Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

werka84

Trenować SILNĄ WOLĘ!!! W końcu może mój własny topik!! MÓJ SEKRET...CHUDNAĆ...

Polecane posty

ja zaczynam od tygodnia dlatego bo rowerek sobie kupuje i juz chodze w nocy na spacery.... . A chorowałam sobie i malo tu bywalam mialam przeprowadzkie i duzo pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze juz wszyscy sie wykruszyli a myslalam ze Werka bedzie caly czas a tu lipa ja tez troche sie zapusciłam ale teraz juz wiosna idzie az chce sie cos ze soba robic;-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczynam od poniedziałku ale tak porzadnie juz ugadałam sie z kolezanka ze zapisujemy sie na basen;-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczynam od poniedziałku ale tak porzadnie juz ugadałam sie z kolezanka ze zapisujemy sie na basen;-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no a ja myslalam ze tu juz nikogo nie spotkam a tu kossiane kobietki sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka niedobra TY...
Werko co tam u Ciebie? Babko dlaczego się nie odzywałaś? jAK DIETKA, CO SŁYCHAC U cIEBIE, BARDZO CIEBIE TUTAJ BRAKOWAŁO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos tak wyszlo diete niby przerwalam ale nie wiele raptem 4 kg przybylo co sie da szybko naprawic za duzo chyba sie dzialo w ost czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nie wierze ze sie Werka odezwałas;-) ja tez troche olalam to odchudzanie i odzyskałam te 3 kilo co mi spadło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babki ja zaczynam od nowa przyznaje sie bez bicia z waga 84 mozecie byc zle ale przepraszam chwilowe zalamania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze 14 kg masakra ale wcale nie jestem szczesliwsza nie ak mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki nie wiem od czego znow startowac pomozecie cos bo ja mysle ze chyba ta southbeach czy nie???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki nie wiem od czego znow startowac pomozecie cos bo ja mysle ze chyba ta southbeach czy nie???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werka nie łam sie kazdemu zdazaja sie gorsze dni zobacz ja tez juz zaczynałam chudnac i wcale nie było jakis wyrzeczen poprostu nie łaczyłam białek z wegowodanami a jadłam wszystko na co mialam ochote i co tez wszystko zaprzepasciłam tak ze głowa do góry i wszystko bedzie ok;-)a jak tam przygotowania do slubu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor kobietki co slychac nowego ja zaczelam dzis od nowa ale chyba od oczyszczania zaczac trzeba porzadnego po tych iprezkach heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw 3 dni woda i zielona herbatka potem south beach od nowa bo ta dietka daje chyba najlepsze efekty jezeli chodzi o mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czesto moge wpadac choc bardzo zaluje za duzo teraz na glowie mam i problemy z bylym mezem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milego wieczorku musze spadac jak to w nowym domku duzo roboty po pracy niestety tylko jest czas na ogarnianie tego burdelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milego wieczorku musze spadac jak to w nowym domku duzo roboty po pracy niestety tylko jest czas na ogarnianie tego burdelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim pogoda kiepska u mnie glowa boli dzis drugi dzien dietki chyba sie przyzwyczailam juz do nich wiec nie sprawiaja mi trudnosci heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja to chora jestem dzis dostałam antybiotyk i tak strasznie sie czuje ze masakra a Werka jak mozna sie spytac to juz nie jestes z tym swoim przyszłym mezem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do werki
Gratuluje ci. Kibicuje ci i czytam Twoj topik wlasciwie od poczatku. Sama mialam podobny problem - zrzucilam 32 kg. Czekalam do takiego wlasnie momentu zeby sie odezwac. Samo pozbycie sie kg to polowa sukcesu - utrzymac wage to dopiero jest wyzwanie! Musisz wiec zdac sobie sprawe, ze wlasciwie musisz trzymac diete do konca zycia :). Ja moja utrzymuje juz 8 lat, ale nadal nie jadam slodyczy, bialego pieczywa itd. Pizza - raz na pol roku. Mozna sie przyzwyczaic, ale przez pirwsze 3 lata to obowiazkowe! Dopiero po trzech latach masz szanse na stala wage. Powaznie. Zycze wytrwalosci, bo wiele poswiecilas i dluga droge pzreszlas. POWODZENIA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×