Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anka W.

Jaki czajnik elektryczny polecacie ?

Polecane posty

Czajnik czajnikowi jednak nierówny. Na pewno trzeba zastanowić się nad sensownością kupna czajnika widocznie słabej jakości. Zbyt długo taki czajnik niestety nie posłuży, szybko też ulega różnym niezbyt szczęśliwym "przypadłościom". Często zapomina się też w użytkowaniu czajników o ich regularnym czyszczeniu. Wiele osób chwali sobie filtrowanie wody przez dzbanki z filtrem. Dzięki nim problem kamienia zostaje znacznie zniwelowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czop456
żaden bo za duzo prądu ciagną wole zwykły na kuchenke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziziziziziziziizz
Gdzie kupie kolorowe czajniki elektryczne? wszedzie jakies takie szarobure, a ja mam żywą kuchnię i nie chce takiego PRLowskiego czajnika. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorenje może nie ma kolorowych czajników, ale na pewno nie wyglądają jak PRL-owskie ;) Mają ciekawy design,który może Cię zainteresuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprzęty elektryczne
Sprzęty elektryczne powinny być dobrej jakości i nie powinno się na nich oszczędzać - zawsze byłam tego zdania,jestem i będę.A właśnie dobre sprzęty elektryczne są tańsze pomimo że pozornie mają wyższą cenę ale: A.same się automatycznie wyłączają po jakimś czasie nieużywania czyli oszczędność prądu B.nie powodują pożarów ponieważ są wykonane z dobrych materiałów C.sprzęty elektryczne dobrych marek są dodatkowo energooszczędne i ekologiczne (np.Philips) Nie ma co się sugerować trochę wyższą ceną skoro jest to rzecz która ma latami działać bezawaryjnie i bezpiecznie.Oczywiście jasne że taki czajnik który stoi w centralnym punkcie kuchni też musi wyglądać.Moimi osobistymi faworytami są: Manta http://allegro.pl/manta-czajnik-bezprzewodowy-szklany-szklo-duzy-1-7-i2550213854.html CLATRONIC http://allegro.pl/clatronic-czajnik-bezprzewdoowy-szklany-elektryczn-i2562274079.html MORPHY RICHARDS http://allegro.pl/morphy-richards-czajnik-z-filtrem-brita-1-5l-i2558539451.html PRINCESS http://allegro.pl/czajnik-elektyczny-princess-z-filtrem-brita-maxtra-i2545172740.html Kenwood http://allegro.pl/czajnik-elektryczny-kenwood-kmix-sjm029-i2517307888.html Ja posiadam czajniki Brauna i Philipsa energooszczędny, które kupiłam dość dawno,w czasach kiedy nie było aż takiego wyboru.Są dobre i działają bezawaryjnie (znaczy Philips działa bezawaryjnie a w Braunie po 10 latach się zepsuł włącznik ale dałam do naprawy i działa nadal).Jednak gdybym teraz kupowała czajnik to na pewno wybrałabym któryś z powyższych. Co do tego czajnika Gorenje K17G to nie ma go nigdzie,tak że nie wiem,może go już nie produkują.W ogóle nie ma nigdzie w sprzedaży ani tego modelu ani żadnego innego modelu Gorenje,dziwne... Mi tam się akurat te stylizowane imbryczki elektryczne nie podobają bo wyglądają jak babcine.Żyjemy w XXI wieku i kuchnia też odpowiednio do tego powinna wyglądać. A co do czajników w żywych kolorach to Kenwood produkuje czajniki w całej gamie przepięknych kolorów,proszę zobaczcie tutaj: http://allegro.pl/listing.php/search?string=Kenwood+kmix&category=67428&description=1&order=d&change_view=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam niedawno HAIER HKT-2120 bo szukałam fajnie wyglądającego i ogólnie stylowego czajnika. ten wg mnie taki jest, poza tym jest zrobiony z aluminium przez co jest solidny. wogle haier to z tego co czytałam solidna firma bardzo popularna za granica, az dziw bierze ze u nas caly czas pozostaje nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Philipsa - czajniki trwałe, nie psujące się, naprawdę niezawodne. Kupuję od lat. W tej chwili mam Philipsa HD, symbolu liczbowego nie pamiętam. Poprzedni zepsuł się dopiero po upuszczeniu na podłogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaznajomiony z czajnikami
Pracuję w sklepie elektronicznym - z doświadczenia wiem, że najmniej reklamacji mają marki typu Tefal, DeLonghi czy Russel&Hobbs. Wystrzegałbym się produktów Philips, szczególnie po ich wycofaniu z rynku konsumenckiego; zaskakująca ilość reklamacji jest faktem. Osobiście polecam Ci sprawdzić kilka serwisów typu ekspert (chociażby http://www.ekspert-agd.pl/). U mnie w domu był Tefal (przez wiele, wiele lat aż nie poleciał na ziemię i się nie połamał), a teraz króluje DeLonghi. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margi85
ktos wyzej wspominal o czajniku Haiera HKT-2120. zaryzykowalam, bo marka faktycznie znana bardziej na zachodzie niz u nas i jestem bardzo zadowolona! niedrogi, pojemny, szybki i wygladajacy naprawde stylowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbaciana987
rowniez postawilam na tego Haiera i rowniez jest baaaaaardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo Haier to sprawdzona marka za granica, tylko niepopularna jeszcze u nas, co w sumi emnie dziwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rexona69
fajny ten czajniczek haiera,taki jakiego szukalam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _vitaminka_
Szukałam, szukałam aż wreszcie znalazłam - i temat i czajnik dla siebie :D przewinęłam się przez różne "czajnikowe" tematy i różne modele i też u mnie padło na tego poelcanego Haiera, załapałam się na allegro'wą promocję :) Czajnik jest ładny - ale to już wiecie - pojemny i wykonany z solidnych materiałów :D Za te plusminus sto złotych można śmiało "dyszkę" wystawić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak, bezproblemowo chodzi ten czajnik? Bo będę zmieniać, mój stary już jest mocno zużyty i się zastanawiam między innymi nad tym Haierem. Skrobnąłby ktoś recenzję z wadami i minusami? Proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli nadal jestes zainteresowana tym czajnikiem to conieco moge ci o nim napisac. przedewszystkim jest bardzo solidny, az sie zdziwilam po wyjeciu z pudelka, wszystko jest ladnie ze soba spasowane i wspolgra. wyglad nie odbiega od zdjec, chociaz w realu chyba lepiej sie prezentuje ten czajnik :) takize jak ci sie jujz teraz podoba po foto to sie w nim zakochasz. wode gotuje szybko, podzialka jest czytelna,a sama obsluga wygodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za recenzję, co prawda kupiłam już wcześniej czajnik (tego Haiera, jest super! :D) ale i tak miło że ktoś odpowiedział na moją prośbę :D Bardzo dobrze zainwestowałam pieniądze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulllla
Witam. Polecam czajnik firmy Feel-Maestro. Ja mam w kwiatowym wzorze i jestem bardzo zadowolona. Czajnik jest pojemny, a wzory się nie topią jak w przypadku innych firm. Możesz również kupić w jednolitym kolorze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOrka S
Byle nie Zelmer... kupiłam, bo pasował mi do wystroju kuchni (piękny z zielonymi dodatkami) zaczął przeciekać po 3 miesiącach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_Ninka
Polecam czajnik elektryczny Philips, tutaj nawet jest dość wysoko w zestawieniu na najpopualrniejszy czajnik elektryczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ZELMAR. Jedyny czajnik, który po rocznym uzytkowaniu nie gotowal wiecej kamienia niz wody. Swoją drogą, wiadomo, że w atkich wątkach udziala się sporo ludzi, któym zależy, zebys kupil jakiś konkretny sprzet. Dlatego zanimc cos kupisz, to polecam najpierw sprawdzic opinie na www.cosiepsuje.com. Tam piszą tylko o wadach danego sprzetu, wiec na zadne "komentarze sponsorowane" nie ma miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamyk do Arecki
Nieee :) Szkło nie pęka w takich czajnikach! Takie czajniki są rewelacyjne, ale... nigdy więcej czajnika z Manty (ze szkła, z wyborem temperatury) - po 2 miesiącach zamknięcie pękło, później odpadło sitko filtrujące, a po 4 mies. elektronika oszalała - kiedy naciska się guziczki, czajnik ,,pika'' ;), po w/w czasie sam zaczął wydawać dźwięki... żeby tego było mało, na koniec przetopił się trochę spód czajnika, prawdopodobnie jakieś zwarcie... Nie był jakoś szczególnie tani (ok.200-230zl, już nie pamiętam), więc wydawałoby się, że dłużej będzie działał... Piszę ku przestrodze - gdyby komuś spodobał się design tego czajnika, tak jak mnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×