Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

werka84

Trenować SILNĄ WOLĘ!!! W końcu może mój własny topik!! MÓJ SEKRET...CHUDNAĆ...

Polecane posty

:-) mam tylko nadzieję że żadnego błędu nie zrobiłam moze jak będę was przepisywac to sie naucze.:-) bo chce szybko i nie zwracam uwagi jak pisze dopiero zauważyłam lut jak piszesz Ty ja to dopiro byki i pomyśleć że cztery z polskiego było ech wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lut współczuje zeby to najgorsza rzecz na świecie szkoda że rzadko wpadasz no ale mus to mus takie życie a ocet biorę czasem apleplus forte ten z zielona herbata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu sie z kawa rozkładam a tu już wszyscy spać poszli.:-) dorotka melduj sie gdzie znikasz? Zeby nie przyszło ci do głowy czasem sie poddac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. :) Niestety, wczoraj nie cwiczyłam, bo mi synek nie dał. Poszedł spac o 1 w nocy, i od 5 znowu nie śpi. :( Jestem padnięta, a mąż wczoraj przyszedł z pracy, posiedział pół godziny i stwierdził, że on jest zmęczony i musi się wyspac i poszedł spac do swojej mamusi. :O A ja oczywiście nie chce się wyspac i nie jestem zmęczona. ;) Nawet na weekendy jak jest w domu to jego zajmowanie się dzieckiem wygląda tak, że usiądzie przed TV z dzieckiem na ręce i tylko 'podaj to, podaj tamto', 'zrób i przynies to i zrób i przynieś tamto'. Czyli moje odpoczywanie na weekend wygląda tak, że co chwila latam i przynoszę mu a to herbatkę a to mleko a to smoczka a to pieluchę. Fajnie, też bym chciała, żeby mi ktoś cały dzień latał i mi wszystko podawał. I oczywiście co niedzielę wizyta u jego mamusi. Przepraszam dziewczyny, że tak nie z gruchy, ni z pietruchy i nie na temat, ale musiałam się wygadac. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :-) witam wszystkich. Mariola nic sie nie przejmuj żal sie i płacz po to tu też jesteśmy. Kawał dr...a z tego faceta.:-( usiadz moze porozmawiaj z nim tak na spokojnie że potrzebujesz czasu dla siebie chocby na polezenie w wannie w spokoju pol godz. Jak taki mądry to niech weźmie synka w wózek i do mamusi z nim idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kobiety na rower wsiadam i dziesięć km będę pruć do sklepu oczywiście tytoń sie skończył woda trzeba jechać zrobić zakupy :-) jak ja to lubię :-) jakaś chora jestem. Muszę z rana bo dziś sprzatanie mnie porządne czeka to i mniej udzielać sie będę,tylko muszę pomyśleć co kupić żeby dziś na śniadanie obiad i kolację zjeść . Głupio sie czuje w sklepie z ta tabela ig dziwnie patrzą na mnie jakbym jakąś głupotę robiła. Moze jak wrócę to ktoś jakiś pomysł na śniadanie podrzuci :-) takie do 350 kal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) kolejny dzień dietowania ;) Werka wczoraj udało mi się jednak powstrzymać od tego jabłuszka :) - stanęłam na 912 kcal. Dziś śniadanie - 1 bułka ( niestety zwykła kajzerka :( ) masełko + jeden plaster szynki z indyka gotowanej z gorzką herbatką. Trzymam się jednego schematu nie wiem czy jest poprawny- bo to moja własna koncepcja : na Śniadanie 1 (7:30- 250kcal max) potem 2 śniadanie ( 100kcal) koło godziny 10-11. potem obiad 13.30 - 16 max 350kcal. Podwieczorek- 100kcal koło 16-17.30. kolacja 18-20.30 max- 200kcal. Mariolka- współczuje, szkoda , że faceci tak rzadko doceniają ile pracy, siły i cierpliwości kosztuje wychowanie dzieci z utrzymaniem porządku w domu i ugotowaniem- ooo najlepiej czegoś wykwintnego :P - a wieczorem najlepiej jeszcze być seks- bombą ;] ... Promyczek w moim przypadku jest to samo- uwielbiam gotować i wciąz wymyślać coś nowego - ale wczoraj powstrzymałam się i nawet gryza nie wzięłam z zapiekanki którą zrobiłam ukochanemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem werciu czytam was.. poki co jaks przyblokowana jestem i do tego znow dostalam miesiaczke wrrrrrrrr nie wime co jest grane mialam 21 pazdiernika i dzis znowu.. zaczelam od dzis lykac zestaw witaminek... co do poddania sie nie werciu nie ma takiej obcji wolno mi to idzie ale idzie poki co ... gratuje wam spadkow wagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula_K.
Witajcie dziewczyny:) Ja dziś na śniadanko 1 pomidor i serek wiejski do tego zielona herbata z trawą cytrynową i pigwą:) A na obiad planuję warzywa na patelnię:) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis zaliczylam dwa pieczywka graham chrupkie z pasta jajeczna a dalej sie zobaczy na co przyjdzie ochota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEN dobry dziewczyny:) Ja juz jestem po sniadanku;sałata,2 jaja,pol pomidorka i kawa niestety z cukrem Rowerek :60 min juz zaliczony:) niedługo zjem sobie płatki takie pyszne z błonnikiem i do tego kawka:) A potem lece cos załatwic ,no i zakupy,bo dzis moj facet ma urodziny i bede znowu pichccic .do tego wyczaruje mu ciasto,ale tak sie zawziełam ze nawet go nie posmakuje..:P Jedyne co zamierzam to czerwone winko wieczorem ,jakas przyjemnosc sie nalezy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no w końcu coś sie kręci.:-) ja ze sklepu wróciłam dopiero także ledwo dysze bo nastawiam na mała przerzutke i muszę szybko pedalowac zeby cos ujechac :-). Dorotka u mnie był też nie dawno a pamiętasz ile czasu ? Prawie trzy tygodnie i to jaki. I co sie okazało u Pana doktora? Że to przez diete zaczynają hormony inaczej u mnie już pracowac i żebym na czas małpy nie piła herbaty czerwonej i tych na odchudzanie no jak przestałam pić do po dwóch dniach ustąpiło no :-) czasem panika nie potrzebna ale lepiej sie poradzić i zachować ostrożność w tych prawach kobiecych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem werciu u mnie albo dieta albo te leki cos zaczynaja robic.15 mam wizyte wiec dopytam wszystkiego....dietetycznie u mnie ale nie powie czasem ssam landrynki podjem paluszki i jakos nie mam wyzutow bo to w granicach rozsadku.. nie odmawiam sobie nawet kawaleczka ciasta owszem kosztem jednego posilku je zjem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w ogóle to gratuluję wszystkim wytrwałości.:-) naprawdę. Poza tym promyczek jak jest impreza to trzeba jeść normalnie oczywiście z umiarem ;-):-P a na drugi dzień prowadzić dalej diete jakby nigdy nic były święta teraz też jadłam i jakoś mi nie przybyło więc Tobie też nie powinno pod warunkiem że nie pochłoniesz wszystkiego co pod ręka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werko zgadzam sie z Tobą :),ale ja ostatnio miałam same imprezki,jakies nasiadowki u rodziców,kazdy weekend ostatniu kończył sie n a wyzerce ,wiec teraz mowie BASTA:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werka wiem- ale nie było nic innego a obudziłam się i czułam mega ssanie :) ale obiecuje że to ostatnia w dniu dzisiejszym :) i dziś w pracy mam ze sobą 2 małe jabłuszka zielone więc na pewno je wszamię. Dziś czwartek dłuższy weekend - bez winka się nie obędzie :) ale max 2 kieliszki :) więc dziś bez żadnego podjadania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka własnie u Ciebie dodatkowo te leki znając życie swoje robią ja jak brałam to znów po parę miesięcy małpy nie było przez nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra to biorę sie za robotę bo do wieczora będę tak siedzieć :-) u mnie to bardzo możliwe :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werka wiem- ale nie było żadnego innego pieczywka już w domku i stąd ta bułka- ale to ostatnia dziś obiecuję :) Nie znam domowych sposobów na maseczkę, ale świetna jest z serii clarinsa energetyzująca. Mmmm - ale bym poszła do spa albo chociaż na jakiś zabieg. Polecam wam dziewczyny alchemy days pa (www.dayspa.pl ) - atmosfera jest tam cudowna i zabiegi są tylko z naturalnych kosmetyków. Byłam tam osatnio na zabiegu- kwiat lotosu - po wyjściu czułam się najpiękniejsza i a nogi były jak z waty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś do pracy wzięłam 2 małe zielone jabłuszka i activie do picia :) Wieczorem dziś winko- maks 2 kieliszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a na śniadanie zjadłam już dwa jaja z ogórkiem kiszonym i śledziem w occie polane jogurtem naturalnym taka mieszankę tzn sałatkę se zrobiłam i podgryzalam papryka zielona he chyba przekroczyłam limit.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecami piling maseczke z kawy zwyklej mielonej i oleju robi sie piling calego cialka energetyzuje i swietnie wplywa na skore cere robic najlepiej we wannie jesli cale cialko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
promyczek cieszy nas to że nie będziesz jadła tych pysznosci poza tym pij dużo wody nie będziesz podjądac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiszkotka ;-) jak lubisz to jedź wkońcu musisz bo i tak będziesz je jeść kiedyś ja to pieczywa nie jadłam to nie ma u mnie tego problemu tylko umiar zachowaj :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka masz rację ja robię sobie taki tylko do kawy dodaje oprócz oliwy starta skórę z cytryn lub pomarańczy czasem zostawiam z grejfruta przez trzy godz chociaz jak postoi to potem taki zapach :-) super a maskę można zrobić bardzo prosto tak na mnie ona działa super już mówię jedno białko łyżka miodu i ciut otrębow owsianych kładę na 20min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×