Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

werka84

Trenować SILNĄ WOLĘ!!! W końcu może mój własny topik!! MÓJ SEKRET...CHUDNAĆ...

Polecane posty

ok. Tylko późnym wieczorkiem, jak już wszyscy pójdą spać łącznie z mężem.:-). A jak trzeba zrobić ta stopke,bo wiesz ja stara i ciemna jestem hihihi tzn w sensie kafeteri i prowadzenia swojego konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już pisze. Wchodzisz w MÓJE KONTO Potem o ile dobrze pamiętam trzeba sie zalogować tym słowa znaczeniu no trzeba login i hasło a potem masz tam takie rubryki w które możesz wpisać swoje dane jeżeli chcesz a niżej jest stopka i tam możesz pisać swoje cele i osiągnięcia co do wagi itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oczytałam sie na tych topikach aż spać mi sie zachciało aż dziwne.:-) ale pewnie znów obudzi mnie coś lub ktoś.:-( spać nie mogę ostatnio wcale już dwie trzy godz i po spaniu. Dobranoc kobitki:-) miłych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już jestem. Werka84 coś pusto na tym Twoim topiku :-(dziewczyny które dołączyły, znikły. Ale nie ważne. Zrobiłam ta stope o której mówiłaś. Ależ ja sie namęczyłam hiii;-). No ale zaczynam diete tylko myślę że też będą to białka i warzywa plus owoce, no i czasem jakiś psikus w nagrodę ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja piszę a Ty żeś sobie spać poszła hej hej :-). Ok,ok. Miłej nocy. To ja moze podam swoje menu na jutro jakie ułożyłam. Śniadanie o 8 oczywiście serek wiejski light z dodatkiem czosnku i pora, dwóch jajek, taką paste zrobię sobie do pracy. Na obiad niestety też w pracy wyjde poprostu do sklepu i kupię sobie jakiś sok warzywny,kilka plasterkow polędwicy drobiowej,jabłko lub inny owoc na resztę muszę czekać do wieczora bo nie wiem na co będę mieć ochotę,ale planuje zawiadomić domowników żeby kupili rybę to zrobię jak wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no i tę Twoja mixturkę spróbuje przyrządzic sobie w termos zobaczymy.:-). Co do biegania to podobno najlepiej do 14 godz. Tak polecają sportowcy jeżeli chcesz gubić intensywniej kilogramy a jeżeli nauczyć sie biegać i zostać maratończykiem to bez różnicy tylko wtedy gdy na to jest ochota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to do jutra,pozdrawiam. Wieczorem wpadnę.:-).Mam nadzieję że będzie nas więcej,a moze poprostu potrzeba czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja nie ucieklam i nie zniknelam pracowalam wczoraj.. wczoraj moj ukochany mi sie oswiadczyl.. i mielismy nasze swieto bylo wino i pizza.. raz mozna .. nie moglam mu odmowic... bo tak sie cieszy tym swoim krokiem :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki. :) Wczoraj przekroczyłam dietkę o 28kcal. :( Cwiczenia troszkę męczące, ale dałam radę. :) Za bardzo nie mam czasu, bo w tym tygodniu mąż od 6 do 21 w pracy a ja sama z synkiem. :) ALe obiecuję, że wieczorem się odezwę. :) A Werka, lepiej biegaj rano na czczo, bo jak będziesz biegac po jedzonku to najpierw spalisz jedzonko a później resztę, a na czczo nie masz jedzonka do spalenia. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny przechodze do was;-) ja dzis jeszcze nic nie jadlam, rano waga pokazala 91 coraz wiecej motywacji;-) nigdy wczesniej sie nie odchudzalam. tzn odchudzalam ale jadlam co chcialam i biegalam 10km dziennie, chudlam w oczach. niestety na 10km potrzebuje 1,5 h dziennie a mam syna 8 miesiecy plus pracuje 8,5 h i niestety dzien za krotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam problem a wlasciwie to szczescie ze jak nigdy nie odczuwam glodu, jem bo powinnam. moze moja motywacja jest tak silna, moj maz w 5 mies sie oszczedzal i schudl 20kg i za bardzo nie przezywal tej swojej diety, u mnie tak latwo nie spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki.Ja tam zaliczylam na sniadanko twarozek z cebulka i czuje sie najedzona..oczywiscie bez chlebka bo nie jadam.czasem wsune pieczywko chrupkie zytnie .....nie kombinuje z dietami nie stac mnie....jadam co mam dietetycznie bez obrzarstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werciu hahahhaha ale sie usmialam ...agentko ty moja nie daj sie po palcach ostro hehehehhehe kochana jestes ludzie sa bardzo zlosliwi i zawistni ale chramolic to robic swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja na sniadanie wlasnie zjadlam 2 styropianki jak to moj maz mowi czyli wafle ryzowe-37kcal sztuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała no gratuluję.:-) mam nadzieję że narzeczony będzie teraz dbał o Ciebie.;-). Ale koniec bajki odchudzanie ciąg dalszy.;-). Mariola dzięki,własnie słyszałam że rano lepiej albo chociaz dwie godz po śniadaniu czy tam jedzeniu.:-)i nie przejmuj sie tymi 28kal to nie 280 i tak malo jesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj shastraa :-) fajnie że będzie nas więcej bardzo miło. Nie przejmuj sie można w inny sposób tracić no a biegać będziesz w wolnym czasie.:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dorotka dobrze że jesteś.:-) czasem wpadam na topik stary gdzie żeśmy sie poznały i próbuje go podnieść czasem aga i ty sie zjawisz ale chyba nikt już nie wróci.:-(. No ale co sie smucic :-);-)mamy nowy topik i większą mobilizację.:-) także wpadaj jak najczęściej i chwal sie nowymi pomysłami i osiągnięciami bo My swój ostateczny cel osiągniemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda? :-) kobiety NA WOJNE Z TŁUSZCZEM DO BOJU DO BOJU ale wariatka ze mnie ha ha ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś na śniadanie sałatka z jajek pora serka i pietruszki i cztery kopytka a co tam cztery spale.:-)nie raz trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czasem dokładam coś normalnego.:-) bardziej kalorycznego żeby potem po diecie moc jeść niektóre rzeczy np jak będę gdzieś na imprezie oczywiście po osiągnięciu celu nadal będę sie pilnować nie pozwolę na to co było i jest teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim.:-), dzień paskudny wręcz. Głowa mnie boli troszkę,niskie ciśnienie. Widzę że co niektórzy znają sie dłużej,z innych topików. Mała gogola życzę wszystkiego dobrego.:-) i przyszłemu mężowi też:-),gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×