Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a g n i e s z k a _

Do Zdesperowana Domowa Żona

Polecane posty

Gość ja lece w grudniu byc moze
wtrące sie potrzebuje waszej porady, jak pisałam we wczesnijeszym poscie mam tytaj w polsce meza i dziecko, za granice do uk ciagnie mnie kolega ktory jest tam z zona i dzieckiem 5 lat. troche sie boje bo on wydzwania to chyba jedyna osoba ktora chce mi pomoc i mnie sciagnac. Mam obawy maz tez ale naprawde w polsce nie starcza nam do 10tego, totalna porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanie wino z gwinta
Oda Do zdesperowanej Zony Z Polszy sobie przyjechalam walijczyka poderwalam na dzieciora go zlapalam sprytnie to zaplanowalam studia w polsce ukonczylam lecz kariery nie zrobilam talentu i inteligencji mej nie docenili nawet nie wiedza jakiego geniusza stracili lubie pozowac do wulgarnych foteczek czasami tez lubie biegac po domu bez majteczek jak moj barczysty walijczyk mnie dyma musze sie patelni i garnkow trzymac jestem typowa kura domowa utrzymanka faceta niehonorowana raz sie wzielam za sprzedaz truskawek przy autostradzie ale moj karczycho z wali przylapal mnie na zdradzie spotkalam sie pokryjomu z kochankiem, zeta 48 rozlozylam nogi w aucie zaparkowanym przy szosie jak mnie zeta zapinal z roskoszy ostro wylam wszystkie truskawki podczas orgazmu d**a zmietosilam z mojego biznesu wiec wyszlo gowno wielkie do tego zarazilam syfem jakims ma muszelke teraz musze potulnie w zaciszu domowym siedziec jedynie na kafe moge sobie bredzic ze mam zaj**iste zycie i kariere w rozkwicie i do tego zaj**iste towrzyskie zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaa :D
ZDZ ale ktos po tobie pojechał :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×