Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Viviii

Topik dla zaczynajacych wlasnie starania o dziecko :)

Polecane posty

Gość DoRoTkA___
biegaczka80 mnie też właśnie zaczęły delikatnie boleć piersi. Myślę że jednak dostanę :( aż mi się płakać chce jak o tym pomyślę :( depresji chyba dostanę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DoRotka - glowa do óry, trzeba być dobrej myśli :) Mnie boli od kilku dni, cały czas czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DoRotka - glowa do óry, trzeba być dobrej myśli :) Mnie boli od kilku dni, cały czas czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viviii, trzymam kciuki za Ciebie caly czas! :) Choc ja w ost.cyklu mialam podobnie. @ spoznila mi sie o 6 dni, a zawsze mialam regularne cykle co 28/27 dni....tak sie napalilam, a tu dooopa :( Mam nadzieje, ze w Twoim przypadku jest po prostu za wczesnie i jak za pare dni zrobisz test pokaze dwie krechy. Bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny za was tez trzymam kciuki :) Mi mozolnie konczy sie @. Mam jej juz DOSYC!! ;) Szkoda czasu, trzeba dzialac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialixxq1e3
Witajcie! Tez staram sie z mezem o malenstwo. w grudniu odstawilam tabletki antykoncepcyjne. dzis mam 15 dc i mam nadzieje ze sie udalo. najgorsze jest to ze dopiero za 2 tygodnie bede mogla zrobic test. tyle czasu nie wiem jak wytrzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viviii
Moja mama pracuje w szpitalu gin- poł wiec jutro ide do lekarza jak bedzie jakis fajny na dyżurze zeby mi USG zrobił. Bo nawet jesli to nie ciaza to te bóle jajników sa bardzo niepokojące :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivii trzymam kciuki oby było po Twojej myśli :) madzialixxq1e3 - wiem coś o tym, sama też czekam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, widzę dzieje się u was...:) nowe cykle, nowe szanse, i nowe przytulanko jak to mawiałam :P:) a przy 8 cyklu to pamiętam jeszcze był taki lajt psychiczny że hoho...dacie rade, to dopiero początki:) opowiem Wam coś, jaka się przewrażliwiona zrobiłam...:/ wczoraj od rana zero wizyt w wc (zazwyczaj dwie są - musowo jedna, no i mdłości wiadomo), ale wczoraj słuchajcie nic...jak nowo narodzona, no to juz mówie, może się skończyły, ale jak przed południem piersi przestały mnie boleć, co tam... jakieś takie lekkie się zrobiły, to mnie zimny pot oblał....:/ odczekałam 2 godziny i dzwonie do doktórki, i jej mówie co i jak i czy to normalne, a ta do mnie jak sie wydarła, do szpitala, natychmiast, torbe brać z rzeczami i już...myśle sobie oszalała, czy jak, ale wsiadłam pojechałam (jak na złość M załatwia formalności przy przeprowadzce:/), ta mnie zaraz z biegu na kozetke wrzuciła, usg, ale wszystko w normie, znowu mnie pokłuli, krew ściągnęli, ale dzieciaczki żyją, troszkę urosły, dopiero wieczorem piersi na powrot zaczęły mnie boleć:/ ona nie wie co to było, ale na drugi raz mam od razu jechac na izbę przyjęc bez opowiadania się...:/ jak mi powiedziała, na koniec czym to grozi, to dopiero sobie siadłam...powiedziała, że jak odbierze wyniki, i jeżeli będzie coś się działo to zadzwoni do mnie wczoraj wieczorem, ale chyba nic się nie dzieje, bo cisza...w szpitalu nie zatrzymała, bo nawet jednego małego plamienia nie mam, skurczy brak... oszaleć można... myślałam, że ciąża to będzie jedna wielka radość, a tu widzę gorsze schizy będę miała niż w czasie starań:/ u nas troszkę śniegu spadło ale jest na plusie to zaraz pewnie zniknie, po niedzieli jedziem oglądać jakieś działki z magazynami, marzy mi sie magazyn, hala, żeby mieszkanko przy tym było od razu, zobaczymy...:) nie sądziłam, że wszystko w jednym czasie się zbiegnie, normalnie nowe otwarcie, nowy początek mamy w życiu... trzymajcie się:) i fajnie aga że wróciłaś tutaj :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AHHHHHSASSSSS
16:16 [zgłoś do usunięcia]agus29 BOZE DZIEWCZYNO ALE TY JEDNAK JESTES POJEBANA STARASZ SIE DOPIERO 1 MIESIAC NIE PRZESADZAJ CO TO JEST JEDNE MIESAC TO ANI NIE POCZATEK STARAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AHHHHHSASSSSS
a przy 8 cyklu to pamiętam jeszcze był taki lajt psychiczny że hoho...dacie rade, to dopiero początki juz nie zrezygnowana ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoRoTkA___
Witam, od wczoraj czuję gorzki smak w ustach. Dzisiaj jeszcze się nasilił. Czy może to być objaw ciąży?? Dodam że ten smak jest bardziej gorzki niż metaliczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegaczka80
hej u mnie bez zmian...piersi dalej bolą ale juz nie tak bardzo, a ten metaliczny i taki gorzkawy a nawet tabletkowy posmak juz miałam ...i wciąż to czekanie ahhh:( czas stanął w miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viviii
A ja miałam wczoraj USGi lekarz powiedził ze sa zmiany w macicy ale jeszcze nie wie co to jest dokładnie. Prawy jajnik powiekszony itd. Możliwe ze ciąza ale młoda bardzo i jeszcze jej nie widac. Kazał w piatek zrobic test i niezaleznie od wyniku przyjsc na usg bo nawet jesli to nie ciaza to trzeba sprawdzic czy jajnik wrócił do swojego rozmiaru i co to jest za zmiana w macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woow Vivii to możliwe że za tydzień dobre wieści nam napiszesz. ja też za tydzień powinnam mieć albo @ albo 2 kreski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Juzniezrezygnowana- faktycznie dzień dla osób o mocnych nerwach. Wszystko będzie dobrze a ból piersi czasami po prostu mija i już. Piersi nie muszą boleć ciągle tak samo. Niektóre kobiety wogóle nie odczuwają tkliwości piersi. Ja też doszukiwałam się wszystkiego. Mąż nawet zwrócił uwagę, że co chwile dotykam piersi. ( ja sprawdzałam czy bolą). Jeden wielki stres.Trzymam kciuki za Ciebie i kruszynki! Vivii kurcze super! Może faktycznie owulacja się przesunęła jak wcześniej pisałam. Może to jest to!!! Nie chcesz zrobić Beta HCG??? U mnie na razie dzień jak co dzień. Zajęłam się projektowaniem swojej wymarzonej szafy do sypialni:) Jutro idę na badania hormonalne. Boję się bo tych hormonów mam dużo do zbadania i pewnie dużo pokłują:(. W środe jedziemy z mężem na badania genetyczne. U mnie od wczoraj śnieg pada. Strasznie ślisko na drogach. L4 mam jeszcze 2 tyg., a potem powrót do rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viviii
agula lekarz powiedzial ze mam nie robic testów bo tylko sie bede stresowac a w piatek juz bedzie ten czas ze test normalny pokaze:) a do tego czasu mam o tym nie myslec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viviii
Czesc dziewczyny :) jak tam dzien minal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! dzień jeszcze ie minał ale jak do tej pory był mocno intensywny! Byłam z moim "pięknym" i z dwójką wyporzyczonych 9-latków na zjeżdzaniu na workach wypchanych słomą z góry. Wyszaleliśmy się mega a poźniej jeszcze pół godziny obrzucania się śniegiem pod blokiem. Jestem zmęczona ale szczęśliwa :) Może trochę schudnę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viviii
Ja byłam z malym na urodzinach u kolegi :) nic nie robiłam a ledwo żyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalyah82
Hej dziewczyny, bylam dzis rano u lekarza, no i tak: ogolnie wszystko jest zadnych torbieli budowa wszystkiego w porzadklu, ale mam polip szyjkowy, tak wiec zaraz jak tylko skonczy mi sie miesiaczka ( bo w koncu w piatek dostalam po 54 dzniach czekania)) to ide na zabieg łyzeczkowania tego, no i prawdopodobnie bede miala uruchomiona stymulacje do zajscia ciazy, Tak wiec zaczynam jakby od poczatku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalyah82
Hallo :) jest tu jeszcze ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helołłłłł! jest jest ktoś :) Kobietki spoko każda z nas bedzie mamą!!! Wiecie co? ja u siebie zaobserwowałam coś dziwnego ale pouczającego :) Więc jak ostatnio miesiac temu bylam już pewna ze zaszlam bo mialam setki objawów ciąży ---------> tyle ze urojonych :) to w tym miesiacu mam tak duzo wrażen, dużo zajęcia ze nie mam czasu myslec o tym czy zaszlam i objawy też mi ustapiły hehehe. A @ ma byc gdzieś ok. 22.01. Wrzućcie na luzzzz kobitki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) faktycznie coś cicho się tu zrobiło :) u nas w końcu biało:) całe 3-4 cm śniegu:) i nie topnieje!!! :) ja pamiętam co miesiąc czegoś się dopatrywałam, nawet jak na luz wrzuciłam, a ten mies.co zaskoczyłam to nic nie czułam, tak swój organizm poznałam przez czas starań...:/ menda jedna mnie wyrolowała:) wczoraj pojezdzilismy, ale ta przeprowadzka to prędzej się skończy kolejnym kredytem i budową :( całe życie na kreche:/ non stop czegoś brakuje :(ale za wynajem też płacić nie będziemy...:/ ej dziewczynki czasami to mi brakuje tej stałej pracy, wkurzającego szefostwa, złośliwych i "życzliwych" koleżanek i kolegów...:) ale jak się powiedziało A, to teraz cały alfabet przed nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoRoTkA___
Dzień dobry, ja czekam do jutra i chyba zrobię test. @ powinnam dostać jutro albo pojutrze i coś czuję że chyba przyjedzie :( Któraś z Was jeszcze jutro testuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko czytam. U mnie nic ciekawego sie nie dzieje za dwa tyg ide do lekarza wyludzic jakies skierowanie na badania.a na nastepny week wyjezdzamy do spa I na narty akurat plodniaki beda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jakbym miała się zacząć nakręcać to zastanawia mnie mój śluz od wczoraj... jest go więcej niż normalnie i jest biały i taki lepki lekko. Nie wiem czy to przed @ czy nie. Ale nie przypominam sobie żebym miała taki w tym czasie przed spodziewaną @. A jak miałyście Wy? Pytam te dziewczyny ktore mają już przynajmniej jedną pociechę lub zaszły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×