Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrzemierzamPolaLasy

Cieszycie się z nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia?

Polecane posty

Gość we4rt5y7iiuytre
Nie ciesze sie, jestem jedynaczka, spedze swieta w domu z rodzicami ktorzy sie do siebie nie odzywaja, powietrze bedzie mozna ciac nozem. Bedzie smutno i matka bedzie zdolowana robiac dobra mine do zlej gry. W zeszlym roku wzielam zmiane w pracy tak, zeby w Wigilijny wieczor nie byc w domu. Na sylwestra nie mam zadnych perspektyw, nie mam znajomych. Chcialabym 20 grudnia przeskoczyc w nowy rok. Chcialabym sie cieszyc w Swieta bo to radosny czas, ale nie potrafie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość we4rt5y7iiuytre
Jak ogladam filmy gdzie jest szczesliwa rodzina, dzieci, wielka choinka, prezenty, cala ta magiczna otoczka to chce mi sie plakac i marze ze tak bedzie w rodzinie ktora kiedys mam nadzieje zaloze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'Jak ogladam filmy gdzie jest szczesliwa rodzina, dzieci, wielka choinka, prezenty, cala ta magiczna otoczka to chce mi sie plakac i marze ze tak bedzie w rodzinie ktora kiedys mam nadzieje zaloze.' To tylko filmy:(, w życiu różnie bywa. Rzadko w której rodzinie są piękne Święta. Ludzie nie wiedzą, co świętują. Latają jak opętani po sklepach za prezentami, serwetkami pod kolor obrusu i kupuja tyle jedzenia, że przez miesiąc nie byliby w stanie tego zjeść. Życzę Ci prawdziwie pięknych Świąt w przyszłośći:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cenię rodzinną atmosferę i tradycyjne święta, jestem skromną kobietą i wiele m do szczęścia nie potrzeba, wystarczy że jest miłosc, rodzina i nowonarodzony Jezusek w stajence i są święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urughaijka
Ja sie cieszę z każdego dnia, który jest wolny i z każdego co jest dużo jedzenia, więc oczywiście, że sie cieszę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pps czy ppl
raczej nie predko uraczysz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pps czy ppl
realisto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teli
a ja sie przeprowadzam do nowego domku;) już sie nie moge doczekac,,,,myje okną ,sprzątam.. czekam na meble do kuchni...chodzę za żyrandolami...firankami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×