Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no jestem jestem

Jak dorobic 200-300zł tygodniowo?

Polecane posty

Gość Dr Jekyl
Co?, mongole jeden ? Ordę starasz się tu wirtualnie zbudować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez bym bardzo potrzebowala
Nie rozumiem. Obrabianie zdjec do sklepow internetowych? W godzine obrobisz 30 zdjec??? Chyba chodzi o obcinanie??? Jesli tak, prosze o namiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Business Owner , znalazłeś już pseudobiznesmenie pokój za 300zł ?? mamisz ludzi swoimi genialnymi pomysłami żebrząc o każdą złotówke , powiem Ci jedno Mongolski ryju weź sie za uczciwą prace a nie za naciąganie innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie , nie potrafi pokazać , za 1zł przelane na jego konto za jakiś "Superpodręcznik dsukcesu" albo jakieś inne dyrdymały oddał by sie bez wazeliny , jedyne co potrafi zmieniać to nicka ale metody dalej te same , w Polsce już mało jes ludzi ktorzy sie na to nabiorą panie pseudobiznesmenie z pokojem za 300zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fartirann
polecam jeden z najstarszych, sprawdzony program partnerski, na początku trzeba włożyć trochę pracy ale później zyski generują się same: http://www.magnoli.pl/?p=921

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że mam dla Ciebie świetną propozycję :) Praca dodatkowa, przez internet, od 360 zł do 1540 zł Możesz dodatkowo zarobić. Praca jest legalna na podstawie umowy w poważnej firmie, wykonywana w Twoim własnym domu. Sam ustalasz swój własny rozkład dnia. Wszystko, czego potrzebujesz to komputer. Przeszkolimy Cię i zapewnimy niezbędną wiedzę i narzędzia. Przekonaj się podczas 20-dniowego okresu próbnego bez żadnych kosztów i konsekwencji. Nie masz nic do stracenia. Jeśli chcesz poznać szczegóły skontaktuj się ze mną Sandra Pawłowska, pawlowska.sandra@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zapraszam do mojego zespołu w FM GROUP. Praca dodatkowa lub biznes w marketingu sieciowym. Firma oferuje chemie gospodarczą, kosmetyki , dużą ofertę perfum. Produkty sprzedajemy z 43% marżą lub /i budujemy własną sieć dystrybucji i zarabiamy na zakupach innych. Nie ma obowiązków składania zamówień to od nas zależy kiedy i na jaką kwotę zamówimy. Współpracę możemy rozpocząć bezpłatnie lub z wybranym starterem z próbkami. Chciałbyś dowiedzieć się więcej zapraszam TEL: 782 565 729 GG : 39560245 E - MAIL: ewelina_frackowiak@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w avonie ciężko jest zarobić. Na 200-300zł trzeba sprzedać towaru za dobrze ponad tysiąc. Mało realne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość italianooo82
Tłumaczenia expresowe: j. włoski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el chulo.
ilustracje (elektroniczne) chodzi o układy scalone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbatnik_w_herbacie
Możesz pisać aplikacje (programy), albo udzielać korepetycji z jezyków programowania lub innych zagadnień technicznych. 2000 - 3000 / mc gwarantowane. :cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojku
ja mam zawsze otwartą rekrutacje w firmie - praca bardziej sezonowa i dorywcza wiec jest rotacja... ludzie ze śląska, opolskiego i okolic krakowa.. min. średnie, komunikatywni .. mozliwosc dorobienia w seoznie maj-sierpień ok 200-300 tyg glownie w weekendy. 'Jak ktos ma prawko to i poza sezonem letnim. Reszte na gg 12384527

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny_pies ULTRA KOZAK
w pierwszych postach SAPIENTI masz dużo racji, a później to już niestety bełkot oszusta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avon_praca
Jeśli interesujesz się aktualnymi trendami, cenisz niezależność finansową zostań Konsultantką Avon ! Oprócz zarobku, czekają na Ciebie atrakcyjne prezenty. Niektóre korzyści wynikające ze współpracy - wpisowe 0 zł, - dostawa w 24, 48 h ! - brak kar za nieskładanie zamówień, - elastyczny czas pracy, - możliwość zwrotu produktu, - składanie zamówienia przez internet, - zarobek do 40% zebranego zamówienia, - profesjonalne szkolenia kosmetyczne, - specjalne oferty dla Konsultantek ze zniżkami do 80% ! - prezenty, programy Rozpoczynając współpracę w Katalogu 14 - pierwszym prezentem jest Woda perfumowana Instinct po spełnieniu warunków. W Katalogu 14 rozpoczyna się również drugi program prezentowy, więc na osoby, które rozpoczną współpracę w tym czasie czekają podwójne prezenty :). Chętnie pomogę oraz udzielę szczegółowych informacji: e-mail: avonpraca@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×