Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kichanka

rozmowa kwalifikacyjna po angielsku

Polecane posty

Gość kichanka

cześć, przed chwilą dostałam wiadomość, że zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną w sprawie stanowiska związanego z obsługą klienta i pracowników w firmie spedycyjnej. Rozmowa ma się odbyć po angielsku... Może ktoś był kiedyś w podobnej sytuacji i podpowie jakich pytań można się spodziewać? Chodziłam na różne rozmowy kwalifikacyjne, ale nigdy w języku ang. dzięki za każdą pomoc, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l;kml;km;klm
dokladnie takie same pytania tyle ze po angielsku. a czego sie spodziewalas, ze jakies nagle kosmiczne tematy zaczna wymyslac tylko dlatego ze w innym jezyku beda cie pytac? no pomysl sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pytania rozne
od whats your name? po do you do deep throat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy nie bylam na rozmowie w jezyku angielskim ale moim zdaniem chodzi o sprawdzenie twojej znajomosci jezyka wiec moga pasc proste pytania, typu zebys cos o sobie powiedziala, twoje doswiadczenie, itp skoro firma specydyjna, chca sprawdzic twoj angielski przynajmniej ja bym tak myslala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powrot do pl
kichanka a moglabys mi pwoiedziec jakich kwalifikacji/doswiadczenia wymagaja w tej pracy. ja meiszkam w uk ale chce wrocic do polski i chcialbym wlasnie rpacowac gdzies gdzie moge uzywac angielskiego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takie tam pytanka
Postaram się Tobie pomóc z pytaniami, to pytania na jakie ja trafiałam: 1. Tell me about yourself 2.Tell me about your last job 3.Why should we hire you? 4. What are your strengths?/ weaknesses? 5.How do you handle stress? 6.How do you manage your time? 7. What do you know about our company? 8. What goals have you set yourself? 9. What are your hobbies? 10. What kind of salary do you need? Pojawiały się też zapytania czy ja mam jakieś pytania, co bym zrobiła jakby wszystkie drzwi firm były dla mnie otwarte, czy szukałam pracy za granicą, jak spędziłam wakacje...było nawet pytanie co lubię gotować i jak się tą potrawę robi a praca nie miała nic związanego z gastronomią, ktoś dał mi też pytanie sprawdzające z mojego hobby...także pełen wachlarz:) Głowa do góry będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kichanka
dziękuję bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha77782
Ja jak się przygotowywałam do rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku to szukałam wszystkiego co się da w internecie. Jedną z ciekawszych pozycji było to https://speakin.pl/rozmowa-kwalifikacyjna-po-angielsku-nietypowe-pytania-i-odpowiedzi/ W sumie to na początku zlekceważyłam coś takiego, ale podczas rozmowy ze znajomym zmieniłam zdanie. Powiedział mi, że to coraz popularniejsze, że zadają takie nietypowe pytania. Mają sprawdzać kreatywność potencjalnego pracownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×