Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

Kto się z tym zgadza?

Polecane posty

Bez podtekstu erotycznego, po prostu podoba mi się jako kobieta - uroda, włosy i ma fantastyczne ciało (nawet po urodzeniu dziecka), ja nie rodziłam a nie mam takiej skóry :(( nad czym ubolewam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninakaliente
wyglądam prawie jak ta pani po lewej (może trochę szczuplejsza jestem) i wcale nie jest tak hot, no chyba że po fotoszopie :d dopiero gdy zaczęłam pracować nad odchudzaniem i ujędrnianiem ciała zaczyna być trochę lepiej ale do hot to jeszcze daleka droga :) a Ta po prawej cóż... już za chuba, ale gdyby miała parę kg więcej to by miała świetną figurę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jesteś wyższa ode mnie. No i o około 10 kg lżejsza, przy czym ja, przy swojej masie czuję się jak uciekinier z Auschwitz :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beliar spoko nie łypię na Twą cnotliwą cnotliwość ;) mam kilka okazów na oku :D:D:D ale takich jak tu się wypowiadaliście - brzuchatych, pijaczy piwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21:15 [zgłoś do usunięcia] panna z akcentu Ja ważę 54 kg, ale za nie długo będzie 49. Po lewj grubas, po praewej kościotrup Mmmm, 54 a za niedługo 49 kg mięsa do ruchania w sam raz dla robionego w bambuko, biednego chłopaka oraz podstarzałego, dzieciatego pryka zdradzającego swoją żonę. Super. Reszta osób niech nie zwraca uwagi na powyższe, ot taki mały offtop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,Beliar spoko nie łypię na Twą cnotliwą cnotliwość mam kilka okazów na oku ale takich jak tu się wypowiadaliście - brzuchatych, pijaczy piwa" Ależ ja nic nie sugeruję. Tylko takie tam fakty stwierdzam. Nie piłem do Twojej wagi, napisałem tylko że ja się źle czuję w swojej. Żeby nie było że jakiś niegrzeczny jestem (przynajmniej wobec osób innych niż dziw.. pardon, panna z akcentu). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze przyznam, że nie wiem kto czym tu "pachnie" na forum :)) no to jak Ci źle to musisz się utuczyć albo zacząć zgrywać słabego artystę, dziewczyny to lubią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, wylewaj frustracje bo na ciebie beliarku niedooruchany chłoptasiu poleci gorąca pani o wadze 100+ i to tylko wtedy jak zapłacisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panno_z_akcentu.. Niezależnie od tego kto lub co na mnie poleci i tak to będzie lepsze niż ty. W sumie do pewnej rzeczy mogłabyś się przydać. Od jakiegoś czasu jakieś stwory kręcą się w okolicach mojej posesji, przez co mój pies musi spać na dworze i pilnować domu. A co byś powiedziała na to żebyś zajęła jego miejsce? Mój psiak byłby bardziej zadowolony siedząc u mnie w pokoju, cieplej by mu było, a ty wreszcie byłabyś na właściwym miejscu- uwiązana do budy. Co ty na to? Jako suka powinnaś reflektować takie rozwiązanie. Szczekałabyś na obcych, odstraszała byś ich gębą a kto wie.. jak byś była dobrą suką to może bym cie poklepał po tej pustej główce, bo na nic więcej nawet z mojej strony nie możesz liczyć. Brzydzę się tobą ekstremalnie. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie wczuwaj się w rolę psa, bo mimo że jesteś suką, pewne psie przywileje ci nie przysługują. Przykładowo, jak głaskam psa i pies mnie poliże po ręce to spoko. Gdybym w napływie miłosierdzia dla podludzi pogłaskał cie po tym szkaradnym czerepie to żeby ci nie przyszło do łba mi tą rękę polizać bo dostanę parcha :O I nie licz też na spacery ze smyczą bo by mi było wstyd. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beliar czemu tak
jedziesz po pannie z akcentu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga malaga
ale te laski są zrobione komputerowo wszędzie oglądacie komputerowe kobiety i się z nimi porównujecie śmieszne i tragiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urughaijka
Beliar ale Ty masz wyobraźnię :d jakie metafory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urughaijka
muszę przyznać, że to mnie rozśmieszyło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie nie próbowałem nikogo rozśmieszyć. Prawda taka, że panna z akcentu to najpodlejsza osoba o jakiej słyszałem i należy jej się absolutnie wszystko co najgorsze. W moich oczach to już nie jest człowiekiem. Przegięła pałę grubo. A tak poza tym to spadam na film :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beliar a może kochanek
panny z a. to twój stary?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swojego starego nie lubię do tego stopnia że chętnie poszczuł bym go panną z akcentu. Miałby z nią przewalone niesamowicie. W zasadzie ją, mojego starego i kilku innych skurrwysynów pozamykałbym w jednym kontenerze i wypierrdolił w przestrzeń kosmiczną. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urughaijka
A jaki film?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×