Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość z ciekawosci pytamm

do facetów

Polecane posty

Gość z ciekawosci pytamm

podobaja wam sie dziewczyny w okularach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabobon
NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie :P
nie lubie takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hunter 2-1
Podobaja : ) Jak sie kogos poznaje w okularach to pozniej bez nich troszke dziwnie wyglada, ale ogolnie okulary moga byc pociagajace. Tylko teraz wiele dziewczyn nosi takie geek'owe okulary, nawet zerowki, wiec troszke oklepane sie to staje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważne, żeby dziewczyna była czysta i nie uprawiała wyuzdanych pocałunków poza małżeńskich. A czy ma okulary, czy nie, nie ma tu nic do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, wyuzdane pocałunki są złe. Tak jak i uczucie seksu ciiipki pod prysznicem też jest złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, temat dla facetów, ale ogólnie można powiedzieć, że zależy kto. Jedni wyglądają ładnie fajnie w okularach inni lepiej bez. Jednak w ogólnym rozrachunku okulary raczej mają niewielkie znaczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecfhvgjbn
looooser ty nie wypowiadaj sie w tematach skierowanych wyraznie DO FACETOW ty przeciez nim nie jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecfhvgjbn
"Tak jak i uczucie seksu ciiipki" no koorwa !!!! a po jakiemu to jest napisane????:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13859
Krwawa Wilczyca "Jedni wyglądają ładnie fajnie w okularach inni lepiej bez." A jeszcze inni wstydzą się pingli i popylają w szkłach. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
""Tak jak i uczucie seksu ciiipki"" To z jakiegoś topiku na kafe chyba, ktoś mi dawał link jakiś czas temu :D Są jeszcze soczewki. No i jakieś zabiegi laserowe. Ale to kwestie zdrowotne i cenowe wchodzą w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekonieczny
Co za pytanie? Jak mi się jakaś nie podoba, to żadne okulary nie pomogą. Jak podoba, żadne okulary nie przeszkodzą. No tak, ale w dzisiejszych czasach atrakcyjność została powiązana z gadżetologią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się w ogóle nie podobają dziewczyny w okularach. Teraz już wiemy dlaczego ficku-miku nie ma faceta i czemu jest dziewicą, wiemy też czemu Morland miała tylko jednego faceta......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilczyca - ja soczewek nie lubię, a że tylko jak mi się oczy "męczą" muszę nosić okulary to i nie potrzebuje soczewek. Chociaż marzy mi się korekta wzroku, chociaż nie wiem na ile jest to możliwe przy astygmatyzmie i czy jest sens przy stosunkowo niewielkich problemach z oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam dziewczyny, co noszą okulary, a jak je zdejmną, to całkiem inaczej wyglądają(zawsze lepiej i piękniej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja wiem...mnie lepiej w okularach, ale ich nie lubię (jakoś tak dziwnie z czymś na twarzy chodzić :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland-Nie chciałem cię urazić, po prostu tak to widzę. Dla mnie kobiety w okularach tracą dla mnie atrakcyjność. Podobne zdanie mają moi znajomi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13859
Zacznijmy od tego, że mało kto potrafi dobrać odpowiednie, pasujące okulary. Murland - won od komputera, bo wzrok psujesz. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morawy, ale ja szukam chłopaka w pewnej grupie społecznej, mianowicie wśród tych mądrych, tak więc zdanie twoich kolegów średnio mnei interesuje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku mikuuu-Tak ci się zdaje, bo je nosisz i jak je zdejmujesz, to ci się wydaje że gorzej wyglądasz, bo jesteś przyzwyczajona do odbicia w lustrze w okularach. Gdybyś w nich nie chodziła i założyła okulary, to było by wręcz odwrotnie, dopiero wtedy byś widziała jak one cię szpecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nie uraziłeś - ja tylko stwierdzam, że moim subiektywnym zdaniem lepiej wyglądam w okularach, których i tak cały czas nie noszę. Poza tym doszukiwanie się związku między życiem uczuciowym, a jakością wzroku to dziwny pomysł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland, jasna sprawa :) Mi jak się pogorszy to się zastanowię nad korekcją. Na razie widzę za dobrze by znosić coś na moim nosie czy gałce ocznej na dłuższą metę :D Pchło, jak chcesz mnie zaczepić to zachowaj poziom przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×