Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

Widziałem zjawisko paranormalne

Polecane posty

" [zgłoś do usunięcia] Beliar Mam na myśli znajomych w moim wieku bądź (uwaga uwaga) jeszcze młodszych." Ale ja pisałem o lachonach 40letnich:P. "Beliar Powoli zaczynam prognozować kiedy zostanę sam całkowicie. Jak wszyscy moi znajomi zaczną bawić się w związki to będzie lipa. Owszem, na pewno ktoś mnie gdzieś zaprosi. Jednak jak się będę czuł sam, pośród cały czas kiziających się par? Zostanę na lodzie, kwestia czasu." Bo nie słuchasz porządnej muzyczki:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteriuszka 128 kg
Beliar płakusia bo Hanka mostowiak nie żyje a on pół życia tasował się pod jej foty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie raz tak było. Siedzę, usiłuję gadać z kumplami a te ich pipy a to ich szturchają a to pchają się do nich na kolana albo ich całują no i wiadomo że już nie da się ze starymi kumplami rozmiawiać o rzeczach o których się gadało kiedyś. Moim jedynym wsparciem jest jeszcze garsteczka singlów. Bo jak tamte pary zajmują sie sobą na wzajem to wtedy ja i inne single przechodzimy gdzie indziej i pijemy w trupa. Jak zabraknie kumpli- singli to chyba przestanę wychodzić z domu :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za rok tylko ty zostaniesz
singlem i twoi kumple nieudacznicy wiec bedziecie siedziec razem na kafe i pisać "baby to kurwwwwwwwww" :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beliar. Nie wiem czy wiesz ludzie przeważnie się zmieniają. Zmieniają im się poglądy, priorytety, praca, czasami żony/mężowie. Nic nie trwa wiecznie. Piszesz, a co ja mogę zrobić? Możesz wiele, tylko nie chce Ci się ... Boisz się samotności. Czy też boisz się kobiet? Powiem Ci, że dla faceta hetero poczucie bliskości (nie chodzi tylko o seks) z kobietą to zajebiste uczucie. Nie ma porównania do żadnych nawet najlepszych imprezek z kumplami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacek, ale ja nie mogę nic zrobić. Musiałbym się cofnąć w czasie do podstawówki, jeszcze raz przeżyć dzieciństwo, szkołę i poukładać wszystko od nowa. Teraz, pomimo że wciąż jestem młody wiele rzeczy poszło się yebać a perspektyw mam relatywnie mało. Jeśli jeden przepity żołnierz armii czerwonej porywa się z granatem na czołg to nie można powiedzieć że przegrał dopóki żyje i w ręku ma granat. Jednak nie trudno się domyślić jaki będzie wynik jego działań. Podobnie ze mną. Młody jestem, rzekomo wiele przede mną, więc nie przegrałem. Ale przegram. Mam powody żeby tak myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beliar. Wykręcasz się dzieciństwem bo nie masz siły(odwagi/determinacji) żeby zmienić swoje życie. Musiałbyś zajrzeć w głąb siebie, zobaczyć czego się obawiasz, dlaczego się obawiasz, co jest dla Ciebie ważne, musiałbyś zrozumieć swoje mechanizmy (czemu tak reaguję, czemu tak działam, czemu tak czuję). Wybrałeś użalania się nad sobą i ucieczkę w picie. Tylko proszę Cię (dla swojego i naszego dobra) nie zwalaj winy i odpowiedzialności za SWOJE życie na coś innego, kogoś innego. Los dał Ci szansę, tylko od CIEBIE zależy Czy spędzisz je na użalaniu i litowaniu się nad sobą czy czymś bardziej konstruktywnych. T Y L K O O D C I E B I E!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Beliara
a ten znajomy to chociaz wysoki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubabubaa
Sto procent racji ma Jacek, To Ty tworzysz swój świat, mówisz ze nic nie możesz zmienić, a wiesz że to gowno prawda bo wszystko możesz zmienic, zmien podejście, pomysl inaczej , wyjdź z kimś innym niż zazwyczaj, poznaj innych ludzi.. nie mów że to niemozliwe bo nie jest. Po prostu zmien front. Sorry za znaki a raczej ich brak ale pisze z tel i dziko trochę ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×