Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dominika ze swidnika

"Ciekawa" suknia

Polecane posty

Niektórzy nie mają taktu po prostu i świecą bielizną przed gośćmi. Musieli dużo zapłacić księdzu, że nie wygnał jej w tym czymś z kościoła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiscie troche za krotka, lubie nietypowe suknie slubne,a nie wszedzie tylko te bezy i rybki i empire..zeby treoszke dluzsza byla to bylaby bardzo ladna:) a wy juz takie swiete nie badzcie,dziewicami tez nie jestescie zeby zakladac biale, dlugie skunie z welonem :o ksieza tez maja grzeszki na sumieniu,wiec co im tam jak taka mloda przyjdzie ubrana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka suknia jeśli już to na cywilny A i to bym się wstudziła bo mega krótka!!!!Dla niektórych ślub to ważna uroczystość Dla innych kolejna okazja do pokazania dupy:P Zero elegancji I jeszcze 3500zł!!!SZOK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olatola1
Paulina Sykut miała coś podobnego (w sensie, że z przodu krótka, z tyłu długa, z tym że dużo skromniejsza niż ta z linka). Ja chyba jednak wolę tradycyjne. A jak już miałaby mieć 2 długości, to mimo wszystko powinna być ciut dłuższa z przodu. Mnie to w kościele trochę razi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sukienka przepiekna i jak najbardziej w moim stylu,ale zgadzam sie ,ze nie nadaje sie do koscioła. Ni i nie dałabym za nia 3500zl a juz napewno nie 12000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukienka sliczna jak dla mnie
PM ma faną figure, mega zgrabna, co prawda do koscioła za duzy negliż, ale pasuje jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna menda
Sukienka ciekawa, jak dla mnie. Dla młodej, zgrabnej dziewczyny - ok. Ale nie do kościoła !!! Dobrze, że chociaż piczkę jej zasłaniała :P he he ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podoba mi sie to, ale nie na sub. Suknia jest piekna, ma sliczny fason, ale raczej na jakas inna impreze. Mimo wszystko jest przepiekna:) Sliczna Panna Młoda, bardzo zgrabna, jak modelka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polmozg
wyglada jak kurva:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalalalalong
bardzo ładna figura, to fakt. Ale bardziej taktownie by było, gdyby popisywałaby się nią już na weselu, a nie w kościele. toz to pasek na biodra nie sukienka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no do tego trzeba miec figure modelki, ale nawet gdybym miala taką figure he he he :) to bym nie zalozyla takiej, bo jest dla mnie bardzo średnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pierniczycie stare
dewoty! smiac mi sie z was chce. mi by nigdy nie przeszkadzalo jaka suknie ma panna młoda , to jej dzien i jej wybór. suknia jest sto razy lepszy niz te wasze bezy! owszem - jest za krótka, odrobine dłuzsza z przodu i byłaby ok, ale i przy tej nie widze problemu. kobieta ma super figure, wiekszosc z was to pewnie oblesne wieloryby co by w zyciu nie wieszły w taka kieckę. suknia jest ciekawe ale z pewnoscia nie dla kazdego, a juz nie dla was stare zrzedliwe matrony. dla was to tylko kombinezon zapinany z góry po sama szyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-nie jestem dewotą, bo ateistką -jestem bardzo szczupła i nie mam figury wieloryba uważam że każde miejsce ma swój strój. Nie ubrałabym się tak ani do Kościoła ani do opery, bo to brak szacunku dla innych, podobnie jak nie założyłabym dresu do teatru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuguuu
masakra !! kazde miejsce ma swoja etykiete i warto byloby sie stosowac, ja umarlabym ze wstydu przed ksiedzem jakbym miala cos takiego wlozyc, to sie nadaje na dyskoteke jedynie, nawet na studniowke nie ubralabym tak krotkiej sukienki, bo tez glupio byloby mi przed nauczycielami, ludzie nie maja za grosz elegancji w sobie grunt to pokazac jakie sie ma ladne nogi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rety w jakim wy swiecie
zyjecie!! z której strony ta suknia jest nieprzyzwoita? owszem jest krótka ale na tej kobiecie bardzo ładnie wygląda. czego niby ma sie wstydzić? ładnych nóg? to niby ma gorszyc ksiedza i gości? jestescie smieszni! poglady rodem ze sredniowiecza! juz gorzej wygladaja panny co swoje cyce wciskaja w gorsety i jak im widac te cyce to jest ok? a wiekszosc kobiet ubiera takie suknie co prawie cyce wystają wiec z czym wy do ludzi! tyłek tej pani spoza sukni nie wychodzi, ma ładny tren i moim zdaniem wyglada własnie fajnie a nie na jedno kopyto. spójrzcie sami na siebie, wiekszosc z was na codzin gorszy swoim wygladem, tacy jestescie nagle bogobojni a załoze sie ze kościół widzicie co najwyzej przejazdema tu nagle afera bo panna niby ksiedza gorszy czy gości! hahaha żenujace wypowiedzi zawistych bab. a goscie to niby jak na slub przychodzą? wiekszosc kobiet ubiera krótkie sukienki czy gorsety i jakos nie mysla ze gorsza kogokolwiek. żenujace zaściankowe poglądy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i jestem zaściankowa, trudno, nie przejmuję się tym. Ale wiem że istnieje coś takiego jak etykieta. Ta Pani chyba o tym nie wie PS: rzeczywiście piękne nogi, tyle możliwości i okazji żeby je wyeksponować, czemu musiała akurat na ślubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuguuu
do autorki wypowiedzi 2 od dolu- to na audiencje do papieza tez bys ubrala cos tak krotkiego, albo moze na bal charytatywny do krolowej elzbiety ?? zapewniam cie ze nawet bys nie zostala wpuszczona, bo pewne miejsca i okazje odznaczaja sie etykieta i protokolem i nie ma miejsca w nich na mode czy oryginalnosc... slub w kosciele tez jest albo raczej powinien byc taka okazja i z racji szacunku do chwili powinno sie ubrac stosownie, nie chodzi nawet o gorszenie kogokolwiek, ja nie wyjde w suknie z gorsetem z odslonietymi ramionami i dekoltem bo to nie wypada dlatego zaloze bolerko, tak samo nie wypada miec kiecki- miniowki, jeszcze jakby ja miala chociaz do kolan to ok, ale bez przesady, ja czulabym sie niezrecznie stojac przed oltarzem i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rety w jakim wy swiecie
haha jasne, juz widze jak wy przestrzegacie etykiety - takie mądralińskie z was. stomatoloszko jakbys chodziła do koscioła to pewnie bys wiedziała ze wiele kobiet na msze przychodzi w krótkich sukienkach, mówie głownie o lecie. tylko ograniczeni ludzi robia z tego problem. ale smieszne jest to ze wypowiada sie tu ateistka na temat tego jak sie ubrac do kościoła - to zabawne. nie badz hipokrytką kobieto! patrz na siebie, nie na innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rety w jakim wy swiecie
fuguuuu haha nie mówimy tu o audiencji u papieza czy królowej wiec nie popadaj w paranoje kobieto . kobieta ma swój slub i skoro dobrze wyglada w krótkiej sukni to wam gówno do tego. chcesz ubierz sie w płaszcz na swój slub skoro tak sie przejmujesz etykietą. tylko takie zazdrosne baby moga zrobic problem z krótkiej sukni, pewnie wystajesz co dzien pod klatka i obgadujesz wszysztkich wokół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuguuu
nie pojde w plaszczu bo wlasnie wiem co wypada a co nie, jesli jestes tak liberalna idz w stroju kapielowym, co innego isc w letniej sukience na msze i stanac z tylu a co innego stac przed oltarzem na wlasnym slubie gdzie w koncu msza jest organizowana wlasnie z tej okazji wlasnie dla pary mlodej, sorry ale kazde miejsce ma swoje zasady i kultura wymaga ich przestrzegania, wlasnie z tego powodu na drzwiach katedr i sankturariow jest wywieszka ze nie nalezy wchodzic w krotkich spodenkach i bluzkach na ramiaczkach, wiesz to nie jest dla jaj tam powieszone ani dla tego ze ksieza sie czuja zgorszeni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuguuu
dlatego*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwkarksa do granic
powinna być czerwona ta biel to tak dla zmyłki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bkwdbfdslof
a u mnie w kościele istnieje zasada że jak któraś panna młoda ma na wierzchu cycki to nie wejdzie do kościoła dopóki nie nałoży np żakietu. Jedna Młoda przyszła tak ubrana do kościoła, ksiadz poprosił aby coś narzuciła na siebie bo nie przyszła na dyskotekę tylko do światyni, ona oczywiście że nie, bo to jej ślub to ona decyduje co ma na sobie. I wiecie co ksiądz zrobił. Wpuścił ich do kościoła jak gdyby nigdy nic, a kiedy zaczęła się msza, posłał ministranta z gazetą aby stał koło Młodej i cały ślub ministrant tą gazetą zakrywał dekolt Młodej. Młoda była wściekła, prawie się popłakał. Ale ksiądz dobrze zrobił, ktoś powinien nauczyć szacunku panienek, które uważają że są pępkiem świata i nie mają poważania do Domu Bożego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×