Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ratunkuuuu

19miesieczne dziecko wyjada frytki z talerza

Polecane posty

Gość ratunkuuuu

zabronic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maci
zależy jak często wyjada. ja swojemu 2-latkowi daje frytki bo je uwielbia ale dostaje 1 w miesiącu do ryby np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabron i utnij lapki,to wiecej niebedzie :classic_cool: ja niewiem jak takie kobiety z mozgiem wielkosci groszku moga miec bezkarnie dzieci :O spadam bo az takiego dna intelektualnego nie ogarniam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratunkuuuu
O to znaczy że tragedia się nie dzieje? Ok bo wolałam zapytać zanim cokolwiek zrobie,to niech sobie wyjada. Ja tak nakręcałam dziecko że tylko wszystko wartościowe i zdrowe i w naszym domu tak się jada ale dziś mężowi sie frytek zachciało,normalnie to ich nie jadamy bo nam od nich dupy rosną i człowiek sie robi wielką leniwą ciężkomyślącą dupą wołową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rurka kremowa
ja pierdole, masz poziom i mozg ameby, bez kitu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą jak możesz się objadac frytkami i pozwolić by dziecko na to patrzyło a nie jadło - ja bym sumienia nie miała;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatki
Myslę,że troche przesadzasz z tym zdrowym zywieniem.Od zjedzenia paru frytek raz w m-cu jeszcze sie nikumu krzywda nie stała.moje dziecko ma 18 m-cy i raz na kilka tygodni zjada frytki.dla tekiego dziecka to radoche ,ze hej.Inne niz domowe jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podbżusze
jak raz na jakiś czas dasz dziecku frytki to nic się nie stanie. Poza tym wiele dzieci je słodycze, a to też ponoć niezdrowe.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodycze są ponoć niezdrowe
słodycze są "ponoć" niezdrowe? ręce opadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podbżusze
to sobie wstaw protezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podbżusze
poza tym szokuje mnie Twój poziom intelektualny! Po kobiecie, która jest matką nie spodziewałam się takiej śmiesznej odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do słodycze są ponoć niezdrowe
a co wedle Ciebie jest "ponoć" niezdrowe? hm, bo jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty codziennie jesz te frytki czy co? Jak nie chcesz żeby dziecko cos jadło to wyklucz to z własnej diety - zwłaszcza, że akurat frytki do szczęścia nie sa Ci potrzebne. A poza tym, od paru frytek dzieciak nie umrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z was puste laski
AUTORKA POWIEDZIAŁA ŻE MĘŻOWI SIĘ FRYTEK ZACHCIAŁO A WY Z NIEJ ZROBIŁYŚCIE ŚWINIE CO SIE OBŻERA FRYTKAMI I NIE CHCE DAĆ DZIECKU! ŻADNA Z WAS SIE NIE NADAJE NA MATKE BOŚCIE PUSTE I WASZE DZIECI PEWNIE TEZ TAKIE BĘDĄ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasssssaaa
ja pierdole ty masz problemy.... tak pare frytek zabije dzieciaka i zrobi z jego mózgu sieczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do RubinowaDamaTwoja
Nim przyjdziesz na kafe weź ze sobą KULTURĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracujaca mama........
ja tez mam synka w tym wieku i tez u nas sie zdrowo je, ale nie robie tak, ze zjadlabym przy nim np parowki (a jemu bym dala brokula na parze), bo wiem, ze bedzie ode mnie chcial, a nie chce go tym karmic. i tyle. takze jemy pododbne albo te same rzeczy i jest ok. jak mam ochote na niezdrowe jedzenie, to jem jak on spi albo nie widzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×