Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość z ciekawosci pytamm

do facetów

Polecane posty

fiku mikuuu- Ale faceci pod względem gustu są podobni. Po za tym ja mam różnych znajomych, gust względem kobiet nie zależy od pozycji społecznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland-Chodziło mi o powodzenie, kobiety w okularach są mniej atrakcyjne i nie mają powodzenia, co łączy się z życiem uczuciowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat jeżeli chodzi o cechy takie jak "ozdoby ciała" czy "dodatki" to ludzie mają najróżniejszy gust. To się też tyczy okularów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13859
Krwawa Wilczyca "Pchło, jak chcesz mnie zaczepić to zachowaj poziom przynajmniej." Sierściuchu - a nie wolałabyś, abym trzymał pion? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, nigdy nie zastanawiałam się czy powodzenie mam większe przy kompie, na wykładzie czy jak idę ulicą bez okularów :D Poza tym są ludzie którzy uważają, że okulary dodają uroku (podobnie jak różne są gusta co do ubrań)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland-Masz rację, jednak mało jest facetów, którzy lubią okularnice. Ficku-miku jest tego przykładem, kobieta ma 22 lata, jest dziewicą, nie miała chłopaka i cały dzień siedzi na kafe. To mówi samo przez siebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morawy, no tak porozliczaj wszystkich teraz z czasu na kafe. Ja mam zamiar spędzić cały dzień kokosząc się w łożku z kompem:classic_cool: Jakkolwiek to brzmi :D I co w związku z tym przeprowadzisz analizę mojej osoby i mojego życia? A to, że fiku jest sama na pewno nie zależy od tego, że nosi okulary. Pchło, a pion czy poziom w Twoim przypadku ma znaczenie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13861
fiku mikuuu "miałam chłopaka" Tfu! Zberezeństwo! Nie podejrzewałem Cię o to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam znajomą, ma 25 lat, nosi okulary i ma narzeczonego (plus duże powodzenie). Inna znajoma co weekend wraca z numerem telefonu, a bez okularów jest ślepa jak kret ;) O...to już dwa przykłady, budujemy nową teorię, czy zostajemy przy tym, że ludzie mają różne gusty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13861
No tak Sierściuchu...co ja sobie myślałem - powinienem wiedzieć, że tego nie zrozumiesz.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz niech Morawy wymyśli inny powód dla którego miałam tylko jednego faceta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13861
Sierściuchu - bo akurat to, nie mózgiem się 'ogarnia'. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku mikuuu-A ten chłopak to w przedszkolu czy już dopiero podstawówce? Po za tym gdybyś miała powodzenie, to nie skomlała byś o tym, że faceci to świnie, chamy itp. Jakoś nie wierzę w teorię o twoim powodzeniu. Człowiek który ma powodzenie, to nie narzeka na brak miłości....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z ciekawosci pytamm
niekonieczny "Co za pytanie? Jak mi się jakaś nie podoba, to żadne okulary nie pomogą. Jak podoba, żadne okulary nie przeszkodzą. No tak, ale w dzisiejszych czasach atrakcyjność została powiązana z gadżetologią." zapytalam ogolnie, a nie o trendy i nastoletnie lasencje lazace w supermodnych zerowkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie się zawsze wydawało, że Fiku powodzenie ma, ale trochę za mocną selekcję robi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland-Ależ ja nie zamierzam ci wymyslać, nie wiem jak wyglądasz, jesteś podobno bardzo chuda. Stwierdzam jedynie że kobiety w okularach, tracą na swojej urodzie i to ogromnie. Nie znam kobiety w okularach, która by się mi podobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"fiku mikuuu-A ten chłopak to w przedszkolu czy już dopiero podstawówce? Po za tym gdybyś miała powodzenie, to nie skomlała byś o tym, że faceci to świnie, chamy itp. Jakoś nie wierzę w teorię o twoim powodzeniu. Człowiek który ma powodzenie, to nie narzeka na brak miłości...." Wcale nie pisze że faceci to świnie, że wszyscy źli i niedobrzy :) lubię ich :) Chłopak w wieku 21 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland-Gdyby miała powodzenie, to i selekcję jakiś by przeszedł, ale jak się nie ma w czym wybierać, to i poprzeczkę nie ma co obniżać. Lepiej mówić że jest wysoko i nikt jej przeskoczyć nie umie...Tak jest łatwiej i można się dowartościować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morawy, co ma miłość do powodzenia?:D Miłość fizyczna chyba....ale dobra, udowadniaj sobie co chcesz. Po prostu TOBIE się nie podobają. Pchło, z deską gadasz na takie tematy?🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah, czyli dalej sprowadzasz wszystko do wyglądu...ciekawie. No, to naprostuję twoje myślenie, w moim życiu był i jest tylko jeden partner bo więcej nie chciałam. Ta-daaaaa, taka niesamowita logika. i aż taka baaardzo chuda nie jestem :P Był moment, że się zasuszyłam, ale juz mi się poprawiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland, Ty nie mogłaś zakochać się w jednym facecie. To nielogiczne przecież. Powinnaś wielu przetestować by znaleźć miłość:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku mikuuu-Jakoś szybko z ciebie zrezygnował . Z atrakcyjnych dziewczyn się nie rezygnuje, tym bardziej że musiał przejść twoją selekcję, a wiec musiał być wartościowy. A jednak z ciebie zrezygnował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilczyca - no najwyraźniej, w takim świecie gdzie się wszystko do kształtu dupy sprowadza....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krwawa Wilczyca-Jakoś tak się złożyło, że faceci lubią kobiety, które się im fizycznie podobają. Tak, wiem, jesteśmy świnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13861
Sierściuchu - jakoś przeboleję, wszakże deska jednak ma jakąś wartość - a mianowicie dziurę po sęku. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×