Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a g n i e s z k a _

Do Zdesperowana Domowa Żona

Polecane posty

Gość krystian z gazowni
baby to jednak zlośliwe świnie, jak ktos napisze ze jest szczesliwy to od razu chca mu udowadniac ze nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracuje w wydawnictwie jako konsultant zajmuje sie opieka nad klientem do moich obowiazkow nalezy rowniez wysylka czasopism, ksiazek, poradnikow nie jest to moze praca strasznie ambitna ale jest! poza tym mam ciagle w pracy kontakt z klientem,a to jest wazne, bo nie znam miejsc gdzie nie ma sie kontaku z druga osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szmaltawny Prezes Wertyp
prezes i zdesperowana to dwa debile forumowe ze glowa boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, to nawet fajna praca. chyba sie nie nameczysz. mi zal kobiet na tych kasach. jeszcze buraki karta placa a te maja dodatkowa robote. no kobiety maja gorzej niestety. male pole do popisu. nie rozumiem tej krytyki. domowa nie jest zla. ja na swoj wiek to nawet powyzej przecietnej :) agnieszka tez wyglada dobrze. koniem to jest tutaj tylko jedna ale nie wspomne jej imienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie o tym mowie, praca nie jest ciezka w tym wydawnictwie pracuje masa swietnych osob, ejstem naprawde zadowolona ale wlasnie pieniadze jestem po rozmowie z tata, stwierdzil ze ja znam jego zdanie w tej kwestii i on sie nie bedzie powtarzac, wiec tak czy siak decyzja jest moja ale jest cholernie ciezka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szmaltawny Prezes Wertyp
nie no ty to jestes ryjem i debilem forumowym i domowa tez sie ciagle sie stara byc glupio madra... prezes dzieki bogu skasowales te fotki twojego grata bo wstyd na cala wies jestes debilem i pogodz sie z tym poczytaj swoje wpisy smiech na sali...zenada podajcie se reke z domowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko, widzę, że masz fajną pracę, zaczęłaś studia, mieszkasz w ładnym, dużym mieście, czy naprawdę wózek widłowy za 1200 f. jest lepszym rozwiązaniem? Zastanów się, jesteś młoda, jeszcze zdążysz dobrze zarabiać na odpowiednim stanowisku w Polsce. Ja zarabiam w tej chwili w PL tyle, ile zarabiałam w UK, więc można:-) Oczywiście zrobisz, jak zechcesz, ja po prostu znam zbyt wiele osób, które też zasmakowały życia w Anglii i tak siedzą po angielskich magazynach juz ileś tam lat, mimo czasem bardzo dobrych kwalifikacji..Oczywiście jeśli jesteś gotowa i zdeterminowana, żeby zrobić karierę w UK, to powodzenia, ale chyba narazie nie jesteś jeszcze pod ścianą, więc zastanów się dobrze, zanim wyjedziesz na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jekaterina - ok zdaze jeszcze dobrze zarabiac, a co ja zrobie jak rodzice nie beda mi za studia placic? ja nie mowie ze bede 5lat na wozku pracowac, albo cale zycie ale zawsze to lepsze na poczatek niz nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modliszka - blond odpada ostatnio chcialam poszalec i zafarbowalam na karmelowy braz przy glowie mialam bardzo jasy kolor, koncowki juz byly kilka tonow ciemniejsze kompletnie mi nie pasowalo, kolezanka mowila ze super super, ale ja sie strasznie czulam ja lubie swoj braz, mimo ze farbowany i przy tym zostaje :) tak, rodzice zostaja na stale, maja swoj dom, wiec to jest juz ich miejsce na ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he! A widzisz jak ja wiem?? Farbuje!! :D To od razu widac bo ma piekne niebieskie oczy i ten kolor ja przytlacza. Wyglada przez to troche nie naturalnie. Taka ladna dziewczyna a tak brzydko jej w tym brazie. :p Dostane po dupie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam faceta moj byly facet jest wlasnie w tym samym miescie co moi rodzice mielismy ostatnio kontakt, mialo sie niby polepszyc, mial sie on polepszyc ale oklamal mnie, byl niedawno w polsce i nic mi nie powiedzial wiec nie wypier..., koniec z nim tematu, nie rusza mnie juz on i nie chce juz go znac! nie mam faceta ale jakos teraz o tym nie mysle, mam wlasnie inne problemy, zajecia i temu narazie poswiecam swoj czas i uwage :) nic mnie nie trzyma poza studiami ktore chcialabym skonczyc ale jesli mozliwe robic je eksternistycznie i z tego chcialabym skorzystac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mowie ci, jak mialam jasniejszy kolor to juz nie bylam "ja" i zle sie czulam szybko poszlam po farbe, i pofarbowalam przy czym dopiero pozniej sie zorientowalam ze to szampon a nie farba:o jak juz nalozylam na wlosy i czytalam opakowanie... eh bywa:P ale narazie sie trzyma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dostaniesz po dupie, bo masz racje :) a co chlopak cie zdradzil, czy po prostu mu sie znudzialas? a moze rodzina ci oplaci tutaj edukacje jako inwestycje w ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie zdradzil nic z tych rzeczy po prostu on nie chce zwiazku na odleglosc ja sie zdecydowalam wrocic do pl bo niby mielismy razem wracac, ja na studia a onw ogole bo byl rok dluzej ode mnie, czyli 3 lata ale nie wrocil dostal lepsza prace i ciagle tam pracuje i chce wracac za ok 2, moze 3 a moze 5lat i prosi zebym na niego czekala phi, niedoczekanie! nie chce mnie teraz? to nie! ja nie ebde na jasnie pana czekala zreszta pewnie bysmy mieli dalej kontakt, jakis czasami ale zawsze jakis, ale za to ze mnie oklamal, bo go pytalam czy przyjezdza, powiedzial ze nie za to ze mnie oklamal nie chce go w ogole znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raanhy
piszesz, że nie chcesz pracować całe życie na wózku - nikt nie chce. ale jakie będziesz mieć perspektywy?- kiedy będziesz coraz bardziej dojrzałą kobietą z doświadczeniem na widlaku etc.? teraz jest czas na kształcenie się i zdobywanie doświadczenia- później nie będzie ci się chciało uczyć. będziesz starą kobietą bez wykształcenia i z marnym cv "operator wózka widłowego" :O czyż nie? a tutaj, w pl, już od czegoś zaczynasz -masz konkretną pracę, papier skończonych studiów na pewno też ci w przyszłości nie zaszkodzi... a to, że mniej kasy... masz dopiero 20 lat, nic od razu. przewartościuj jeszcze raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podszywam. pisze teraz pod tym nickiem (kiedys juz go mialem). na szanownego mam bana do jutra chyba. w ogole nawet IP mi modena blokuje. nie jest latwo. aha czyli twoj facet chce sobie bzykac na wyjezdzie a pozniej wrocic do ciebie :) przykre troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan Prezes Wertyp: zadna praca nie chanbi. jestem alfonsem. :D (patrz na zdjecie) moim Golfem wywoze dziewczyny do lasu i nadzoruje ich prace na autostradzie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×