Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anka W.

Jaki czajnik elektryczny polecacie ?

Polecane posty

Gość Dejndzel
Ja osobiście polecm wszystkim czajnik firmy Schott Duran, u mnie sprawuje się doskonale. Dostałam go na nowe mieszkanie i już kilka lat mi bez zarzutu służy. Z tego co wiem, ciężko go dostać, jest to produkt niemiecki, ostatnio widziałam podobny do mojego na www.Pearl24.pl w przyzwoitej cenie. Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te czajniczki Amici na prawdę są całkiem sensowne i dobre. Nie ma sensu płacić jakiś kosmicznych kwot, jak można takie dobre i tańsze:). Ten model KF o którym tu ktoś pisał też super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie widzę sensu przepłacania po 300 zł za czajnik, jak faktycznie za 100+ można kupić coś z Amici równie dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dokładnie o którym czajniku Amic***iszecie? Bo jak patrzę na ich stronę internetową to jest ich tam co najmniej kilka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam czajnik z Marketu Chróściel w Aleksandrowie Kujawskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam taki prosty z firmy Duka, zamawiałam przez internet na wiosnę. Na ich stronie https://dukapolska.com/agd . Mają spory wybór a fajne wzorki. Nasz ma spora pojemność i szybko grzeje - czyli to co najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sądzicie o czajniku Amica KF5011? CHcemy go kupić znajomym na prezent:). Z góry dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie jestem na kupnie i ja wybrałam Zelmera :) jest bardzo popularny i w sumie nie taki drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam ze super sa czajniki przeźroczyste, na prezent idealne. Na electro.pl widziałam taki firmy Camry i chyba sama sobie kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myśmy sobie zapodali czajnik Amici i śmiga jak trzeba. moc chyba jakieś 2 tysie vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VeraVera
Cześć. Ja polecam czajnik Vera od Bugatti! Tak, jest drogi ale jak wygląda :) Bardzo podoba mi się w nim nie tylko wygląd, ale też super jakość i ciekawie zaprojektowany uchwyt - nie jest to taki zwykły czajnik elektryczny z jakiego korzysta się na co dzień - w tym czajniku możemy wyregulować sobie optymalną temperaturę, podczas której czajnik ma się wyłączyć, ba! możemy nawet zaprogramować go, aby automatycznie gotował dla nas wodę na herbatkę lub kawkę np. zaraz przed przyjściem z pracy - i co wy na to? moim zdaniem super rozwiązanie, technologia wkrada się od naszych domów nawet w kuchni :D polecam zobaczyć jego wszystkie wersje i kolory w sklepie - https://mensahome.eu/wyszukaj/wszystkie/Kuchnia-pl,Sprzet-elektryczny-pl,,Czajniki-pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi do kuchni idealnie wpasował się Breville High Gloss, mam od nich jescze jedno urządzenie no i czajnik bardzo mocny do tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze są czajniki z Lidla,bo jak nawet szybko się zepsuje,to od ręki zwracają pieniądze i nie bawią się w żadne naprawy ,jak w innych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komerco

Polecam - empik.com/czajnik-elektryczny-esperanza-salto-angel-ekk011k-1-7-l-2200-w-esperanza,p1119189785,elektronika-p

Poza niską ceną zmusza jeszcze do pilnowania czystości ;-)

A poza tym na pewno markę Espranza doskonale wszyscy znacie, prawda?

Oni są właśnie znani z rozsądnych cen ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxOlaxx

Może bezprzewodowy Teesa? Marka mniej znana a robi solidne produkty, niedawno widzialam że Rozenek je reklamuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shaki

Polecam SMEG KLF01SSEU, w Media Expert w strefie mocnych okazji można dostać w niskiej cenie, a inwestycja w dobry czajnik się opłaca, zwraca się choćby na prądzie, którego tanie czajniki zżerają ogromne ilości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia
Dnia 15.08.2019 o 22:44, Gość xxOlaxx napisał:

Może bezprzewodowy Teesa? Marka mniej znana a robi solidne produkty, niedawno widzialam że Rozenek je reklamuje 

Polecam. Mam ich czajnik, z tych szklanych i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara

Ja mam obecnie Lafe CEG002.2. Kupowałam go w media expert bo był w fajnej cenie akurat na moją kieszeń a do tego jest całkiem ładny jak na czajnik elektryczny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margip

Z tego co widzę to Media Expert ma całą gamę czajników do wyboru i różne rodzaje. Ciężko się w tym połapać, więc chyba się po prostu przejdę do marketu i spytam sprzedawcy co na 100% bardziej sie zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×