Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fdfdfdsfds

Mój pierwszy pas do pończoch...

Polecane posty

Gość fdfdfdsfds
"Panie z bardzo szczupłymi nogami i panie z bardzo pełnymi udami mogą mieć trudności z doborem rozmiaru nylonów. Na pewno będą je miały osoby, których wymiary wychodzą poza tabele rozmiarowe, np. 150 cm i 65 kg, 180 cm i 53 kg lub/i których obwód uda na wysokości 3/4 jest większy niż 60 cm lub mniejszy niż 45 cm. " Kurczę, mam szczupłe nogi (no dobra - chude), i dokładnie 45-46 cm w 3/4 uda. Będzie problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będzie:) Gatta 1/2 a potem jak już będziesz chciała się skusić na nylony to tam masz do każdego rodzaju odpowiednią tabelkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdfdsfds
Jeeeju, super :D Dzięki jeszcze raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdfdsfds
Fajne są te pasy zakładane aż na talię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczynałam od nylonów, kupiłam od nich pas, najtańszy i najprostszy i byłam bardzo ale to bardzo zadowolona. czasem zdarza mi się założyć coś innego, nawet jak ma plastikowe zapięcia, ale jednak najbardziej lubię swój pierwszy pas:) i jak szukałam czegoś odpowiedniego dla siebie to też szukałam pomocy na forum, więc wiem że takie miejsca są bardzo przydatne:) cieszę się, że mogłam pomóc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdfdsfds
Często to nosisz? Weszło Ci w nawyk? Czy zakładasz tylko na jakieś tam specjalne okazje? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdfdsfds
O kurczę, nie widzę tego Rago 22, ani na All, ani nigdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesień/zima i wczesna wiosna pod spodnie - tylko samonośki bo noszę obcisłe spodnie i zapinki byłoby widać. pas do spódnic i sukienek. noszę je bardzo często:) nie ubieram rajstop, podkolanówek, skarpetek z rajstop. a skarpetki zwykłe tylko do dresu:) weszło w nawyk weszło:) mój chłopak jest wielkim miłośnikiem pończoch gorsetów i mody z lat 50 więc bardzo często noszę je także w sypialni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzichhh
Do fdfdfdsfds jak już kupisz ten pas do pończoch i pończochy to daj namiary to przyjadę i ruchne ciebie w tym seksownym kompleciku rozgrzeje ciebie do czerwoności a będzie niebiańska rozkosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może być, chociaż swoją drogą polecam te wciągane, nie zapinane, są wygodniejsze po prostu. ale ten wydaje się być całkiem niezły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdfdsfds
Ostatnie pytanie - przepraszam, że Cię tak męczę :D Kupując dokładnie te pończochy, w rozmiarze S (są niby na wagę 40-50 kg) mogę mieć taki problem, że będą "za długie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za swój pas dałam kiedyś 100 zł!!! pończochy wiadomo częściej się kupuje, bo oczka i takie tam...Ale polecam Ci też strip panty z gatty :) nie będziesz się musiała pieprzyć z zapinaniem tych szelek, bo na samonośkach jest ciężko zapiąć, a te pończochy są najczęściej w sprzedaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdfdsfds
do zdzichh ja nie potrzebuje faceta sama sie zaspokajam strzelam sobie palcuwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdfdsfds
Podszyw roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selena_G
Mam dość masywną nogę, a nie chciałam rezygnować z pończoch w czasie studniówki. Szycia na zamówienie pasa z dużą ilością żabek podjęli się w www.gretastore.pl za co jestem niesamowicie wdzięczna. Podczas długiej eksploatacji pasa zapięcia się nie odpinają, co uważam za jeden z najważniejszych plusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polaa9922
Mnie osobiście pasy do pończoch bardzo się podobają i chyba kupię sobie jakiś w najbliższym czasie. Muszę tylko dobrać do niego odpowiednią bieliznę, więc czas odwiedzić sklep internetowy https://www.kinga.com.pl/akcesoria/pasy-do-ponczoch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×