Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suprajsowa

Topik prezentowy, na każdą okazję.

Polecane posty

jeszcze mojemu K. kupilam jego ulubione perfumy. a ostatnio ojciec mial urodziny i jego kolega z zona dali mu whisky w zestawie z koszulka i do tego szklanki i taki flakon do neho specjalny -nie pamietam jak to sie nazywa:) oni tez dali mamusce mojej takie piekne firanki-najpierw wypytali sie niby tak bez powodu jakie okna itp. a rodzice dali im taka beczulke na piwo lub bimber i taki stojak na przyprawy. ojciec tez dostal kiedys takie kieliszki zamarzajace. a np na rocznice slubu rodzicow siostra dala im taki puchar z napisen - 30 lat- czy cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko pięknie i ładnie ale
na groma facetowi miska w kolorze włosów dziewczyny?!?!? I do czego ta miska? Do prania? Do mycia nóg? Do jedzenia? Do sałatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a do świąt coraz bliżej!!
dlatego podnosimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla aktywnych__
Jak ktos lubi podrozowac, chodzic po gorach, to mozna sprawic mu praktyczny prezent, np. -porzadny termos -czolówka -zestaw ultralekkch podroznych naczyn -lekki szybkoschnacy recznik -porzadne rekawiczki -skarpety trekkingowe -bielizna termoaktywna I wiele innych, wystarczy wejsc na strony sklepow podrozniczych/gorskich i wybierac. Minus jest taki ze wiekoszsc rzeczy sporo kosztuje, ale cos tanszego tez mozna znalezc, jest duzo roznych przydatnych gadzetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnuszka87
A do świąt... 40 dni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
@ wszystko pięknie i ładnie ale Raczej chodziło o Miśka a nie o miskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Też miałam strasznie duży problem z prezentem dla faceta, bo on ma wszystko, co chce albo sam sobie kupuje. Ale teraz udało mi się wymyślić coś, czego nie ma i to kupię mu na urodzino-imieniny - golarkę. Poczytałam dużo na ten temat i wiem, że chcę głowicową, akumulatorowo-sieciową, do golenia na sucho i mokro. A na święta dostanie portfel Ochnik, bo znalazłam świetny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trymetry też są fajne
Ale to do "podgalania", strzyżenia w sensie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpodnoszę
a ten, no, kupony totolotka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak, ale tylko te
z minimum 4ką ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silna 135
Że temat zbliżony do świąt które nadjeżdżają a wraz z ciężarówką Cocacoli to i ja coś polecę. Szykujemy sie powoli na narty z chłopakiem i trzeba było kupić bieliznę termoaktywną, ale temat lubemu jakoś z głowy wypadł a ja zaczęłam szperać tu i tam za kalesonami sztuk co najmniej dwie... i znalazłam na allegro użytkownika FH_ESPO, który ma wszystko czego chciałam. od Ciepłej bielizny termoaktywnej po buty trekingowe o czapkach nie wspominając. i obkupiłam sie bez reszty robiąc mam nadzieje, w te święta lubemu niespodziankę i oszczędzając sporo na wyjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka223
Z fajnych i niekonwencjonalnych prezentów dla Panów polecam coś takiego: http://www.podarkinakartki.pl/p306_4x4_off_road_samodzielna_przejazdzka_pod_okiem_instruktora.html Osobiście miałam natomiast okazję dostać taki prezent: http://www.podarkinakartki.pl/p208_fotospacer_w_powietrzu_lot_widokowy_paralotnia_w_tandemie.html Był naprawdę świetny i wspaniale się bawiłam. Wam również coś takiego polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coraz mniej czasu
na prezenty, wpisywać!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kosmetyki z Ives Rocher
dla kobiet z rodziny i po książce dla facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawym prezentem dla bliskiej osoby jak i dla samej siebie jest naprawdę dobry kosmetyk. Znalazłam takie- marki APC Cosmetics. Są trwałe, mają eleganckie opakowania, wybór jest ogromny i nie narażają naszych kieszeni na straty... Można je dostac w drogeriach u kosmetyczek bądź w sklepie internetowym. Zdecydowanie mogę polecic, bo każda z Was wybierze coś dla siebie. Szczególnie do gustu przypadły mi sypkie cienie do powiek, uzbierałam już sporą kolekcję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cubea
Moim zdaniem teraz warto wykorzystać Euro i dla facetów kupować prezenty związane z tym wydarzeniem. Jednym z ciekawszych na pewno jest koszulka naszej reprezentacji z nazwiskiem osoby obdarowanej. Z tego co wiem, to na koszulki.com można coś takiego zamówić. Każdy kibic piłki nożnej na pewno będzie zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla kobiety chyba najbardziej uniwersalny pomysł na prezent, to biżuteria. Ciekawe i oryginalne rzeczy znalazłam na www.kuzniasrebra.pl . Można dobrać kamień do znaku zodiaku co myślę jest fajnym pomysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×