Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość łysek z pokładu

Masaż głowy Tombaka, kto stosował?Wypadanie włosów

Polecane posty

Gość łysek z pokładu

Dużo pisze się w internecie na temat masażu głowy Michała Tombaka,solą, lub roztworem solnym, co ma pomóc na wypadanie włosów, ale nigdzie nie mogę znależć potwierdzenia skutecznowści. Czy ktoś z was stosował ten zabieg?I jakie efekty?Proszę o info , bo mam zamiartosować, ale czy nie zniszczy mi to zbytnio tej garstki włosów które pozostały?Bo przecież sól jest żrąca:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysek z pokładu
halo, jest tu ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha ii ach
ja też słyszałam, ale tylko słyszałam. Od kolezanki, która była na spotkaniu z jakimś guru, któremu ponoć wypadały wlosy a teraz miał ich cała szopę. Nie wiem, czy wierzyć. Spróbuj, napisz!!! To ja wtedy też tak będę masować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysek z pokładu
No właśnie się troche obawiam, włosów mam mało boję się żeby się nie zniszczyły, może ktośjest żywym dowodem na skuteczność, lub nie skuteczność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolak
Ja byłabym raczej sceptyczna jeśli chodzi o taki sposób leczenia łysienia. Lepiej zdecydowała bym się na domowe sposoby, przeciwdziałające nadmiernemu wypadaniu włosów. Odznaczają się one dość wysoką skutecznością, aczkolwiek ich efektywność będzie zależała od tego czy będą te sposoby systematycznie prowadzone. Na wypadające włosy bardzo dobrze sprawdza się domowa odżywka. Do jej przygotowania potrzebne jest - nafta kosmetyczna, sok cytrynowy, olejek rycynowy oraz żółtka jaj kurzych. Wszystkie składniki wystarczy tylko dokładnie połączyć ze sobą . Uzyskaną konsystencją następnie trzeba nałożyć na włosy. Wystarczy, że będziesz taką odżywkę systematycznie stosowała - najlepiej raz na 2-3 tygodnie, a z pewnością twoje włosy poprawią swa kondycję nareszcie nie będą wypadały. Zajrzyj jeszcze na stronę http://wypadaniewlosow.edu.pl/2011/10/20/gdy-wlosy-zaczynaja-wypadac/ by dowiedzieć się o innych sposobach na wypadające włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysek z pokładu
Tak, wiem, że te sposoby są dobre, ale stosowałam już multum specyfików i domowej i aptecznej roboty. chodzi mi o ten masaż. Nie jest zbyt skomplikowany, czytałam że gdy wypadaja włosy i nie wiele pomaga to akurat może to być spowodowane złym dopływem krwi do cebulek włosowych, a także może to być spowodowanem nagromadzeniem zbyt dużej ilości łoju u i tym samym zatkaniem meszków włosowych. No i ten masaż głowy i wcieranie soli bądź roztworu solnego może to zwalczyć, więc chodzi mi głownie o ten sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze masz problemy
z hormonami mi tez strasznie wypadaja włosy i jest to spowodowane zaburzeniami hormonalnymi ( mam za duzo testosteronu) warto sprawdzić, bo jesli to jest przyczyną to bez zbijania hormonów zadne odzywki nie przyniosą długotrwałego i pożadanego efektu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysek z pokładu
No właśnie tak się zastanawiam czy to nie jest łysienie androgenowe, bo mam za dużo włosów tam gdzie nie chcę, a tam gdzie bym chciała to za mało no i jeszcze inne objawy. A do jakiego specjalisty lepiej z tym się udać, endokrynologa czy dermatologa najpierw?I jakie badania trzeba zrobić, może od razu bym sobie przed wizytą zrobiła, żeby było szybciej?Dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysek z pokładu
Ale mimo wszystko podtrzymuję pytanike n.t. masażu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowisz po prostu o masowaniu skory glowy sola? Ja tak robie kiedy dostaje lupiezu, po prostu stosuje jako peeling. Nic specjalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest prostsza metoda
zacznijcie do porcji szamponu jaka myjecie wlosy dodawac 3-4 krople olejku z drzewa herbacianego!! Gwarantuje 100% sukcesu ze wlosy przestana wypadac i zrobia sie lsniace!! Oczywiscie nie po jednym myciu - do wszystkiego potrzeba czasu!! Biotebal5 - 1 tabletka dziennie i po 3 miesiacach piorunujace efekty (skora, paznokcie, wlosy!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysek z pokładu
fabetka a jak często to robisz?Nie wysusza Ci to zbytnio włosów?Bo ja mam tłuste u nasady. ale za to siano na końcach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysek z pokładu
Pierwsze słyszę o olejku herbacianym na włosy, na czym polega jego skuteczność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest prostsza metoda
poczytaj o jego wlasciwosciach w necie. Zwroc jeszcze uwage na olejek chyba migdalowy czy jakis taki. Niektore olejki robia dobrze na wlosy przetluszczone, inne na przesuszone. Ja uwierzylam dziewczynie z kafeterii jakies 5 miesiacy temu, ktora przysiegala o skutecznosci olejku herbacianego na wlosy- uwierzylam i wygralam. Wlosy sa mega lsniace, sprezyste i przestaja sie sypac!! Polecam tez tabletki biotebal5, ktore polecila mi moja ciocia - kiedys byla prawie lysa teraz ma szope na glowie - stosowala te tabletki i mezoterapie na glowe oraz jakies sterydy pila czy cos takiego. Wyglada teraz rewelacyjnie - nie poznalam jej szczerze mowiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysek z pokładu
,, jest prostrza metoda" Dzięki za informacje, nie omieszkam spróbować w końcu chyba mi to nie zaszkodzi:) A wie ktoś jeszcze coś n.t. tej soli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysek z pokładu
Stosował koś to w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysek z pokładu
finka Na prawdę?Stosowałaś?A nie niszczy to struktury pozostałych włosów?I ile trzeba czekać na rezultat?No wreszcie jakiś znak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysek z pokładu
haloooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysek z pokładu
ponawiam pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, to działa i daje w dodatku fajne efekty, poczytajcie - https://www.fryzomania.pl/blog/?p=1678 Z tym że jak ze wszystkim - żeby były efekty, to musi to być odpowiednio wykonane. Tam pod linkiem macie wszystko dosyć dokładnie opisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę - https://www.fryzomania.pl/blog/?p=1678 Dobrze zrobiony może mieć naprawdę pozytywny wpływ. Byle czym efektów nie osiągniecie. Odpowiednia technika jest podstawą, a to może mieć nawet wpływ na porost włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś sama miałam problem z wypadaniem włosów, myślałam wręcz że wyłysienie, pewnego dnia trafiłam na tą strone:

wlosomaniaczkapl.wordpress.com

Jest tam polecony specyfik na poprawę kondycji włosów, warto go przetestować, załączam zdjęcie z kuracji 2 miesięcznej, efekt jest fantastyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×