Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

werka84

Trenować SILNĄ WOLĘ!!! W końcu może mój własny topik!! MÓJ SEKRET...CHUDNAĆ...

Polecane posty

Witam,witam nowa koleżankę i kochana co za pytanie oczywiście że możesz a nawet musisz;)co 4 głowy to nie 1 razem coś wymyslimy na te nocne podjadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli 5 kg do stracenia:)a więc może byś sprobowala którejś z diet oczyszczajacych przez np 2 tyg i waga wymarzona będzie i organizm zdrowszy i czysty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za przyjęcie sięgnęłam dna:) Chciałabym, możesz mi napisać jak to zrobić i jaką dietę ty byś wybrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarantula nie wiem czy bu Tobie kochana odpowiadała ale moja mama strasznie ją chwali 4 razy do roku czyli przed każda zmiana pory roku:) po 2 tyg stosuje dietę Dr. Ewy dąbrowskiej fazę pierwsza ,w internecie znajdziesz o niej wszystko ale 5kg to napewno spadnie bez ćwiczeń gwarantuje:)mam żywy dowód nie opowiastki znajomej tylko własną mamę np ta dieta która teraz ja stosuje na fazie I też tracisz a przy tym będziesz najedzona do syta i nie będziesz podjadac niestety przy tej diecie wysiłek jest już obowiazkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za szybką odpowiedź :) W wolnej chwili sprawdzę tą dietę,ale teraz niestety dostałam towar(prowadzę swój własny biznes) i muszę się na "chwilę "wyłaczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdzie są wszyscy...
Jaka to dieta...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny,dopiero nie dawno z pracy wróciłam,padam na twarz do południa był leń a po konkretna jazda. Mąż z dzieciakami pojechał na kregle i całe szczęście mam czas dla siebie ale zdziwiona byłam jak weszlam a tu pusty zlew i czyste podłogi a co najlepsze pranie się robi a oni po obiedzie u teściowej byłam w szoku i jeszcze jestem ach...dobrze że ktoś mnie docenia:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś już zjadlam dwie polowki papryki z chudym twarogiem,cebulka i pomidorem,dwa jaja na twardo,rybę na parze z fasolka zielona szparagowa i jestem pelna jak beczka chyba przez to że dużo pije i woda i zielona herbata i pokrzywa a dieta kochana South beach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Kolejny dzień "pokus"przed NAMI. Ja dzisiaj zjadłam na śniadanie-kluski lane na mleku,teraz siedzę przy kawce w pracy(ZAPRASZAM:)) W pracy wczoraj tylko zjadłam 2 jabłka-bo nie miałam kiedy.. Na objad szaszłyk+ziemniaczki+surówka. Wczorajszy wieczór oczywiście poległam.Starszy syn kupił orzeszki... później zachciało mi się ryby w sosie pomidorowym(puszka),3 mandarynki.Ale widzę "światełko"w tunelu zero słodycz(nie powiem,że bym nie zjadła). AHA jeszcze dałam radę wczoraj pohulać 15min.(strasznie dużo:(), ale ja hulam tylko w pracy... A co tam u WAS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................WIEK.....WZROST.....BYŁO......JEST.. ......BĘDZIE Malinka.............25.........169..........116,6......109..........90 Sięgnęłam dna.....32.........172...........121........109.......... B@tonik2012..................................86.......................70 Tarantula7602................165...........60..........60...........55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki ja się nie katuje dietami nie jadam na noc to popierwsze to wielki błąd codziennie godzinka na roweryku i tak się odchudzam wogóle... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj w pracy jak na razie NUDY! Zjadłam już jabłko i idę zrobić sobie kawę,bo zaraz usnę. Z Wami mogę pisać od poniedziałku do piątku.Laptopa zabieram do domu i już po laptopie....dzieciaki i mąż pełna okupacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety kochane nie czuje się jeszcze na siłach aby dietę prowadzić i ćwiczyć jestem obolala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tak bardzo się cieszę że jesteście i że będę miała z kim walczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może przeczytasz
stopkę Werki co ? tak dla przyzwoitości :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Gratulacje Malinka13.....:) Gdzie się podziała Sięgnęłam dna? Za mną 30min.hulania i właśnie jem jabłko. Jeżeli chodzi o weekend to nie jestem zadowolona bo oczywiście wieczorami zajadałam się...wczoraj to najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie jestem po kawie z... no własnie dostałam od klientki kawałek jabłecznika i zgrzeszyłam,ale był nie dobry:)...żartowałam po prostu PYCHA tak więc zaraz zabieram się to kręcenia kolejne pół godz. za karę... Dziewczyny napiszcie coś bo czuję się samotna:(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WERKA GRATULACJE,GRATULACJE,GRATULACJE... Ale ze mnie gapa miałam wczesniej napisać. Werka już Ci "zazdroszczę"nie przespanych nocy,itd...:):) Ja też to przechodziłam niedawno,mój synek skończy w styczniu 3-latka. Urodziłas normalnie czy cesarka?Bo ja miałam 2 cesarki i już mam nadzieję,że jest już za mną...Trzymaj się cieplutko i dochodź do siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WERKA GRATULACJE,GRATULACJE,GRATULACJE...:):):) Ale ze mnie gapa wcześniej miałam to napisać. Trzymajcie się cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×