Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajaca mama

POMOCY!!! 9 miesięczne dziecko nie chce mleka ani kaszek

Polecane posty

Gość Nieprzewrazliwiona matka
Krakowiaczko27 nie osmieszaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *underwold*
Podajcie jakieś fajne przepisy dla 9 miesiecznego szkraba - moga to byc sniadanka, obiadki , deserki - byle by zdrowe było i nie musi byc dla alergików - tylko z produktów dostosowanych do wieku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny moja córeczka ma 22 miesiace i nie chce juz mleka czy to żle co mam podawac na sniadania bo robie jej kanapki z wedlinka lub serkiem i do tego herbatka lubi herbatke soczki i wode napiszcie prosze dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata87
Witajcie !!Mój syn skończył właśnie 9 miesięcy i może nie często ale budzi się w nocy do karmienia.Od samego początku karmię piersią.Nie byłby to problem gdyby nie to,ż e jak chcę podać mu kaszkę z butelki to nie chce za bardzo jeść.Wcześniej jak tylko zobaczył butelkę to usta miał zasznurowane i koniec tematu.Teraz jest poprawa bo czasami coś się napije i zje z tej buteli,ale nie zawsze tak jest:(Wczorajtzn w poniedziałek byłam z nim na bilansie zdrowia(jesteśmy z mężem i synkiem w Anglii) i w sumie jest w porządku gdy pani zapytała się mnie czy syn śpi w nocy,na to ja że nie.Powiedziała żebym dawała mu coś więcej do jedzenia i żebym starała sie podawac synkowi pierś 3 razy dziennie.Nie wiem sama co mam o tym myśleć.Niepokoi mnie to że syn się czasami często budzi w nocy i że nie chce za bardzo z butli jeść.Będę wdzięczna za pomoc i rady!Z góry dziękuję i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warto zdrowo jeść
nie ma w tym nic niepojącego, ze dziecko domaga się piersi w nocy, widocznie tego potrzebuje. Pocieszę Cię, że nocne mleko ma najwięcej wielonasyconych kwasów tłuszczowych które odżywiają mózg. Co do kaszki w butelce po prostu Twoje dziecko wie co jest dla niego najlepsze i woli pierś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata87
Dziękuję za radę i proszę o jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek przestał pić mleko jak miał dokładnie 10 miesięcy. Po prostu dostał odruchu wymiotnego jak poczuł w ustach mleko. Nie zmuszałam go, bo wcinał serki (Bakusie) i kaszkę mannę na mleku. Spróbuj, może i Twojemu szkrabowi coś posmakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj synek przestal pic mleko w 8 miesiacu. od 4 mies. zaczelam mu dawac kaszki jogurciki budynki z nestle. pije herbatki i soczki. teraz ma 15 miesiecy i jada to co my na sniadanie banan, danonek i kromka chleba drugie sniadanie biszkopcik lub pelnoziarniste ciastka dla dzieci z nestle. na obiad je to co my czasami kurczaka ziemniaki kluski pomidorki rosolek warzywa... podwieczorek dostaje ryz na mleku lub kaszke manna z owocami a na kolacje to potrafi zjesc chleb z serem lub szynka z kurczaka lub indyka. jest zdrowy nigdy nie mial kolek itp. uwazam ze ksiazkowe zywienie nie wyjdzie na dobre bo pozniej jak dziecko bedzie starsze zaczna sie problemy pojawiac typu uczulenia alergie... dziecko tez czlowiek i powinno jesc jak czlowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córeczka ma 16 miesięcy też nie chce ani mleka ani kaszek je to co my i jest jak najbardziej zdrowa. nie popadajmy w paranoje kiedyś matki nie chowały dzieci książkowo i popatrzmy na swoich rodziców czy dziadków ? czy czegoś im brakuje sądzę że nie i napewno nie dożyjemy tylu lat co oni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Grzegorz
Daj mu gorzołki, niech sie młody uczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×