Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkurzony jak cholera

kochanka mnie wkurza

Polecane posty

obiecuje wam, ze nie pomine, a nawet zawalcze o nagrode :) poza tym jestesmy umowieni w Ciechocinku..."tam gdzie dom zdrojowy.." to musze tu was pilnowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- obiecuje wam, ze nie pomine, a nawet zawalcze o nagrode ...a gdy wygrasz, to zażyczysz sobie, żebym zaśpiewał na forum "wlazł kotek na płotek" :-). Jesteś super, wiesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzony nie "wlazl kotek na plotek" to za latwo by bylo, zeby ci utrudnic to bym wybrala np "Ave maria"..:) a odnosnie drugiej czesci twojej wypowiedzi , to oczywiscie zgadzam sie z nia w calosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- nie "wlazl kotek na plotek" to za latwo by bylo, zeby ci utrudnic to bym wybrala np "Ave maria".. Ok, to jesteśmy umówieni. Będzie "Ave maria" :-) - a odnosnie drugiej czesci twojej wypowiedzi , to oczywiscie zgadzam sie z nia w calosci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzony to mnie zaskoczyles, tak odrazu sie zgodziles na zmaine repertuaru, myslalam ze bedziesz polemizowal, a tu nic..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Aguś coś mi się zdaje, że o nagrodę główną przyjdzie nam zawalczyć. :) Wkurzony trening rozpocznij!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipe sobie zasznuruj
jednak tempa strzala jestes googluj, googluj a moze za tydzien przy pomyslnych wiatrach znajdziesz szpagat do sznurowania :D:D:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11112
nie jesteś grzeczny ani miły, w końcu nie każdy musi się znać na krawiectwie:D oj i tobie by się prydało tym szpagatem ....co nieco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybyś młotku napisał zaceruj, zaszyj lub coś w tym stylu to pewnie pojęłabym o co ci się lichy krawcu rozchodzi..ale sznurować? buty można co najwyżej inteligentna i mądra inaczej osóbko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawka..można i pakować paczki owym szpagatem..ale jak widać ciemnoto anatomia kobiet ci nieznana i jeszcze pewnie długo nie będzie..co również potwierdza moje zdanie o tobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipe sobie zasznuruj
madra inaczej osobko?:D widze, ze madre normalnie uzywaja szpagatu do szycia:D cofam, nie sznuruj sobie cipy szpagatem a okrec sie nim cala i skocz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że sprawy anatomicznie pominąłeś, no ale to akurat było do przewidzenia piewco kobiecych wdzięków :) cofam, nie sznuruj sobie cipy szpagatem nawet nie zamierzałam :) a okrec sie nim cala i skocz jeszcze jakieś życzenia prostaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewna, słońce, ja wiem, że chcesz bardzo nabić ten 5000. post, ale już lepiej wklejałabyś kawały, a nie takie pseudodyskusje uskuteczniasz :) A wracając do śpiewania, jak już będziemy w tym Ciechocinku, to zapiszemy się do chóru, a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kurna..staram się jak mogę, tym bardziej że Aga rywalizować ze mną zaczęła w walce o główną nagrodę..doceńcie proszę mój wysiłek ;) Chórek w Ciechocinku? Cholera chyba zapisy przeoczyłam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- to mnie zaskoczyles, tak odrazu sie zgodziles na zmaine repertuaru, myslalam ze bedziesz polemizowal, a tu nic.. Ty masz za dobre srece dla ludzi, Aga! Czymże jest wyśpiewanie Ave, wobec tego o czym marzy pewna38? Poza tym lubię Ave. Często na ślubach to grają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzony czy ja mam za dobre serce dla ludzi?? nie wiem, ale biorac pod uwage o czym marzy pewna38, to juz lepsze spiewanie, bo supel moglby sie nie rozwiazac ze szkoda dla wkurzonego oraz piekniejszej czesci ludzkosci..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- biorac pod uwage o czym marzy pewna38, to juz lepsze spiewanie, bo supel moglby sie nie rozwiazac ...a wtedy również bym śpiewał, i to cienko :-) W sam raz na Ave Maria :-) - ze szkoda dla wkurzonego oraz piekniejszej czesci ludzkosci.. Ze szkodą dla mnie, to nie ulega wątpliwości :-) Oraz ze szkodą dla żony :-). Co do szkody dla reszty piękniejszej części ludzkości...jeśli przywyknę do celibatu pozamałżeńskiego, to piękniejsza część i tak nie zauważy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzony mysle ze nie przywykniesz jednak, sam wspominales, ze tendencje do zdrady miales od zawsze, wiec to tylko kwestia czasu i napotkania odpowiedniej kandydatki na kochanke, a wtedy supel by zawadzal, oj zawadzal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arizona.
wkurzony kompleksy leczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze nie przywykniesz jednak, sam wspominales, ze tendencje do zdrady miales od zawsze, wiec to tylko kwestia czasu i napotkania odpowiedniej kandydatki na kochanke, No właśnie...z pojawieniem się kandydatki to jest mniejszy problem, większy jest z jej chęcią...do kandydowania :-) - wkurzony kompleksy leczy No pewnie :-). I bardzo dobrze! Kompleksy tylko utrudniają życie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam, odpowiednim podejsciem do sprawy mozna zdzialac cuda, checi na kandydowanie tez przyjda, jako klasyczny przyklad podam ta_ktorej_niku _nie _wzywamy_nadaremno, nie chciala, nie umiala, bala sie, opierala...a potem co..tylko z gorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- eee tam, odpowiednim podejsciem do sprawy mozna zdzialac cuda, checi na kandydowanie tez przyjda, Tak sądzisz? Widać moje podejście zapadło w sen zimowy :o jako klasyczny przyklad podam ta_ktorej_niku _nie _wzywamy_nadaremno, nie chciala, nie umiala, bala sie, opierala...a potem co..tylko z gorki No tak. Ale to przypadki nie na mój gust, że się tak wyrażę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- oj tam wymyslasz...wypierala sie zaba blota.. Oj tam nie wymyślam. Powiedzmy, ze mam fajną kandydatkę, ale tak się z nią dobrze dogaduję, że nie chce mi się kombinować i udawać kogoś, kim nie jestem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bardzo rozumiem, kogo bys mial udawac? fajnie sie dogadujecie, to tylko kwestia poprowadzenia rozmowy w odpowiednim kierunku..i albo sie zgodzi na kandydowanie albo nie..proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- nie bardzo rozumiem, kogo bys mial udawac? fajnie sie dogadujecie, to tylko kwestia poprowadzenia rozmowy w odpowiednim kierunku.. Musiałbym udawać kogoś, kto się nie chce puścić :-) Czyli sytuacja analogiczna do tej, o której wpomniałaś dziś w kontekście tej_której_nicka_nie_wolna_wzywać_nadaremnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- nie ma nic za darmo, przeciez wiesz, samo sie nie zrobi... :-) No. A szkoda. Naprawdę szkoda 😭 Jakie to dziwne jest...można zawrzeć związek małżeński przez pełnomocnika, ale pozamałżeńskiego już nie. Czy z powyższego wynika, że związki pozamałżeńskie są ważniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×