Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

polinkama

Rok 2011-moje maleństwo jest już na świecie:-).

Polecane posty

mój tez już przysypia :) idę powiesić pranie i wstawić kolejne. robota na okrągło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kooralinkaa wszyscy mówią ze mały jak na 9 mie ale dla mnie duży ogólnie jest dobrze tylko noce nie przespane bolą plecy i łapią mnie skurcze. oj zabiegane jesteście a ja korzystam na całego i odpoczywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój już śpi, aja zdążyłam rozpalić w piecu. Pelepetka korzystaj korzystaj bo nie będzie lekko chociaż to jest dla mnie najpiękniejszy okres :-) uwielbiam być z moim synkiem, na razie nie pracuje więc jestem cały dzień dla niego. A ja inne dziewczyny pracujecie, czy jesteście w domu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Jestem wykonczona, syn poszedl wczoraj spac o 1 w nocy, a wstal o 5 rano. RUDA Mama ja niee wiem skad on bierze tyle sily aby sie tyle wsciekac hehe:) Na szczescie teraz odsypia...mam nadzieje, ze bedzie spal dluzej niz 15 minut:) Witam nowe mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kooralinka Ja jeszcze na macierzynskim jestem, w marcu mi sie konczy,ale nie wiem czy wroce do pracy. Nie dam rady rozstac sie z synem na 8 godzin. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GnM to tak jak ja nie lubie się z synkiem rozstawać nawet na chwilkę, ja na szczęście nie pracuje obecnie i chciałabym z mały siedzieć aż do czasu pójścia do przedszkola a jak to będzie to zobaczymy. No u nas nocki nie są tak tragiczne ale ja jestem wykończona tym wstawaniem co 2 godziny, zaznacze żę syn śpi z nami więc obracam się na bok i go karmię ale dlaczego on się tyle budzi co 2 godziny praktycznie pije z zamkniętymi oczami 2 minuty i dalej śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelepetka123... na Święta będziecie już razem, ale super :) taki prezent hehe :) moja Mała usnęła z mężem sobie śpią :D mnie dzisiaj na porządki wzięło, zmieniłam pościel i takie tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kooralinkaa... ja jestem na wychowawczym, mam plan być do 2 roku życia mojej Małej, zaraz skończy 8 miesięcy, więc jeszcze troszkę mi zostało wolnego, może uda się dłużej :) powiem Wam, że nie wyobrażam sobie, że po macierzyńskim miałabym wrócić do pracy, bym się zaryczała ;) cieszę się i korzystam z tego, że mam jak mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam stronke www.promobaby.pl a jakich pieluszek używacie,bo ja do tej pory miałam Pampersa New Baby a dziś kupiłam Pampers Active Baby bo była promocja w Tesco, wychodzilo 53 gr za pieluszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja używam pieluszek Dada z Biedronki, tak :) są świetne, porównywalne do pampersów. polecił nam je znajomy. używam też na zmianę tych wielorazowych, bambusowych do prania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chusteczki z Nivea Soft&Cream i z Jelp, ale Jelp tylko przy proszku jest. W Jelpie piorę wszystko od 4 miesiąca ciąży, bo wszystko mi śmierdziało :) miałam akcje z zapachami w ciąży, to było gorsze od mdłości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A jednak znalazłam chwilę żeby poczytać co tam u Was się dzieje;-) Ja dzisiaj miałam zajęcia więc od rana mnie w domu nie było (od 6:30), Małym zajmowała się babcia - moja mama i mój M. Niedawno wróciłam do domu wlazłam tu na chwilę i zaraz spadam bo jestem już zmęczona i dlatego też cieszę się że ma mi kto pomóc przy dziecku:-) Dziewczyny co Wy takie na nie z tymi kolejnymi dziećmi?;-) Mam nadzieję, że zmienicie zdanie, żeby już się skończył ten niż demograficzny;-) (chyba jeszcze jest - nie wiem- nie jestem na bieżąco, ale tak mi się wydaje;-)) RUDAMAMA - O co chodzi z tymi wpisami? Bo jestem na kafe od niedawna i jeszcze nie jestem za bardzo "oblukana" we wszystkim;-) martta - no według mojego synka (który jest starszy od Twojej o 1,5m) to rzeczywiście jest długa, bo mój starszy i krótszy;-) ale my też jesteśmy raczej niscy, więc pewnie będzie miał wzrost po nas. A do kiedy ta promocja w Tesco i dla dzieci od ilu kg jeszcze jakbyś mogła napisać to ile sztuk i za ile ogólnie?;-) z góry dziękuję:-) olamary - dziękujemy za życzenie udanego weekendu i nawzajem;-) GnM - To ja Ci strasznie współczuję tych nocek... Mój jak nigdy wczoraj poszedł spać po 22, ale ja już wymiękałam i "sprzedałam" go tatusiowi;-) wściekła mrówa - Twój też nocny marek;-) jak Wy to wytrzymujecie??? justyan - mój jak ma zamiar usnąć to tez się wierci, skrzeczy, pociera oczka, wypluwa smoczek itp. ale w końcu usypia w wózku trzeba go trochę powozić i na ogól taki bunt nie trwa zbyt długo Inwazja - a co to za trauma po porodzie u Ciebie? Kooralinkaa - witamy bardzo ciepło w naszym gronie;-) pelepetka123 - pewnie załapiesz się na rok 2011ale nawet jak nie to zapraszamy do częstego odwiedzania nas, zawsze chętnie służymy radą. Prawda dziewczyny?;-) A i jeszcze mam do Was pytanie: jak tam kondycja Waszych włosów po porodzie? Moje niestety wypadają:-( od wczoraj zaczęłam stosować taką kurację naprawczą zobaczymy czy coś pomoże bo jak dotąd to nic na nie nie działa... A jak jest u Was? Macie jakiś sprawdzone sposoby na wzmocnienie? Pozdrawiam serdecznie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polinkama, ale się zawzięłaś, żeby wszystkim odpisać :) ale nie rozumiem, tego "mojego wątku": "RUDAMAMA - O co chodzi z tymi wpisami? Bo jestem na kafe od niedawna i jeszcze nie jestem za bardzo "oblukana" we wszystkim"? ja używam w ciągu dnia dady, a na noc i na spacer pampers premium care. ja mam swoją firmę i jak na razie nie muszę wracać do pracy- staram się z domu nad wszystkim panować :) mam tylko dylemat, bo uwielbiam swoją pracę, a z drugiej strony nie wyobrażam sobie zostawić małego pod czyjąś opieką prócz męża, ale on też pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a odnośnie włosów, to ja nie pomogę. z moimi wszystko o.k., a paznokcie, to mi rosną, jak nigdy dotąd :) generalnie prócz jednego zielonego rozstępu na brzuchu, to nie mam dodatkowych "defektów pociążowych". ja 3 tyg po porodzie normalnie wchodziłam w ciuchy z przed ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyan
ja w ciąży miałam super włosy i paznokcie szybko rosły, ten stan jak na razie się utrzymuje, oby tak dalej. myślę, że to dzięki regularnemu zażywaniu witamin. pieluszki, używamy pampersów i huggiesów, zależy na co są promocje :) od znajomych dostaliśmy Dady, ale już po założeniu drugiej pieluchy Mała dostała paskudnego odparzenia, które leczyłam kilka dni, może to dlatego, że ona ma dopiero parę tyg. i delikatną skórkę. pieluchy dałam innej mamie, bo ich używa i jej córa nie ma żadnych uczuleń. widać z mojej taka księżniczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi, hi... każdy na własnej pupie musi spróbować ;) ja np huggisów nie lubię, mi jakoś tak nie pasują :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamama: z tymi wpisami to polinkamie chodziło chyba o te randki ze na forum więcej mam ma synków polinkama: te pieluszki są w tesco do 30 listopada , kosztują 98, 99 za 189 pieluch i to są rozmiar 3 czyli od 4 do 9 kg ,są też 4 od 7 do 18 kg taka sama cena tylko pieluszek 154 i są to Pampersy Active Baby na stronie www.promobaby.pl są zawsze aktualne promocje z dużych sklepów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamama: z tymi wpisami to polinkamie chodziło chyba o te randki ze na forum więcej mam ma synków polinkama: te pieluszki są w tesco do 30 listopada , kosztują 98, 99 za 189 pieluch i to są rozmiar 3 czyli od 4 do 9 kg ,są też 4 od 7 do 18 kg taka sama cena tylko pieluszek 154 i są to Pampersy Active Baby na stronie www.promobaby.pl są zawsze aktualne promocje z dużych sklepów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GnM Moja córka też sie urodziła 27 kwietnia!:) a mam pytanie jak jestes jeszcze na macierzyńskim?? dobrze zrozumiałam?? mi sie skończył juz 27 pazdziernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór dziewczyny :) cholera coś sobie z ręką zrobiłam, ledwo moge ruszać chyba uszkodziła sobie łokieć w trakcie ćwiczeń :/ kaleka ze mnie, zawsze coś sobie musze zrobić... dobrze że tatuś w domu, zajmie się małym.. polinkamama - nie wiem jak to wytrzymuje :D Chyba dzięki weekendom gdzie Staszka przejmuje tata a ja moge odsapnąć :P młody zaczął tak chodzić spać odkąd ząbkuje, do tego skoki rozwojowe, lęk separacyjny...wcześniej slićznie zasypiał o 21. Teraz i tak jest lepiej bo jeszcze miesiąc temu nie poszedł spać przed 24 :/ Rudamama - zazdroszcze ! :D ja sobie po ciąży troche pofolgowałam i teraz walcze , zeszło już 10 kilo :) Co do włosów to wypadały strasznie przez jakieś 3 miesiące i teraz juz ok. Za to cera masakra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olamary
Hej!No nareszcie chwila dla siebie:)Mój mały zbójek już grzecznie śpi!No mi też włosy lecą masakrycznie, ale nie przejmuję się tym za bardzo bo zawsze miałam ich dużo i masę roboty przy układaniu, może teraz będzie lepiej:)No ja niestety już za 1,5 miesiąca wracam do pracy, akurat mi wypadło że po Nowym Roku od 3 stycznia, a z maluchem zostaje niania, całe szczęście że pracuję 4,5-5 godzin dziennie i jak się dobrze z mężem zoorganizujemy to mały z nianią będzie max.4 godziny dziennie!No my używamy pampersów, nie miałam jeszcze innych, tylko 2 sztuki dada od koleżanki i jakoś mi nie podeszły!Aha gdzieś czytałam że po porodzie dobre na włosy są płukanki ziołowe, ale nie pamiętam dokładnie.Miłego wieczoru i spokojnej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja jak zwykl zaatana, maly rozrabia, urwanie glowy. Nie ma czasu na nic, hehe:) Izuss tak jak kolezanka powiedzala, w Anglii macierzynskie trwa rok. Dobra ja uciekam, mam nadzieje, ze jutro uda mi sie z Wami troche popisac. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyan
jaka cisza... wszyscy korzystają z niedzieli. miłego rodzinnego dzionka życzę wszystkim. my też korzystamy z całego dnia z Tatusiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej! Od wczoraj Młodej 6 miesiąc leci :) No i dziś spała aż do 8.00! Pierwszy raz, bo tak to 4-6 pobudka zawsze była. A co do włosów - w ciąży miałam piękne, bardzo szybko rosły i były zdrowe, teraz zaś lecą na potęgę, całe garście wyjmuję przy czesaniu :( Paznokcie zawsze miałam mocne, teraz też się nic nie zmieniło. A z włosami to podobno tak jest, ze to co w ciąży nie wyleciało przez te 9 miesięcy to teraz musi wylecieć... My dziś same w domku siedzimy :( mąż musiał do pracy jechać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynu moge i ja do was dołaczyc? :) moja niunia urodzila sie w maju ma dokladnie 6 miesiecy i 10 dni ma na imie Amelia 55cm i 3120gmilosci ( w dniu urodzenia) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w pierwszą naszą wspólną niedzielę na forum dziewczyny;-) mój maluch właśnie śpi:-) później wybieramy się na spacer bo u nas pogoda nawet dopisuje jak na tę porę roku:-) RUDAMAMA - to ja chyba coś źle zrozumiałam z tymi wpisami zresztą nieważne już;-) justyan - jakie witaminy przyjmujesz? Bo moje mi nic nie pomogły na te włosy... martta - dziękuję za polecenie stronki, chętnie skorzystam;-) Izuss - nie wiem czy nas jeszcze odwiedzisz ale mam pytanie: skoro Ty już pracujesz to kto się zajmuje córką? Niania? wściekła mrówa - no to gratuluję szybkiego powrotu do wagi sprzed ciąży i życzę dalszych sukcesów;-) mam nadzieję, że z ręką to nic poważnego. Ja przez całą ciążę mieściłam się w swoje spodnie tylko wiadomo - w brzuchu się nie dopinałam. Teraz została mi tylko niewielka "oponka" na brzuchu spodnie już się dopinają;-) no i mam też kilka rozstępów ale powoli bledną. Najbardziej to właśnie przerażają mogę te włosy... Mam nadzieję, że w końcu im coś pomoże olamary - właśnie przeczytałam, że Ty zamierzasz zatrudnić nianię. Już znalazłaś odpowiednią? GnM - W tej Anglii to masz dobrze;-) aśka2010 - co do Tych włosów to ja się obawiam, że niedługo mi wszystkie wylecą, nie tylko te co miały w ciąży wypaść... Ale może przesadzam, pewnie nie będzie tak źle;-) anastazja8710 - zapraszamy serdecznie:-) zdradz nam jak karmisz swoją córkę No dziewcznki to spokojnego dnia życzę;-) albo zwariowanego, jak która woli:-) a tak przy okazji niedzieli to zapytam jaki jest Wasz stosunek do Kościoła? I z racji tego, że już prawie za miesiąc święta to może napiszeche jak macie zamiar je obchodzić w tym roku? U mnie jak zwykle Wigilia u moich rodziców a pozostałe dni Świąt, Sylwester i Nowy Rok jeszcze niezaplanowane;-) Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polinkamama - z ręką już lepiej, dzięki :)Ja też mam problem z oponką, ale damy sobie z nią rade ;) Za to coś się pomyliło młodemu i rozbawiony wstał o 3 i nie spał do 5. Po czym ranna pobudke zgotował o 7.30 :/ dobrze że dyżurował tatuś :P Mam nadzieje że u Was dziewczyny noc wygladała lepiej :) Święta u rodziny standardowo, podwójna wigilia u teściów i moich rodziców, święta to babcie, brababcie itd :)Fajnie będzie :) A co do kościoła to właśnie się do niego zbieram :P Potem do mamy i tak mi zleci cały dzień ;) pozdrawiam dziewczyny i miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, wczoraj już jakoś nie miałam czasu napisać, wiadomo :-) Dzisiaj z synkiem odpoczywamy w domu,m a tatuś zaraz wyjeżdża do pracy. Mój synek dzisiaj ma pół roku a ja nawet nie wiem kiedy to zleciało. Co do włosów to mi teraz straszne lecą a paznokcie są ok. Pieluszki tez używam z dady a chusteczki z rossmana. Jestem zadowolona zero przecieków a w nocy wogóle nie zmieniamy pieluszki. Asia2010 czy my się czasem nie znamy z (moja pierwsza ciąża.....)? Do mam które już mają pół roku za sobą kiedy wasze dzieciaczki zaczeły raczkować i siadać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×