Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkurzony jak cholera

kochanka mnie wkurza

Polecane posty

- No właśnie Autorze..a Ty się tu opierniczasz i na pracę zganiasz Wcale nie zganiam na pracę. Ja tylko napisałem, że jestem zajęty w pracy, co należy rozumieć: jestem zajęty w miejscu pracy :-) Nie napisałem przecież, czym jestem zajęty :-). Uwierz mi, że ostatnio się wcale nie opierniczam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem:)
wkurzony masz zadatki!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem:)
doskonale wiesz dobrze się zapowiadasz trenuj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem:)
niby zapomniałam, kochankiem już jesteś :D to fascynujące mam pytanie do pań: dlaczego tak łagodnie potraktowałyście pana wkurzonego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem:)
a i proszę nie traktować mojego pytania jako złośliwości naprawdę to mnie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem:)
rozumiesz doskonale, stosuj dalej trening, idzie we właściwym kierunku, rzadko spotykam osoby, ktore próbują wmawiać sobie i innym że zdrada jest czymś zwyczajnym i nie powoduje wyrzutów sumienia a także wzbudzją wręcz czułość i zainteresowanie sobą innych kobiet dziękuję za życzenia, odwzajemniam je:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem:)
i na dodatek jest ujmujący :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:) "mam pytanie do pań: dlaczego tak łagodnie potraktowałyście pana wkurzonego?" Tylko sprecyzuj proszę, do których pań kierujesz pytanie, bo w tej chwili obecne są tu kobiety z "obozu" wkurzonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem:)
a to wszystko wyjaśnia :) dziwne jednak, że nie pojawiły sie fanatyczne przedstawicielki obozu przeciwnego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- dziwne jednak, że nie pojawiły sie fanatyczne przedstawicielki obozu przeciwnego Proszę bardzo, lista nicków wrogiego obozu (zebrane z pierwszych 20 stron wątku, dalej mi się nie chciało): mirabel245 oreore vfgbnbhjnhnjm będzie sprawiedliwie ! przeczytalam pare wypowiedzi Bancoć abona baśka mi ukradła nicka czlowieku, ogarnij że do kasjerki hello_kitty00 libidozero czy wy jestescie normalni jak wygiety jest w gore i właśnie świnkaPIGGY Wiesz gdzie mam tego takie tam duperele n20pe zmień nicka Koniec listy. Nie umieściłem w obozie wrogów żadnej wiedzy. Wahając się pomiędzy litością, sympatią oraz pogardą do mnie, wybrała wszystkie te uczucia. Siedząc zatem okrakiem na barykadzie, dostawała w tyłek z obu stron, czego nie wytrzymała i uciekła z pola walki :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem:)
jakie przeciwniczki:D ledwo szklaneczką wody dostałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem:)
mnie podejrzewasz o takie złorzeczenie! nieładnie i niemiło, ja nie oceniam, rad nie daję i jestem spokojna, trzymaj się ciepło, bo mróz na dworze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- mnie podejrzewasz o takie złorzeczenie! nieładnie i niemiło, ja nie oceniam, rad nie daję i jestem spokojna, Każdego podejrzewam :-). Poza tym lubię Don Giovanniego. Zawsze ronię łzę, gdy go chłonie Matka Ziemia 😭. A dobre rady zawsze cenię, zaś spokoju zazdroszczę! - trzymaj się ciepło, bo mróz na dworze. Ja lubię mróz. Jestem człowiekiem północy. Wieloznaczność w pełni zamierzona :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurzony doprawdy każdego? Ja myślałam, że my w jednej bandzie siedzimy a tu masz babo placek. Nawet z kobitkami na wspólne biesiady do Ciechocinka się umawialiśmy..Phiiii... No właśnie Aga cholercia, gdzie się zapodziałaś? Mijamy się niczym pospieszne..w mordę.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Wkurzony doprawdy każdego? Ja myślałam, że my w jednej bandzie siedzimy a tu masz babo placek. Nawet z kobitkami na wspólne biesiady do Ciechocinka się umawialiśmy..Phiiii... Każdego, kto nie udowodni, że jest inaczej. Czyli stosuję zasadę domniemania winy. W obecnej chwili na tym wątku są chyba wyłącznie niewinni. Mam dziś tak wkurzajacy dzień, że każdy odebrany telefon mam ochotę rozwalić o ścianę. Gdyby nie fakt, że są to telefonu służbowe, już byłyby w kawałkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. To jest argument za posiadaniem kochanki. W razie czego można ją opierniczyć. Z drugiej strony, myślisz, że mojej byłej brakuje kogoś, kogo mogłaby wkurzyć? Ciekawe, czy teraz wkurzony chodzi jej mąż. Może powinienem się z nim zaprzyjaźnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że powinieneś się raczej zaprzyjaźnić z potencjalną nową kochanką by humor sobie poprawić. Co Ci może dać kontakt z wkurzonym mężulkiem exkochanki? Nasmarka Ci w rękaw, napyszczy na swoją babę i co? To niby Ci samopoczucie poprawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Myślę, że powinieneś się raczej zaprzyjaźnić z potencjalną nową kochanką by humor sobie poprawić. No nie wiem. Jak sobie pomyślę, że mnie znów będzie ktoś wkurzał... - Co Ci może dać kontakt z wkurzonym mężulkiem exkochanki? Mógłbym go zapytać, czy jego też wkurzała kiedy spotykała ze mną. Gdyby się okazało że tak, to położyłbym mu rękę na ramieniu i ze 100% szczerością powiedział: wiem co czułeś, bracie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jcvghbjn
wiem co czułeś, bracie! :D najpierw pouchal jego zone a teraz bratem nazywa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem. Jak sobie pomyślę, że mnie znów będzie ktoś wkurzał... No wiesz..przecież kochanka nie tylko wkurza, co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×