Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

werka84

Trenować SILNĄ WOLĘ!!! W końcu może mój własny topik!! MÓJ SEKRET...CHUDNAĆ...

Polecane posty

Gość na diecie...
a ja poćwiczyłam jeszcze 35 min na steperze w sumie 80 min dziś, i zrobiłam 30 brzuszków. zjadłam jeszcze na kolację jogurt naturalny z płatkami frutina, trochę musli i łyżeczką miodu malinka - a jak działa ta platforma? hmm bo w sumie nie wiem o czym piszesz ;-) jakaś nie kumata jestem ostatnio :( pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PLATFORMA WIBRACYJNA - CO TO TAKIEGO ? Jest to trening całego ciała w oparciu o wibracje. Dzięki specjalnemu urządzeniu - tzw. platformie wibracyjnej - u osoby ćwiczącej wywołuje się kilkadziesiąt skurczów mięśni w przeciągu minuty we wszystkich zaangażowanych partiach mięśni. Zmusza to organizm do wykorzystania blisko 100% włókien mięśniowych, co w efekcie, jak potwierdzają to badania, zwiększa wydolność mięśni dużo lepiej, niż w przypadku tradycyjnych metod treningowych, które angażują tylko około 50% mięśni. Platforma wibracyjna stymuluje i angażuje do pracy wszystkie partie mięśni, skutecznie modelując sylwetkę, wzmacnia i upiększa ciało bez wkładania w to wysiłku fizycznego. ZASADY DZIAŁANIA PLATFORMY WIBRACYJNEJ Podczas treningu wibracyjnego mechaniczne drgania przenoszą się na mięśnie i ścięgna za pomocą podestu wibrującego. Receptory mięśniowe ulegają rozciąganiu co w konsekwencji doprowadza do bezwarunkowego napięcia mięśni. Dzięki naśladowaniu fizjologicznych drgań osiąga się poziom napięcia mięśniowego porównywalny z treningiem siłowym. Istotny jest fakt, iż odbywa się to w sposób oszczędzający stawy. Ćwiczenia na platformie wibracyjnej angażują głębokie warstwy włókien mięśniowych. Praca mięśni osoby, nie trenującej poziom 30-40%. Praca mięśni osoby, trenującej poziom ok. 80%. Praca mięśni u osoby trenującej na platformie wibracyjnej 95-100%. ZALETY PLATFORMY WIBRACYJNEJ spalanie tkanki tłuszczowej wyszczuplenie, wysmuklenie ciała redukcja cellulitu uelastycznienie skóry wzrost poziomu endorfiny redukcja bólu, lepsze odżywienie i dotlenienie tkanek zwiększenie elastyczności wiązadeł i ścięgien poprawa równowagi i koordynacji ruchowej wzmocnienie kości regulacja poziomu metabolizmu wzrost sprawności fizycznej wydalanie toksyn z organizmu DLA KOGO TEGO RODZAJU TRENING? Przy odpowiednim treningu połączonym z dietą nawet osoby po cieżkiej kontuzji mogą w przeciągu miesiąca dojść do pełnej sprawności. Ćwiczenia na platformie wibracyjnej są stosowane przez kosmonautów u których wystąpił przyrost masy mięśniowej, dzięki czemu orgnizm lepiej znosił przebywanie w stanie nieważkości. Wibrotrening jest metodą dla wszystkich. Korzystają z niego zarówno profesjonalni sportowcy (między innymi piłkarze słynnego angielskiego klubu Manchester United), bywalcy siłowni i klubów fitness, ale również rehabilitanci. Oprócz spalania tkanki tłuszczowej i przyrost mięśni platforma wibracyjna pozwala również na wzmocnienie organizmu po kontuzjach, chorobach itp. Ma zastosowanie m.in. w terapii urazowej ścięgien i więzadeł, profilaktyce osteoporozy, a ponadto pomaga usprawnić krążenie i reguluje gospodarkę hormonalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi ostatnio waga bardzo wolno spada... dziś 65,4 kg pewnie przez słodycze...muszę je ograniczyć po jeszcze z 7 kg przede mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
juju --- musimy przeczekać i grunt nie poddać się. ja w piątek zjadłam trochę więcej niż zwykle jem i nie dość, że waga mi podskoczyła to się jeszcze źle czułam bolał mnie żołądek z przejedzenia. wczoraj już się pilnowałam i na wadze dziś znów 56.3 kg rano przed śniadaniem. dziś jeszcze nie jadłam, ale wejdę chyba najpierw na stepper na 40 min chociaż i 30 brzuszków i później coś zjem :) ogólnie to ta waga może mi zostać taka, ale mam straszny brzuch :( za tydzień mam wypłatę to muszę sobie kupić jakiś balsam ujędrniający, wraz z ćwiczeniami i brzuszkami powinnien coś pomóc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki ja niestety tez mam problem z brzuchem o ile nogi mi sie ładnie ujedrniaja to brzuch masakra niewiem czego by tu uzywac na te oponki;-) ja dalej na diecie nie łaczenia jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, że się nie poddam!!! niestety przez ten mój dołek jadlam wiecej cukru bo brak apetytu na normalne posiłki spowodowal że jadłam na śniadanie ciastka, to jedyna rzecz jaką moglam przełknąć :-( nie przytyłam ale też niewiele mi spadło...a przez depresyjny nastrój przestalam ćwiczyć... jest trochę lepiej, ale nadal nie mam sil na ćwiczenia, muszę się dziś przelamać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
juju -- damy radę, u mnie też z nastrojem różnie jest, do tego jeszcze ta pogoda mnie przytłacza. Co do ćwiczeń to staram się chociaż na tym steperku. Myślałam o zapisaniu się na jakiś fitness, ale raz że ciężko z czasem u mnie w tygodniu, a dwa nie mam za bardzo z kim... a trzy przez ten aparat na zębach w dalszym ciągu śmiesznie mówię i jak nie muszę to nie wychodzę z domu :( dobiło mnie to bardzo. W kwietniu ma mi zdjąć już ta płytkę z podniebienia i wtedy założy już stały tzn. normalne druty i będę umiała mówić:( ale ogólnie przytłacza mnie on :( karolcia -- a robisz coś konkretnego z tym brzuszkiem? ja widziałam w rossmanie chyba taki masażer właśnie na brzuch z garniera w żółtym opakowaniu i się waham, kiedyś mnie jakiś żel z garniera uczulił ale był na buzię, i się nad tym zastanawiam.. Kupię coś po wypłacie w przyszłym tygodniu :) poćwiczyłam 23 min na stepperki póki ci i 30 brzuszków i zjadłam śniadanie: * jajko gotowane * plaster grubszy twarogu 0% tłuszczu * małą kromkę chleba z ziarnami z margaryną * 2 mandarynki a dziś mama robi u mnie znów te ciastka takie rogaliki co w piątek się na nie skusiłam, ale dziś już napewno ich nie tykam. Na pewno jeszcze na stepper na 20 min wejdę dziś, miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
malinka - ale się urządziłaś, pamietaj żeby dużo pić żeby się nie odwodnić... spróbuj coś lekko strawnego jakiś kleik sobie ugotuj albo coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
malinka - a ja długo Cie już męczy, ale pewnie jedź zawsze lepiej, żeby lekarz sprawdził. poćwiczyłam na stepperze 30 min i już mam dość na dziś. ta pogoda u mnie fatalna, raz zimno, mróz śnieg, wczoraj cały dzień padał śnieg mocno, a w nocy deszcz :O i dziś temperatura na + strasznie ciepło. najgorsza jest taka pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie z pogodą to samo.. apetytu nadal brak co skutkuje jedzeniem czegokolwiek co tylko potrafię przełknąc... pojeżdze dziś na rowerze choć 30 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam ten masazer i nie bardzo mi sie podoba codziennie sie smaruje robie takie masaze musze wkoncu zaczac porzadnie cwiczyc widze ze dzis jakis dołujacy dzien ja tez mam dobija mnie brak pracy a do tego córcia pojechała pare dni temu na ferie do babci i bardzo za nia tesknie a do tego jeszcze przed chwila dzwoniła z płaczem zeby rodzice po nia przyjechali a to jest 300km porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
karolcia -- a ile córcia ma latek? co do pracy to ciężko jest. Ja pracuje od zaraz po studiach licencjackich w jednej firmie, już 6 rok idzie. A teraz widzę ciężko z praca, u koleżanki a pracuje w salonie audi same zwolnienia ehh:/ zjadłam obiadokolację * kiwi * 2 starte marchewki * 2 kromki chleba z ziarnami małe, z łyżeczką masixu, plaster sera żółtego i łyżeczkę ketchupu w sumie poćwiczyłam 53 min na stepperku i 30 brzuszków ciężki będę miała teraz tydzień w pracy, bo jest koniec miesiąca i jesteśmy w osłabionym składzie, więc pewnie będę późno wracać do domu i tym samym nie starczy mi czasu na ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzies kiedys czytałam ze sloneczenik nie tuczy ale czy to prawda to niewiem na diecie...---moja mała ma 4lata ale jutro juz wraca na szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
Cześć, ale mi szybko dzień w pracy minął, za jakieś 30 min wychodzę do domu. w sumie zjalam dziś póki co nie dużo: śn: 2 małe kromki chleba z ziranami, łyżeczkę masmixu, 1 plaster duży sera żółtego i łyżeczkę ketchupu 2 śn: * 2 kiwi i 1,5 mandarynki a na obiadokoalcję będzie jajko i 2- 3 starte ugotowane buraki :) nie wiem czy dam dziś radę poćwiczyć :( tyle czasu trace na "bezsensowny" dojazd do domu :( no ale nic, może chociaż na 15 min stepperka i 30 brzuszków się uda :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja to dzis sie nałaziłam po sklepie szukałam farby do pokoju i jak na złosc nie było takiej jakiej bym chciała maja dojechac jutro ale tylko 15 sztuk ja niewiem taki sklep a tak mało przywoza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skóra potrafi sie kurczyc i nie musi byc taka obwisła ale potrzebny jest w diecie kolagen,. trzymajcie sie:) "z potraw które się zjada powstają wszystkie choroby ludzkie"HERODOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
jedzeniowo trzymałam się wdł. planu i poćwiczyłam 22 min na steperku i 30 brzuszków. karolcia -- ja mam taką nie ładną skórę na tym moim brzuchu, właśnie tak nad pępkiem taki lekki zwis. tzn nie jest to nie wiem jak wielkie ale mnie bardzo krępuje. tak sobie myślę ciekawe jakby by był ten mój brzuch po ciąży, albo jakby ważyła więcej.. a maks w życiu to ważyłam 75 kg, a najdłużej waga wahała się 68-69 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mi to brzuch to został po ciazy bo przytyłam 30 kilo masakra i własnie sie boje ze jak schudne z10 kilo to ten brzuch bedzie straszny a jak ten ocet taki normalnie czy w tabletkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki ja dziś w pracy już byłam dzień przeokropny poprostu czuje się strasznie jakaś depresja mnie chwyta ale się nie daje musi być dobrze a jak dzień Wam mija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie już chyba trzeci dzień mija jak nic przełknąć nie mogę jakieś nerwy na żołądku mam jeszcze kurcze nawet jak pije wodę to źle mi ale tak już mam z nerw całkiem nie długo się wykończe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×