Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość z ciekawosci pytamm

do facetów

Polecane posty

fiku mikuuu-A jakże inaczej, coś w takim razie ta twoja ostra selekcja się nie sprawdza, skoro zrywasz swoje związki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swój tyłek uważam za większy atut niż biust, więc w moim wypadku to o kształt pierwszego chodzi :P Zmykam na wykład, papaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krwawa Wilczyca- Trudno Polakowi przybrać na Angielskim jedzeniu, bo tego nie da się jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morawy, nie wiem czy wiesz, ale kobiety także na partnerów wybierają tych co im się fizycznie podobają. Tylko, że większość nie skreśli z powodu okularów czy garbatego nosa :) A im ciekawsza osobowość coraz bardziej im się podoba także i wygląd. Pchło, oceniasz innych swoją miarą. Niektórzy mają bogatszą ofertę niż Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13861
Sierściuchu - jaką ofertę może mieć deska, hmmm? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krwawa Wilczyca-Z tego co wiem, to kobiety wola facetów z dobrą pracą i dobrymi zarobkami, niż przystojniaka. A najlepiej wola przystojniaka z dobrą pracą, bo jedno z drugim się nie wyklucza. Ale są w stanie zaakcteptować brzydala z kasą, na odwrót to raczej nie. My, faceci to jesteśmy w stanie zaakceptować ładną dziewczynę z złym charakterem, mimo że wolimy ładne z ładnym charakterem. Ale mało facetów wąże się z brzydką dziewczyną z ładnym charakterem, tak samo mało która kobieta związała by sie z facetem, który mało zarabia. Mówię oczywiście o większości a nie o wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13861
Powiem tylko jedno - MIAUUUUUU - koniec transmisji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś dla mnie atrakcyjny fizycznie musi być przystojniakiem? Nie. Gusta jak wiemy są różne. A jeśli mężczyzna zadowala się posuwaniem ładnego opakowania, kobieta drogimi prezentami to już mam wystarczające powody by nie zwracać na nich uwagi. Bazując na stereotypach daleko zajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krwawa Wilczyca-Jeśli ktoś ci się podoba fizycznie, to oznacza to to samo że jest dla ciebie atrakcyjny. A dla wielu kobiet na atrakcyjność mężczyzny patrzy pod pryzmatem zaradności i ambicji, czyli szuka faceta przy kasie, gdzie z takim będzie żyć na wysokim poziomie. A my z kolei patrzymy na wygląd, żeby nasz seks był mega podniecający, a w kobietę będziemy patrzeć jak w obrazek i nie będziemy mogli oderwać od niej wzroku. Raczej patrzenie na kobietę w okularach nie jest ładnym widokiem. Przynajmniej dla większości facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku mikuuu-No cóż, twoim zdaniem, dla mnie są ochydne i zwyczajnie brzydkie, niekobiece. Taki jest mój gust, te okulary je maksymalnie szpecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ciekawy czy innym facetom na tym forum te kobiety z tych fotek się podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie by się podobały, ale jedynie bez okularów. Gdyby zdjęli okulary, to całkiem ładne z nich dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jeśli ktoś ci się podoba fizycznie, to oznacza to to samo że jest dla ciebie atrakcyjny. A dla wielu kobiet na atrakcyjność mężczyzny patrzy pod pryzmatem zaradności i ambicji, czyli szuka faceta przy kasie, gdzie z takim będzie żyć na wysokim poziomie" Czyli fizycznie może mi się podobać jedynie ten który jest przy kasie? Bo to wynika z tego co napisałeś. A polemika z mojej strony chyba nie ma sensu bo jesteś kolejnym kafeteryjnym typem który wie lepiej i wypowiada się za większość opierając się jedynie na generalizacjach. "A my z kolei patrzymy na wygląd, żeby nasz seks był mega podniecający, a w kobietę będziemy patrzeć jak w obrazek i nie będziemy mogli oderwać od niej wzroku. Raczej patrzenie na kobietę w okularach nie jest ładnym widokiem. Przynajmniej dla większości facetów" No to najwidoczniej moi znajomi są w mniejszości. I całe szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krwawa Wilczyca-Nie znam cię, więc nie powiem ci, czym kierujesz się w wyborze faceta. Ale nie jest tajemnicą, że da większości kobiet to u faceta cenią sobie zaradność i ambicję, czyli szukają faceta bogatego, z dobra pracą i wykształceniem, który chce się dorobić i być bogaty. Ficku-miku, nie wypowiadam się za wszystkich, tylko za siebie i za znajomych których znam. Gdybył był w realu koło ciebie, to nigdy bym nie powiedział że mi się okularnice nie podobają, po prostu był by to nie takt, gdybym takie słowa wypowiedział obok dziewczyny w okularach. Powiedział bym być może wręcz na odwrót, żeby było ci miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błędne koło, powtarzając uogólnienia samemu się sprawia, że one są one po części realne. Jeśli to co robi większość jest wyznacznikiem słuszności to współczuję🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krwawa Wilczyca-Gdzie ja napisałem że jest to słuszne? Sam nie mam parcia na materializm, więc słuszne to moim zdaniem nie jest, bo powoduje że nie mam powodzenia u płci przeciwnej. Być może że gdybym był bogaty, to twierdził bym inaczej. Tak samo jest z kobietami, te brzydkie uważają że to źle że faceci patrzą na wygląd, a te ładne wręcz odwrotnie, taki świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tak samo jest z kobietami, te brzydkie uważają że to źle że faceci patrzą na wygląd, a te ładne wręcz odwrotnie, taki świat." Świat nie jest czarno biały. Wrażliwość, wiara w pewne wartości nie zależą od urody czy pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krwawa Wilczyca-Kolejna, co chce udowodnić że świat jest piękny, a kobiety w nim mieszkające, to ciepłe i kochające osoby, pozbawione egoizmu i nie znające pojęcia materializmu. Tak to odczytałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, świat nie jest piękny. Ale kiedyś może taki być. Czasami wątpię, ale jednak jak na razie nic więcej tu mnie nie trzyma. Zresztą, ja przywracać wiary w ludzi już nie mam zamiaru. Skoro jest Ci dobrze to cieszę się Twoim szczęściem Morawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filipka788
Hej! Ja swoje okulary kupowałam na stronie http://www.sklep.optilus.pl/ i mogę polecić każdemu,mają atrakcyjne ceny a przesyłka naprawdę ekspresowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak są ładnie dobrane do kształtu twarzy to czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×