Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kassiia

zachowanie chłopaka

Polecane posty

Gość kassiia

Witajcie. Jestem ze swoim chłopakiem od ponad 2 miesięcy, kochamy się bardzo i wiadomo, że czas na mniejsze lub większe pieszczoty się zawsze znajdzie. Ostatnio leżeliśmy obok siebie, zaczęły się pocałunki, dotyki. Dotykał mnie w miejscach intymnych ręką, ale miałam na sobie spodnie. Później wsunął rękę w moje majtki, ale nie wkładał palców do środka. Dotykał mojej pupy, robiło się odważniej. Później znalazłam się na górze i dotykałam go po torsie, a jak zjechałam dłońmi niżej, do bokserek i zaczęłam przy nich kombinować to nagle się wycofał, przytulił mnie mocno do siebie i pocałował. Nie wiem dlaczego tak zareagował, widziałam, że jego penis był w gotowości. Wiedział też, że nie chcę od razu uprawiać seksu, bo to za wcześnie. Nie wiem tylko dlaczego nie pozwolił się tak pieścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo chciał ci udowodnić
że zależy mu również na bliskości i przytulaniach, a nie tylko na wiadomo czym. Pozazdrościć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassiia
Już kiedyś mi mówił, że nie zależy mu tylko na jednym, ale myślałam, że jak normalny zdrowy facet nie będzie protestował. W sumie jeżeli mam podchodzić do tego tak, że chciał pokazać, że nie chce seksu to się cieszę. Nie mamy zbyt dużych doświadczeń w tych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaah
miałam ostatnio podobną sytacje. Facet który jak sie okazało chciał sobie ze mnie zrobić zapchajdziurę...gdy go tam dotykałam ..a zdążyłam dotknąć zablokował mi ''dojście'' ręką. . nie wiem o co chodzi.. .małego nie miał ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassiia
No ciekawe czemu. Nie wiem dlaczego tak zareagował i trochę mnie to dręczy ;) dałam się ponieść chwili, tylko mam obawy, że pomyślał sobie o mnie coś czego bym nie chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijkr
...bo wy naprawde myslicie ze nam chodzi tylko o jedno....I to jest prawdziwy dramat.Swiat stanal na glowie.Dlatego tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassiia
ijkr Przecież powiedziałam z góry, że nie chciałam uprawiać seksu. Zdziwiło mnie to trochę i tyle, nie jestem zawiedziona, tylko się zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może obawiał się że się podnieci i będą go bolały jądra jak nie spuści się a tylko ty go podniecisz. Może miał opory jako niedoświadczony że będzie miał wytrysk i ciebie tym obrzydzi -są takie niedoświadczone dziewczyny Trudno go zrozumieć. Trzeba się było go spytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassiia
Najbardziej dziwi mnie to że zawsze gdy próbuję go tam dotknąć on po chwili robi mi rzadkiego klocka na twarz. Dlaczego nigdy gęstego? Czy może mieć problemy z żołądkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miranda z ciechocinka
tak moga to byc problemy trawienne polecam stoperan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassiia
Mam nadzieję, że nie trzeba tłumaczyć, że to podszyw. W każdym razie póki co przystopuję z takimi pieszczotami, bo i tak mi na nich jakoś szczególnie nie zależy. Zobaczymy jak będzie dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SchizaSchlanejLaski
Pewnie ma małego 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×