Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

Widziałem zjawisko paranormalne

Polecane posty

To znaczy swojego ultra szkaradnego, nudnego, wiejsko ubranego i wiejsko zachowującego się znajomego z... dziewczyną(!) Nie no, to był szok. Wszystkiego bym się spodziewał ale nie tego. I to w dodatku ta jego dziewczyna wcale nie taka zła. Jakim cudem on ją przekonał do siebie, no jakim. 🖐️ Nie tam, żebym się jakoś tym przejmował, poprostu na refleksję mnie wzięło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ismaill
ssij, kupie ci dziewczyne na jeden wieczór, pokazesz ją kumplowi i sie odkujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie on jest gołodoopcem wierutnym. Wiem jak wyglądają moje wypowiedzi na jego temat, lecz tylko stwierdzam fakty. Innym dziwnym przykładem jest przykład chudej cioty z kompletnie zapadłą klatą, którą wszyscy albo tłukli albo znęcali się psychicznie. Też ma dziewczynę. Też taką dosyć. Kolejny mój znajomy, fajny koleś aczkolwiek według kafeteryjnych standardów skrajnie nieatrakcyjny- też nonstop z kimś kręci. Mój kolega, tym razem zapewne atrakcyjny dla płci przeciwnej ma rzekomo powodzenie, lecz on ma to w doopie. Lada moment kogoś będzie miał. Mogę znacznie więcej przykładów tego typu przytoczyć i zaczynam powoli czuć się jak przybysz z innej planety pośród znajomych. Każdy kogoś miał, ma bądź jest na dobrej drodze do bycia z kimś. Nawet ci młodsi. Ja pierrdole 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdrość to uczucie które niszczy tego który je odczuwa. Może zamienić się w zawiść, co jest jeszcze gorsze. Walcz z tym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ciebie to nie ruszyło
że aż temat zakłądasz? Takie bajki to rodzicom opowiadaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wiele ważniejszych problemów na głowie, ale jak jeszcze ze trzech gości będących kwintesencją beznadziejności faceta znajdzie sobie dziewczynę to mnie chyba szlag trafi. Już nawet wyjść i nayebać się nie będę miał z kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'Jeśli ciągle jesteś singlem, to znaczy, że Bóg patrzy na ciebie i mówi: ''a tego człowieka zachowam dla kogoś wyjątkowego".' :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacek, moja walka w tym przypadku to czekanie aż przejdzie. Przejdzie. Niedługo. Potem wróci a potem znów przejdzie. Trochę się nasili po pijanemu ale wytrzeźwieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23:49 [zgłoś do usunięcia] Krwawa Wilczyca 'Jeśli ciągle jesteś singlem, to znaczy, że Bóg patrzy na ciebie i mówi: ''a tego człowieka zachowam dla kogoś wyjątkowego".' Ha ha ha :D Nie wierzę w boga. Jednak jeśli jest to patrząc na mnie rozmyśla jak by mi tu dopierrdolić. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A że mimo różnych akcji zawsze jestem dosyć ostrożny i rozważny to zdrowie ciężko byłoby mu mi odebrać. Ale z racji że jeszcze nie wszystko zostało stracone lub spierrdolone to faktycznie- jest spore pole do destrukcyjnego popisu :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W szkole mam skrajnie mało dziewczyn, w dodatku są kiepskie. Wcześniej jakieś tam niewielkie powodzenie miałem, teraz to praktycznie żadna nowa nie ma jak się dowiedzieć o tym że istnieję. Na studia najprawdopodobniej nie pójdę, w pracy, o której myślę raczej też nie będzie się roiło od dziewczyn. Mam paczkę znajomych, jednak to jest dosyć zamknięta grupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle, pomijając wszelkie przeciwności i tak wielkim trudem będzie poprostu dowiedzieć się o tym że gdzieś tam może być fajna i wolna dziewczyna. Analogicznie, jeszcze mniejsze szanse na to że takowa się dowie o mnie. Mimo wszystko jestem zadowolony z paczki znajomych z którymi spędzam czas (nolifem nie jestem) jednak dla wieeeelu nie istnieję :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japonka855
widać kolesie jakich masz za frajerów nie są tacy źli, zastanów się nad sobą skoro to oni mają laski a Ty nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo on ma żałosny
charakter taka prawda 🖐️ inaczej miałby dziewczynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bardzo mam jak w ogóle poznać kogokolwiek 🖐️ Jeśli się zastanawiam nad jakąś zmianą w tym kierunku to biorę pod uwagę tylko te które znam bądź znałem, z którymi kiedyś gadałem. A ich nie ma zbyt wiele i żadna, zupełnie żadna mi nie odpowiada. 🖐️ Jesli nawet mam choojowy charakter to nie wypłynęłoby to przynajmniej na początku, więc zapoznać się, poudawać kogoś innego i tak dalej dałbym radę. Tyle że w moim otoczeniu nie ma dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beliar. Powiedz, kiedy zaczniesz działać zamiast litować się nad sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland, tym razem nie prowokuję. Jacek, a co ja mogę zrobić? Nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina78
pewnie ma coś ciekawszego do zaoferowania niż ty.....w życiu nie liczy się tylko i wyłącznie wygląd , kobieta dostrzega w nim inne atuty, a Ty nie bądź taki zajadły snobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale co cię boli, że ci ludzie kogoś mają. Ciesz się, to znaczy, że każdy może być szczęśliwy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie napisałem że mnie to boli. Bo mnie to nie boli. Jedyny wpływ jaki to na mnie wywarło to fakt, że zacząłem o tym myśleć. Ponownie przychodzi okres, kiedy się zastanawiam co jest nie tak i co poszło źle w przeszłości że teraz jest tak jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beliar jak małolat jesteś to nie badź zdziwiony ze wreszcie kolesie co ich znasz poderwali kogoś-jak lachony mają po 40 lat to pewnie nie są zbyt trudne do podrywu:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam na myśli znajomych w moim wieku bądź (uwaga uwaga) jeszcze młodszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powoli zaczynam prognozować kiedy zostanę sam całkowicie. Jak wszyscy moi znajomi zaczną bawić się w związki to będzie lipa. Owszem, na pewno ktoś mnie gdzieś zaprosi. Jednak jak się będę czuł sam, pośród cały czas kiziających się par? Zostanę na lodzie, kwestia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×