Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

werka84

Trenować SILNĄ WOLĘ!!! W końcu może mój własny topik!! MÓJ SEKRET...CHUDNAĆ...

Polecane posty

WItam panie ja tez w weekend troche pofolgowałam człowiek to głupi wie ze nie moze a i tak je ahh głupia jestem a co do prawka ja to bym z checia zrobiła ale chyba bym pytan nie zdała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
też się martwię o Werkę - szczerze myślałam, że nie ma netu przez weekend... no ale myślę, że dziś by w pracy chociaż się odezwała do nas.... ale cisza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walczacazesobaicalymswiatem26
wereczka cieleczka popuscila i pewnie juz wazy setke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
ja jestem:) juujuu --- malutko jesz ja dziś: * 3 mandarynki * 2 kromki cieńkie chleba z ziarnami z margaryną lekko i troszkę sera białego * drożdżówka (niestety) ale sucha z posypką:/ w domu może zjem trochę sera białego chudego 0% tłuszczu i łyżkę miodu od niedzieli codziennie ćwiczyłam na steperze ok 35-40 min :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja tez jestem i sie nie poddaje ja dalej jestem na diecie niełączenia i powiem Wam ze schudłam 2 kilo i jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od jutra zaczynam odchudzanie start115kg 1cel 100kg lub 99.9 Na śniadanie zjem 1 bułkie pełnoziarnista i serek topiony i 1 pomaranczka i slonecznik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
a ja filet z kurczaka pieczony na oliwie z oliwek i łyżkę ketchupu i 45 min stepperku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
malinka -- mój stepper mam skrętny pokazuje ilość kroków, czas chodzenia i na końcu spalone kalorie. jako go kupowałam to myślałam też o rowerku ale nie miałam wtedy tyle pieniędzy a stepper był tańszy :) jestem z niego bardzo zadowolona do jutra dobrze że już piątek jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×