Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

black_angel23

Zrzucam zbędne kg!! Od dziś walcze sama se sobą, czy ktoś się przyłączy??

Polecane posty

hula hop jest super! tylko trzeba się nauczyć kręcić w obie strony! ;) Ja na razie umiem tylko w lewo, a w prawo jak próbuje to sobie siniaki nabijam... No ale trening czyni mistrza! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam gdzies ze nie jest latwo ale jak piszesz trening czyni mistrza haha... bo zauwazylam ze im wiecej jestem aktywna ruchowo tym bardziej chce wiecej silownia wieczorami i jak tylko mam czas to cwicze w domu calanetyke czy calanetics ( nie wiem jak sie pisze) no i tak o tym hula hopie mysle:) oki zmykam bo wybieramy sie z córa na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berta32, mam tak samo! niby dzisiaj mam mieć dzień wolny od ćwiczeń, a mnie aż nosi żeby coś porobić :D Chociaż to hula hop, albo jakieś krótkie cardio! Lubie to uczucie zaraz po treningu jak człowiek jest spocony, ale szczęśliwy :D No i fajnie jest się rozciągniętym później ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zyje codziennie zagladam ale nikt nie pisze ;/ u mnie waga troche spadla tzn o 1kg heh;p waha sie teraz od 69,7 do 70, 2kg. brzuch mi troche sie wstapil.. biegam codzienie, no dzisiaj dalam spokoj bo pada a nie chce sie przeziebic bo w sobote mam slub. jedynie mam nadzieje ze urosly mi miesnie i dlatego mam taka sama wage od 2 tygodni. nie wiem nie wiem moze teraz malymi kroczkami i jakos wyorbi mi sie figura dzieki temu bieganiu.. nawet rzucilam fajki tzn nie do konca bo pale do 3 dziennie ale to tez musze malymi krokami bo za bardzo bym sie roztyla ;p dobra zdalam relacja teraz czewkam na reszte dziewczyn no i black angel;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie mnie tez waga sie wacha 64 na 65 ale nie panikuje wazne ze powoli do przodu...cwicze ,nie obrzeram sie wiec jest ok. wieczorem na silownie ide bo wsumie tylko wtedy moge ,mąz wraca z pracy,mala spi a ja jestem wolna hehe lusyla rzucanie fajek to nie lada wyczyn ,wiec trzymam kciuki zeby ci sie udalo:) tak wogole to czy ja jestem tu w waszym gronie po 30 i posiadam męza i dziecko????? black angel gdzies sie nam zgubila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie jakoś idzie powoli ale nie tyje, dziś na wadze zobaczyłam 59,9 kg . Liczę kalorie, staram się nie przekraczać 1000 kcl od tego poniedziałku zaczęłam , ale mało ćwiczyłam ostatnio :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusyla90 Bardzo ładnie schudłaś, musisz być teraz super zgrabna laska, że hej! :) Bieganie na pewno jest zdrowe i pomaga na serduszko, ale na wyrobienie figury polecam rzeźbienie ;) Np ćwiczenia z Cindy Crawford - Shape Your Body, albo dla zaawansowanych Next Challenge. Zależy z jaką częścią ciała masz "problem", bo np na pupę polecam Brazil Butt Lift! berta32, takie wahania wagi są dobijające, ale jeszcze gorszy jest zastój :D Mnie moja waga ciągle robiła w balona i cały miesiąc się nie ruszała :D Czy zjadłam malutko, czy przez Wielkanoc obżerałam się na 3000 kcal - nic, waga stała niewzruszona na 64,4 kg :P Ale w końcu puściło i teraz znów powolutku, ale spada ;) Teraz jest coś pomiędzy 62/63. Mam nadzieję, że do lata będzie 60 ;) na diecie..., woo "5" z przodu! Zazdroszczę! Tez tak chce! :) Bez ćwiczeń się nie obejdzie ;) Jest tyle rodzajów sportu, na pewno znajdziesz coś dla siebie! Osobiście polecam wszystko to, co mam w stopce! Przerobione, sprawdzone, przyjemne! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te cwiczenia znajde na youtube? pomysle bo jakos trza sie wyrobic do lata ;p laska ze mnie zadna narazie ;/ brzuch mi znowu wywalilo dzisiaj ;/ musze miec tto 65 kg to bedzie dobrze ;p zmykam na kilka dni bo jade do PL za chwile ;p jak wroce to cwicze cwicze cwicze ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że na YouTubie będą, chociaż wygodniej ściągnąć je z chomikuj.pl http://chomikuj.pl/G_ula_/Fitness/filmy/Cindy+Crawford/Cindy+Crawford+-+KSZTA*c5*81TUJ+SWOJE+CIA*c5*81O albo torrenta :) Ogólnie na chomiku użytkowniczki g_ula jest pełno filmików z fitnessem! http://chomikuj.pl/G_ula_/Fitness/filmy Czasem warto zapłacić te 3 zl za 2 GB i troche posciagac ;) Na youtubie jest na pewno seria 8 minute! 8 min ABS po prostu miażdży brzuch! ;) http://www.youtube.com/watch?v=pNqrkGnkUWc I bardzo fajne jest też Tummy Tuck z treningu Brazil Butt Lift (podgląd filmiku): http://chomikuj.pl/G_ula_/Fitness/filmy/Brazil+Butt+Lift/D3_2+Tummy+Tuck,497623409.m4v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie....
ChceMiecSzczupleCialo --- ogólnie ćwiczę na steperze i spacery, ale ostatnio jakoś od tygodnia opuścilam :/ dziś na wadze 59,3 kg śniadanie: jogurt grecki 180 gram - 223 kcl płatki kukurydziane: 100 kcl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej! Jednak odchudzanie, to ciężka walka sama ze sobą! Ja dziś ćwiczyłam 70 min hantlami i do tego brzuszki! Całkiem niezły trening ;) Tłuszczu giń! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silownia zaliczona a hula hopa ,musze zamowic bo u mnie nie ma takiego z masazerami i przeziebienie cos mnie lapie i mnie sie to nie podoba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny widzę że troszke sobie tu piszecie. Ja mam tak przewalone ostatnio że szkoda mówić. W pracy masakra, zostałam kierownikiem placówki i zaczynam sie bać tego, że sie zgodziłam na to wszystko.... Co do odchudzania to kupiłam sobie nowe rolki, jestem taka zadowolona z nich ze szkoda mówić.... ach och ech.... Dziś od rana chciałam iść jeździć ale nie da rady bo pada deszcz...jestem załamana. Co do wagi to nie będę się wypowiadać na ten temat, wszystkiego jestem winna sama sobie. Jem wszystko co wpadnie w ręce i nie ćwiczę, czego ja się w ogóle spodziewam. Wróciłam praktycznie do wagi wyjściowej z listopada, wiem że to beznadziejne bo przecież tyle czasu się starałam i było już tak fajnie a tu taka masakra. Co zrobić jestem tylko człowiekiem będę się tłumaczyć tym, że miałam ostatnio taki okres w zyciu ze chciałam zjeść wszystko co mi wpadło w ręce. Od dziś tak nie będzie, rano tylko kawka.... później pójdę na siłownie i może na basen co by sie troszkę wyluzować... Rolki będę jeśli będzie pogoda oczywiście :). Lusyla jesteś moim guru nie wiem jak Ty to zrobiłaś, jesteś wielka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim, mogę do Was pisać, bo pogoda się zepsuła i siedzę w domu. Jeszcze rano było gorąco i świeciło słońce śmigałam z koleżankami po sklepach. Kupiłam 3 bluzki i wróciłam wymęczona. A teraz bardzo wieje i chyba padać będzie. :( Nie mam za bardzo czasu do Was zaglądać :( Piszę, a w sumie już kończę pisać swoją pracę mgr. :) I mam teraz ciągle jakieś spotkania klasowe z LO. Jedni do drugich jeżdżą, bo się tak po całej Polsce rozrzuciliśmy. I tak to mi weekendy lecą. Na siłownię na razie nie chodzę często. Byłam ostatnio w poniedziałek. Jak się obrobię z zajęciami to od przyszłego tyg wracam. Dużo na rowerku jeżdżę za to. Lodów sobie nie żałuję i nie tyję, a nawet chudnę :D BlackAngel -gratuluję awansu :) Tylko nie zajadaj stresu. Lusyla i pozostałe dziewczyny- fajnie Was poczytać. Dobrze Wam idzie i z Waszych wpisów też korzystam. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na siłowni, byłam na basenie zaraz wychodzę na roleczki :D. Będę miła fajnie z tym rowerkiem ja tez bardzo lubię jeździć na rowerze :). Zjadłam obiadek, pół torebki ryżu brązowego, 150 g piersi z kurczaka w pomidorkach i troszeczkę kapustki czerwonej...najadłam się :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laski! ja jak zwykle dopiero wstałam i piję bawarkę przed kompem :) berta32, ja mam takie zwykle hula hop za 5 zl, tylko nasypalam do niego prawie kilo ryżu, zrobilo się ciężkie i siniaki mi nabija :D Ale działa, bo jak nim kręce, to później mam tak napięte mięśnie brzuszka, aż milo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce mieć szczupłe ciało widze że Ty masz taki styl zycia jak mój chłop, on też śpi ile się da... 14, 15 to norma dla niego jak nie ma żadnych większych planów. Och jak ja tego nie znoszę. Byłam na rolkach ale i tak się czuję jak spasiona świnia no.... mam taki wielki brzuch och jak mi jest źle, a dziś jestem umówiona wieczorem z przyjaciółkami i na pewno będę musiała coś wypić.... JESTEM NIESZCZĘŚLIWA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black_angel, nie smutaj się! Odchudzanie to nie taka prosta sprawa, w końcu to taka walka samej ze sobą. Czasem się wygra, czasem przegra, ale trzeba walczyć dalej! Nie dziś, to jutro! Siłownia, basen, rolki, zobacz ile dziś z siebie dałaś! Każdego dnia coś i waga będzie spadać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny wiem o czy piszecie ...dietowanie to wieczna walka zwlaszcze dla ludzi ktorzy maja problemy z metabolizmem ,mnie sie zaczely problemy po ciazy raz chudne i wszystko fajnie a raz jakies takie zalamanie i bach ALE wazne ze walczymy:) no i te laseczki co schudly daja mam motywacje ze sie da lusyla o tobie mowie:) a jeszcze co chece wam napisac to ze u mnie na silowni organizuja spining i bedzie tez trening na spalanie tluszczu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś zaszalałam i zrobiłam 90 minut ćwiczeń :D Najpierw 30 minut cardio, potem 30 min gimnastyki + 30 minut ćwiczeń siłowych (z taśmą i obciążnikami na kostki) na dupencję! :) Ale będę mieć jutro zakwasy! :D A jutro biorę się za trening Turbo Fire! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski!! Ja jeszcze zalegam w łóżku tak mi tu dobrze jest. Zaraz wstaje i zjem jakieś przedobiadośniadanie :), chyba jajca sobie zrobię. Idę około 14 na siłownie, trzeba się motywować a nie!!! Na basen chyba juz dziś nie pójdę bo ide na siłownie z siostrą a ona nie chce na basen iść, a szkoda no. Na wadze 83. Jezuuuuu jak dużo no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
le laski za duzo mnie wychwalalyscie bo os\atnie dni jadlam i jadlam ;p oczywiscie bo jestem w pl i jem co popadnie i nieregularnie.. wczoraj slub , dzisiaj dojadlam reszte i bebzon jak w 6 miesiacu znowu eh ;/ black angel widze ze razem zaczynamy od poczatku ;p ja tak samo mam cos wiecej ale juz nawet na wage nie wchodze... jutro wracam do siebie wiec biore sie za bieganie bo juz mi zle bez tego a nie mam czasu kiedy isc ;/ dzisiaj odpoczywam bo mam juz dosyc codziennie gdzies cos zalatwiam ... no coz black angel bierzemy sie za siebie bo juz sie zrobilo goraco i wypadaloby jakos wygladac ;p nie ma co sie zalamywac ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! :) Ja dziś od rana na mieście byłam, a teraz odpoczywam po obiadku przed kompem :) W planach na wieczór mam pierwszy trening z Turbo Fire: 55 min cardio plus 10 min rozciągania! Mam nadzieję, że podołam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff, skończyłam właśnie ćwiczyć TF :D Nie było tak źle! TurboFire wygląda podobnie jak TurboJam, a przynajmniej to cardio, które dziś ćwiczyłam. Trochę boksowania, kopania, skoków i jakoś zeszło. Nic trudnego, chociaż nie powiem - ciutkę się zasapałam ;) Milo :) No i ta atmosfera :D Oj, jak ja tęskniłam za ta prowadzącą! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam dziś ostry trening na siłowni i na rolkach też nieźle pośmigałam, jestem z siebie dumna :). Mamy w moim mieście taki wielki skate park, jest tuż koło mojego bloku śmigałam dziś n tych rolkach na czas, ale się zasapałam jak świnia. Z moją siostrą żeśmy się wzięły za dietę i za ćwiczenia mamy w wakacje zamiar podbić Świat.... hhaha chcemy być piękne i ponętne.... :). Jak narazie na wadze jest 83 kg, no powiem szczerze, że dobrze nie jest bo było już 77 no ale jakos to przeżyję prawda... Mam zamiar na 27 maja ważyć chociaż 79 kg bo mam komunię i nie mogę wyglądać jak świnia. A później będzie jeszcze wiele innych okoliczności na które chce wyglądać pięknie. Moje dwie przyjaciółki powiedziały mi ze jestem głupia bo chce ważyć 65 kg, mówią, ze będę wyglądała jak kościotrup i mam dobić do 70 i tak zostać no wiec mój cel to 70 kg, czuje dziś ze to jest bardzo możliwe i ostro biorę się do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×