Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

black_angel23

Zrzucam zbędne kg!! Od dziś walcze sama se sobą, czy ktoś się przyłączy??

Polecane posty

Ej dziewczyny nie pochwaliłam się wam... mój brak się wyprowadza z domu.... idę do Chęstochowy na kolanach w podzięce :). Jejku wreszcie będę miała swój pokój.... chyba założę sobie tu zamek żeby się odseparować od innych :P:P, nie no żartuje oczywiście. NIe mam siły iść na siłownię, jestem wykończona mówię wam, ale chyba wbijam w dres i biegnę bo w końcu się nie wyrobię do 21,30 kasa jest czynna. Dobra sama się namówiłam biegnę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki laski za tak mile slowa ;p w sumie to juz sie nie odchudzam tylko chce utrzymac wage jak narazie ;p jak juz to zrobie bez obzerania itp to zrobie zelazna zeby stracic z 5 kg i basta ;D teraz chcialabym wyrzezbic cialo bo jednak boczki i brzuch wystaje ;/ no i w ubraniu a bez to tez roznica ;/ ale coz jak dalam rade zgubic 12 kg to dam rade zrobic reszte ;D ide biegac ! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce mieć szczupłe ciało gdzie jedziesz??? Lusyla ładnie wyglądasz, teraz biegaj ćwicz i jedz normalnie, tłuszczyk który Ci jeszcze został zmieni się w mięśnie i będziesz pięknie wyglądać. Ja dziś jestem u mojego ukochanego... wczoraj byliśmy na mega zakupach i powiem wam, że nic mnie nie ruszyło chyba znowu się zawzięłam.... nic słodkiego, nawet łyczka coli sie nie napiłam. Haha wczoraj o 1 w nocy byliśmy na koncercie pezeta i eldo w łodzi, nie jesteśmy jakimiś hiphopowcami czy coś, tak tylko pojechaliśmy ale fajnie było, jak wracaliśmy to zgodziłam się skoczyć do maka, haha na moje nieszczęście nie było szeika którego się zgodziłam zjeść więc i tak jestem czysta :P:P. Kupiłam sobie wczoraj jeansy, rozmiar mniejsze... duze bo duze 31 ale to zawsze mniejsze. Wkurzyłam sie tylko bo dałam za nie 100 a mają dziure przy kieszeni na szwie więc nie wiem co teraz, nie chcę ich oddawać bo mi się tak bardzo podobaj :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze black angel zazdorszcze ci tego pezeta ;p kocham jego muzyke;D co do rozmiary 31 to chyba nie duze bo ja zawsze kupuje 40 ;/ ja slodkie w duzych ilosciach przez ostatnie dni ;/ na szczescie placek sie skonczyll nic slodkiego procz jogurtow nie mam wiec bedzie spoko ;D jutro poniedzialek wiec trzeba sie wziasc juz ostro bo ostatni tydzien byl bardzo zakrecony i jakos wszystko sie pomieszalo ;p niech mo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dawo mnie nie było. Ale byłam zajęta pracą, zaliczeniami, spałam po 2 godz, spotykałam sie ze znajomymi. W końcu dziś mam pierwszy dzień, żeby odpocząć :) Od jutra wracam na siłownie. Lusyla- najlepszego na nowej drodze życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamowilam hula hoopa :) ciekawe jak sobie poradze ale beda jaja ,bede cwiczyc jak meza w domu nie bedzie co by sie za mnie nie śmiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki! Ja dziś na siłce nie byłam, za bardzo siły nie było bo przyjaciółka wyciągnęła mnie na rolki. Z jedzeniem jest dobrze, nie załamuje się bo nic słodkiego mi w rączki nie wpadło :). Z wagą chyba też jest dobrze, ciesze się bo mi coś tam spadło :). Jutro ide dać sobie wycisk na siłownię :):). będę miła fajnie ze znowu wracasz na siłownię :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do hulahopa to ja mam takie duże sportowe. Kiedyś bardzo lubiłam kręcić kołem, stawałam nieraz i z 40 minut przed tv się kręciło :). Może i ja wrócę do mojego kółeczka :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z silowni wrociłam:) o hula hopie natknelam sie przypadkiem w necie i byłam pod wrazeniem a ostatnio tu na kafeteri znalazłam topik i czytajac dziewczyny podjełam decyzje zakupu takiego cuda :) zobaczymy jak mi bedzie szło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za zyczenia ;D ja wczoraj nie biegalam z jedzeniem moze nie najgorzej aczkolwiek zjadlam pol litra loda ;/ no ale coz ;p wszystko przez to ze tata byl u mnie w odwiedzinach ;p dzisiaj ide biegac ;p tylko tak sie tu cieplo \zrobilo ze chyba sie zasapie na pierwszych 10 metrach haha ;p moze jak slonce wyjdzie to sie poopalam ;D hula hop to chyba dobre na talie co nie? ja juz znalazlam cw na bo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusyla co znalzłaś bo nie przykumałam :d?? U mnie dziś na wadze 80,1 hihihi waga wraca do łask, ale jak będzie 70 to wtedy będzie najlepiej i będę taka szczęśliwa że hohoh. Dziś moja Mama kończy 50 lat :). Kupiliśmy takie piękny łańcuszek i kwiaty Mama myślała, ze zapomnieliśmy wszyscy a tu taka niespodzianka :D. Za chwilkę przyjedzie do mnie mój 3 letni chrześniak którego widzę raz na rok bo mieszka za granicą, a tu wtopa prezentu nie ma.... coś trzeba pomyśleć :). Wieczorkiem idę na siłownię :):):). Hula hop bardzo dobre na talię :). Mi się dawno nie chciało kręcić ale może w końcu zacznę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama bym nie zakumala heheh ;p urwalo mi tekst ;p znalazlam cw na boczki hehe ;p no ja dzieki mojej mamusi nie musze krecic hula hop bo odziedziczylam jako taką talie ;p nawet bardziej ja widac teraz ;D tylko musze wycwiczyc te boczki ;/ dzisiaj pobiegalam ;D minus 400kcal !! ;D zjadalam kanapke z pomidorem i pasztetem , pozniej czerwona kapuste ze schabowym no i za chwile jakas kolacje ;p pewnie tez kanapke ;p black angel ja tez widze tylko kilka razy w roku moja bratanice niestety ;/ ale fajnie widziec jak sie zmienia ;D ale szkoda za to ze jak chce ja wziasc to placze bo nie pamieta ciotki Syli ;/ kurcze opalalm sie dzisiaj troche ale nic mnie nie wzielo ;/ mam nadzieje ze jutro tez bedzie ladna pogoda to nabiore koloru ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki, ja tylko na chwileczkę, znowu jestem zabiegana. W domu mam straszny młynek, w pracy tak samo jest coraz straszniej, czuję poczucie odpowiedzialności za sprzedaż która ostatnio idzie średnio. Byłam dziś godzinę na rolkach, śmigałam sobie :), fajnie było, doważyłam się i założyłam krótkie spodenki co by się nie zapocić :). Spotkałam kolege i mi przysłodził że tak bardzo schudłam :P:P, hahaha , a ja chce jeszcze. Na siłkę nie mogę się jakoś wybrać, nie mam kurde czasu i to jest najgorsze chyba. Dzis rano na wadze 79,4 myślę że jest dobrze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no black angel ladnie ;D ja dostalam @ i wczoraj chipsy i jakies puddngi ale co tam ;p nie jest zle mam te 70, cos ;p goraco u nas ;D mialam sie poopalac ale tata wpadl i nie ma jak ;p nie biegalam ale moze wieczorem jak mi odbije a jak nie to jutro sobie zrobie dodatkowa serie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusyla ja też nie ćwiczyłam przez ostatnie dni tylko jak miałam chwilę to na jakieś rolki wyszłam. Dziś już jestem kompletnie zmęczona, a jutro postanowiłam iść wcześniej do pracy czyli na jakąś 7,30 bo chce wyjść wcześniej a teraz mi nie starcza czasu na to wszystko. Na wadze jest okey, złożyłam dziś moją czerwoną kieckę i stwierdziłam że wyglądam świetnie, haha wiem skromna jestem no nie :P:P. Jutro jade do Łodzi na koncert Wilków i mój luby będzie mi później śpiewał "Moja baby"hihi uwielbiam :P:P. Odnośnie opalania to ja jestem blada jak psia dupa o ile psia dupa jest blada haha :P. W niedzielę idę na komunie musze se jakieś obciskające majty kupić :P. Dziś prawie już skończyłam robić porządek w "MOIM" pokoju, jejku mówię wam jak ja się cieszę ze ten mój brat się wyprowadził no. Święty spokój dla całej rodziny mówię wam :):). Dziewczyny jak tam cwiczycie cos??? Macie jakieś skuteczne ćwiczenia na brzuszek??? Wiem głupie pytanie bo od czego są brzuszki, one mi się szybko nudzą i przestaje cwiczyć, moze coś innego co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za chwilke ide biegac a potem opalanko i nikt juz mi dzisiaj w tym nie przeszkodzi ;p black angel i dobrze ze super wygladasz ;D ja tez sobie czasem stoje przed lustrem i mowie no wreszcie wygladam jak laska a nie jak beczka ;p co do majtasow to w grudniu zalozylam je na chrzciny i po godz marzylam zeby je sciagnac bo wbily mi sie w pachwiny ;/ masakra ;/ no ale moze sa jakies inne fasony ;p a co sie stalo ze twoj brat postanowil sie wyprowadzic? wiesz zawsze moze wrocic;p cw na brzuch to jedynie brzuszki albo a6w ale mi sie szybko to znudzilo bo wciaz to samo ;/ wiec z dwojga zlego wole zrobic szybko 200 brzuszkow i basta ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam również problem z zrzuceniem wagi. U mnie to wygląda tak, że po porodzie już od 2 lat nie moge wrócić do swojej wagi. Mimo stosowania odpowiedniej diety. Z tym, że miłam zakażenie ogranizmu (w szpitalu mnie zalatwili, pozniej dostawałam antybiotyki i niby ok było), ale znajoma mi powiedziła, że powinnam oczyścić organizm i poleciła mi taki preparat http://naturalnie24.pl/sklep,6,49,paraprotex Chciałam się dowiedzieć co Wy drogie forumowiczki o tym myślicie, bo ja już pomału tracę nadzieje, że mi się uda, ale chyba mimo wszystko zainwestuję w preparat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny jak sie spalilam hah ;p dalam sobie po godzinie na przod i tyl ;p jutro tez sie opalalm chociaz godzinke ;p wreszcie nie bd juz jak corka piekarza heh ;p teraz ide troche posprzatac bo od poludnia nic nie ruszylam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa wypita i trzeba sie brac za jakie sprzatanie... moja córcia sie pochorowała wiec weekend bedziemy siedziec w domu black angel ja tak codziennie robie 100 brzuszkow takie normalne a i kolejne kg na minusie ,ciesze sie bardzo wieczorem silownia no i czekam na mojego hula hoopa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Ja dziś nie jestem w najlepszym humorze, ale niestety coraz mnie obchodzi to mojego ukochanego. Hormony tak mną buzują ze to coś okropnego, mam dobry humor a po chwili jestem zła jak osa no poprostu coś strasznego. Nie wiem co się ze mną dzieje... w ciąży nie jestem a szkoda bo tak bardzo bym już chciała, czasem myślę, ze to już ten odpowiedni czas dla mnie i powinnam być w ciąży, poprostu już chcę no, a mój facet jak to facet poprostu ma pełno w gaciach jak mu mówię o dziecku, boi się że juz nie on będzie najważniejszy...jakie to straszne no :(:(. Czy to możliwe zebym miała takie huśtawki nastrojów tak poprostu? Mój brak się wyprowadził i całe szczęście, wreszcie mam świety spokój w domu, nikt mnie nie wkurz i nie bierze moich rzeczy...lepiej żeby nie wracał bo mogę podupaść na zdrowiu. Dziś byliśmy na Komunii mojej siostrzenicy fajnie było ale miałam właśnie jkais taki humor bo każdy mi gadał o dziecku i że już powinniśmy sie brać i tak dalej, a mój ukochany jak to on w gadce tylko jest taki dobry a jak przychodzi co do czego to tak jak napisałam wyżej.... jejku jaki on jest niemądry no nie rozumie tego ze go tak bardzo kocham i naprwdę chce już mieć z nim dziecko, kurde nie znamy się od dziś.... Co do dietki to wiadomo ze na komuni troszkę zjadłam, ale raczej bez obżerania, poprostu troszkę próbowałam tego i tamtego ale nie obżarłam się. Dziś na wadze 78,6 myśle ze jest fajnie to takie 79, obiecałam sobie dziś ze się nie poddam i będę walczyć zeby do wakacji być laseczką :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Wróciłam i od razu zabieram się do ćwiczeń i odchudzania, bo przez ostatni tydzień, to poszły w kąt :/ Dziś zaczynam TurboFire & ChaLEAN Extreme Hybrid! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj black angel nie przejmuj sie ;p wogole to jak dlugo jestes ze swoim facetem? moj to pewnie juz by chcial bo ma 28 lat w tym roku ale ja jestem za mloda na takie rzeczy ;p dopiero 22 a nie chce sie juz babrac w pieluchach itd.. nie jestem gotowa na dziecko ;p a humorami sie nie martw bo sama tak mam ze jestem normalna a za chwile wszystko mnie wkurza.. i chociaz wiem ze to glupie sie tak fochac to i tak to robie nie wiem czemu heh . chciaz i tak juz jest lepiej bo zwykle to kilka klotni w miesiacu albo jedna ostrzejsza a teraz mi to przeszlo na szczescie ;p ja z dieta tez na bakier troche.. ale nie jest zle bo mam te 70, cos kg ;D bylam na grillu ale w sumie duzo nie zjadlam tylko musze ograniczyc gazowane napoje ;/ jutro lece sie opalac nad taki fajny stawek ;p dzisiaj odkrylismy ;p tylko zeby slonce bylo ah ;p a no i codziennie biegam ;D jutro zaczynam kolejny tydzien 13 min na 2 min marszu;p mam nadzieje ze podolam ;p dobra koncze bo sie rozpisalam o pierdolach ;p dobranoc laseczki ;D niech moc bedzie z nami ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusyla Ty mi mozesz powiedzieć jak to jest bo startowałyśmy mniej więcej z tych samych wag a ty dotarłaś to tych 69-70 a ja właśnie to chce osiągnąć, czy to jest tak że jak już masz te 69 to chcesz 59? Czy to takie silne bo jak tak to ja nie chce. Z moim lubym jesteśmy prawie dwa lata razem, w lipcu będzie dwa równe poznaliśmy się nad morzem na wakacjach i tak to się zaczęło :), wakacyjna miłość ach.... Jak sobie przypomnę to aż mi słów brak no mówię wam.... Moze troche wczoraj przesadziłam z tym wszystkim, z dzieckiem i tak dalej, niestety wiem o tym, że nie stać nas na dziecko i wiem, ze argumenty mojego ukochanego są silniejsze niz moje a mianowicie to ze on nie ma stałej pracy i kończy studia a w dodatku nie mamy swojego mieszkania, kurde no ale ile jest takich par które też tego wszystkiego nie mają a są razem mają dziecko i są szczęśliwi no mogę wymieniać bez końca no.... Co do biegania to Lusyla podziwiam Cię wiesz? Powiedz mi zrzuciłaś troszkę od tego biegania nie?? Ja walczę nadal na siłowni, zaraz pójdę to wrócę przed 20 :). Dziś prawie nic nie jadłam, nie wiem co ze mną, mam jakiś taki humorek, że nawet jeść mi się nie chce no. Dziś na zdrowy rozum zjadłam 3 wasy z serkiem i wędliną i po pracy zjadłam garstkę musli z jogobela bananową. Nie wiem czy będę coś jeszcze jadła dziś, chyb anie mam ochoty no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski! jak wam mija dzionek?:) ja dopiero obiadek zjadlam, teraz sobie odpoczne a pozniej cwiczenia :) black_angel23 na dzieci zawsze przyjdzie pora, nie ma co sie spieszyc ;) ja mimo moich 26 lat i 9 lat w zwiazku nawet nie mysle jeszcze o potomku :D Widac twoj chlopak ma tak samo ;) Aha i zmuś się jednak do jedzenia - w końcu żeby schudnąć trzeba jeść ZDROWO = ani mało, ani dużo, tylko racjonalnie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black angel ja mam aktualnie wahania 70-71 .. moj 2 cel to 65 i basta ;D nie mam takich ambicji zeby miec 59 np bo mi to niepotrzebne ;p 65 jest akurat ze ani za grubo ani za chudo nie wygladam ;D co do tematu dziecka to tak jak mowisz! znam tez duzo par ktore nawet w liceum mieli dziecko i jakos zyja.. a przeciez nie trzeba kupowac dziecku wszystkiego ze sklepu.. mozna uzywki a wieloe jest w dobrym stanie.. jak tak bedziecie myslec to nigdy dzieciaczka nie zrobicie bo wciaz bedzie za malo kasy albo problem z mieszkaniem.. no i ci powiem ze szybko myslisz o dziecku ;p 2 lata i juz sie palisz do tego ;p no ale jak tam kto czuje ;p ja jeszcze z 4 lata poczekam ;D co do biegania to na wadze bez zmian wiec mam cicha nadzieje ze to przez miesnie ;p moze jest lekka poprawa bo nogi mam smuklejsze;p tylko trzeba to robic codziennie a ost tyg byly takie ze za duzo nie biegalam;/ ale juz wrocilam na wlasciwe tory ;D powinnas tez zaczac biegac co drugi dzien i w te puste dni na silownie ;p mowie ci fajne to jest ;p ja nigdy nie lubilam ale teraz az sie pale do tego ;D kurcze ja to nawet jak nie jestem glodna to i tak jem hehe z przyzywczajenia chyba albo z lakomstwa ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe ja nie pale się do dziecka, jakos jestem tak przewrażliwiona, św pamięci Mama mojego ukochanego urodziła go mając 33 lata a ja uważam ze to stanowczo za późno, teraz on ma 27 lat jego mama miał 60 jak umarła w tym roku, gdyby była chociaż 5 lat młodsza rodząc go moim zdaniem by było lepiej no. Ja uważam że może i nie najlepszy teraz czas na dziecko ale tk jak mówisz nigdy nie ma odpowiedniego czasu i j to wiem, niestety mój ukochany tego nie wie i nie moge mu tego przetłumaczyć. Dziś na wadze 77,4 jesteście ze mnie dumne prawda :D. Boziu jak ja bym chciała zobaczyc na wadze 73 a potem mniej i mniej..... Dziś idę do mojego ukochanego chrześniaka.... jejku jaki on jest przystojny no mówię wam laski :D. "Poszedł w chrzestną" hahahaha Byłm wczoraj na siłowni, poćwiczyłam, a wieczorkiem przed 22 poszłam jeszcze na rolki i śmigałam :). Dziś tak samo :). Lecę do pracy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black angel szalejesz dziewczyno ;p jak ty to robisz ze co chwile ci kg w dol leci? ja dzisiaj pojde troche poxzniej biegac bo bylam z moim u lekarza dostal jakis zastrzyk i prawie zemdlal wiec wole z nim posiedziec troche .. ja po sniadaniu ;p jakis rogal francuski i herbatka ;p musze sie wziasc za te brzuszki bo tak to nigdy nie bd plaska ;/ wogole to myslalam zeby zrobic se dietke ;p stracic te 5 kg i wreszcie bym byla usatysfakcjonowana ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolett salvador
Black Angel - sory, ale ile Ty masz lat, że tak płaczesz za tym dzieckiem? Nie rozumiem lasek takich jak Ty. Nawrt z tym swoim facetem nie mieszkasz, bo jednak wspólne weekendy są czym innym niż codzienność, a chcesz już dziecko. No i sory, ale daj mu być tym facetem. Niech sie kiedyś SAM oświadczy, a nie tak, ze mu to wykonasz....albo to dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×