Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

Kiepskie samopoczucie

Polecane posty

Wyłączenie, brak motywacji, obojętność, apatia. Pewne trudności z zasypianiem z powodu braku rzeczy o których mógłbym lub poprostu chciałbym myśleć. Ma ktoś tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest wiele rzeczy którymi powinienem się zająć, jednak mi się totalnie nie chce i szczerze w doopie mam konsekwencje nic nierobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie upić się czy się nie upić.. Trochę późnawo na zbieranie ekipy. 🖐️ Chyba nigdzie już dziś nie pójdę. Wszystkie filmy jakie miałem obejrzałem, wszystkie gry przeszedłem, muzyka, której słucham zaczęła mi się nudzić. Rozmarzyć się nie mam jak, bo większość spraw o których marzyłem pójdą się yebać, trochę plany się pozmieniały po pewnej kolizji z rzeczywistością. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie moich planów to nic nierobienie jest bardzo, bardzo niewskazane. W zasadzie ręce rozkładam, pierrdole, fuck the system.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie nazywa: czas spuścić z krzyża :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13859
Beliar "...większość spraw o których marzyłem pójdą się yebać, trochę plany się pozmieniały po pewnej kolizji z rzeczywistością." Ta choroba się nazywa życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przejdzie ci za 10 lat dokładnie:) przejdzie ci... w depresje starczą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IMO, ja wiem doskonale że wiele rzeczy nie ma jak osiągnąć w realu, ale czasami jak komuś się spełnia moje marzenie to tak się jakoś dziwnie czuję. Generalnie w moim odczuciu jeszcze trochę się tak opuszczę z wszystkim to będę miał mocno przeyebane. Tak solidnie w pełnym tego słowa znaczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy teraz mam w sumie pewną potrzebę i ta potrzeba polega na tym żeby chodzić nieprzytomnie nayebanym conajmniej przez tydzień i bawić się w najlepsze, jednak tak chlać to nie mam ani z kim ani za co 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13859
Beliar "IMO, ja wiem doskonale że wiele rzeczy nie ma jak osiągnąć w realu..." I się jeszcze zdążysz zdziwić, że 'rzeczy' owe wcale nie muszą być nierealne, aby nie miały szans (tudzież szanse miały znikome) na realizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam sobie odpowiedziałeś
dlaczego tak jest. Wszystkie filmy obejrzane, nie ma w co pograc, muzyka tez już sie nudzi. Potrzebujesz nowego wyzwania chłopie, jakiejś stymulacji, celu! Znajdz go a wyjdziesz z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IMO, wiem. Gdyby były całkiem nierealne to chooj. Problem w tym że wiem że są realne, jednak nie do końca dla mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy teraz mam w sumie pewną potrzebę niech zgadnę ! krzyż ci ciąży!! ( nie żebym była upierdliwa:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@sam sobie odpowiedziałeś Jaki cel niby? Przez najbliższy tydzień będzie rutyna. Cele związane z obowiązkami mnie wkurrwiają, wymagają pracy a mi się nie chce. No co ja bym mógł robić poza tym co robię w wolnym czasie (hobby)?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buah hah ah haha ha h
ale beliar jest załosny. wpierw smuty o rodzinie, potem jaki to on nie jest cool, a teraz jak nic mu się nie chce. Taki sam żalowy chłopiec jak wszystkie prawiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, krzyż mi nie ciąży. a rozwiń :P a tak poważnie nie pocieszę cię będzie tylko gorzej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike Hmmm, jak by choć jeden plan się powiódł (chociażby awaryjny) to powinno być lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beliar weź ty się może napij piwka i muzy posłuchaj:P bo piszesz jak baba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam piwa a do sklepu nie chce mi się jechać. 🖐️ Muza mi się znudziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz piszesz jak baba, która ma trudne dni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13859
ike "beliar weź ty się może napij piwka" Cały kufel, a może nawet Wiadro. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa mać na kafe wprowadzili alkomat w formie kodów 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały kufel, a może nawet Wiadro. o lepszym:P wiadrze nawet nie wspominając:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13859
ike "o lepszym wiadrze nawet nie wspominając" Ale to wiadro nie służy do upijania się, a wędkowania...na "dżdżownice". :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×