś potrzebował wystarczy się do nich zwrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość major010201
ja teraz Tomket przez internet zamawiałem. Pierwsze wrażenie ok, zobaczymy jak się dalej będą sprawować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@pegunia. Moim zdaniem kupno opon przez internet trochę mija się z celem. Chodzi tu głównie o wątpliwą jakość takich opon i ich pochodzenie. Ja zwykle wybieram serwis opon lub warsztat wulkanizacyjny, gdzie wiem, że dostanę to czego dokładnie oczekuję. W Poznaniu najczęściej jest to http://pneumaster24.pl/kontakt-2/ - łap kontakt na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opony to śliski temat, każdy ma inne zdanie, mogę natomiast podpowiedzieć kto w Poznaniu ma dobry pakiet usług wulkanizacyjnych, zajrzyj do nich www.serwis.pit-stop-poznan.pl gdzieś na forum widziałam już taką propozycje, wiec potwierdzam ze to dobre miejsce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawes55
Też warto zadbać oprócz zakupu o wymianę, wyważenie i zrobienie geometrii z rozbieżnościami w Poznaniu polecam CI udać się do Auto Centrum Baranowski gdzie mają 3D Hunter który geometrię zrobi w kilka minut. Serwis opon również robią porządnie. Będziesz zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dobie internetu nie ma co się ograniczać wyłącznie do stacjonarnych sklepów. Jest tyle sklepów internetowych, gdzie można praktycznie każdy interesujący model kupić, i taniej bo nie wchodzą tu koszta wynajmu lokalu na sklep itp itd. Ja teraz komplet letnich ze sklepu internetowego aaaopony kupiłem, później porównałem ceny w stacjonarnym sklepie, 80 zł mniej mi wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam zakup opon od www.motohurtownia.com.pl . W swojej ofercie posiadają wiele markowych produktów, które w ich zakładzie charakteryzują się niską ceną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakuła
ja zamawialem z www.opony-samochodowe.com to jest sklep internetowy z Poznania, mozna odebrac osobiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wracając do tematu opon za moment trzeba będzie je wymieniać na zimowe w Poznaniu najlepiej to zrobić w Euromaster na ulicy Rumuńskiej 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co widzę, nie tylko ja jeżdżę do www.serwis.pit-stop-poznan.pl mają świetny serwis opon, jeżdżę tam nie od dzisiaj. Również polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OpondoPL
Po pierwsze BEZPŁATNA DOSTAWA opon firmą kurierską FedEx i płatność przy odbiorze. Po drugie tylko nowe opony wyprodukowane w bieżącym roku. Po trzecie niskie ceny. Po czwarte GWARANCJA. Po piątek FAKTURA. Po szóste bardzo dobre opinie dotychczasowych klientów. Proszę sprawdzić: https://opondo.pl/opony-zimowe-do-samochodow-osobowych-22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od siebie szczerze polecam kupowanie przez internet. Wychodzi nam to znacznie, znacznie taniej niż normalnie, stacjonarnie. Sprawdźcie sobie chociazby ceny w logistyce opon - na komplecie spokojnie można oszczędzić z 200 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też kupowałem opony przez internet moim zdanie bardzo duży wybór jest w sklepie Euromaster

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×