Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Viviii

Topik dla zaczynajacych wlasnie starania o dziecko :)

Polecane posty

Gość Viviii
Ja chyba tez zrobie jutro chociaz lekarz mi mowil zeby w piatek :) bo jutro moze byc za szybko ale chyba nie wytrzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusss20
Zycze powodzenia dziewczyny:) ja jade jutro na badania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjj no dziewczyny piszcie coś! piszcie bo ja co jakiś czas wchodzę na to forum i nic nic nic, cisza! gdzie wszystkie jestescie?? aaa może cały czas w łóżku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Melduję się grzecznie. :). Wczoraj zrobiłam test. Negatywny. :(. No nic trzeba dalej walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cisza straszna.....pewno są przytulanki :) Ja dziś byłam u gina, zrobił mi usg i powiedział, że wszystko oki :) mówił, zeby sie nie stresować a wszystko będzie oki :)....spróbuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus ja ide 30 do lekarza chce zeby dal mi skierowanie na badania choc dla mojego faceta. Fajnie ze znow bedziemy razem czekac na @. Moze tym razem nie przyjdzie.zawszd jest ta nadzieja. Ja na razie jestem wyluzowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki piszcie coś. Jakieś nowości? Właśnie Vivii miałaś już test zrobić. Jaki wynik? Pozytyw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia....mam nadzieję, że tym razem nie przyjdzie @ ani u mnie ani u Ciebie :). Na razie o tym nie myśle. Z testem owulacyjnym chyba daje sobie spokuj, nie chce się potem rozczarować. Pozdrawiam wszyskie staraczki. Dziewczyny piszcie co tam u Was nowego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj kupiłam test... zrobie go w niedzielę. Mam nadzieję że się nie rozczaruję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus ja robie teraz jeszcze testy na owu ale tylko dlatego ze mi zostaly z tamtego miesiaca.potem muz wiecej nie robie bo to bez sensu. Ja sobie daje czas co lipca.nic nie licze niczego nie obserwuje. Kania mam nadzieje ze ten wyjazd w gory zaowocuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusss20
Cześć:) badania porobione w poniedzialek po wyniki a 30znow do lekarza:) Nie wiem czy to normalne ale wogole nie odczuwam mdłości:) niedobrze mi było ok 6 tyg a potem przeszło. Ciesze sie z tego ale martwie sie troche, zreszta jeszcze wszystko moze byc przede mna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania - Ty w niedziele robisz test a my z Nadią kopulujemy :) życzę powodzenia, trzymam kciuki i dawaj znać jaki wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viviii
Czesc dziewczyny :) ja jutro z rana robie test :) Pobudke mam kolo 4:30 wiec zobaczymy zreszta okresu dalej nie mam a to juz 12 dni. jutro na 12.30 ide na usg zobaczymy co bedzie. troche sie martwie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viviii
Czesc dziewczyny :) ja jutro z rana robie test :) Pobudke mam kolo 4:30 wiec zobaczymy zreszta okresu dalej nie mam a to juz 12 dni. jutro na 12.30 ide na usg zobaczymy co bedzie. troche sie martwie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja będę kopulować niezależnie od wyniku hehehehe Wy oczywiście też tak róbcie! Nie możemy odmawiać sobie przyjemności :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivii trzymam kciuki aby byly 2 kreski i usg wyszło ok. Dawaj nam od razu znac co tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania popieram w 100% :) Vivii trzymam kciuki, dawaj znać co Ci wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viviii
napewno napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania popieram w 100% :) Vivii trzymam kciuki, dawaj znać co Ci wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivii ja myślę żę Ty jesteś już w ciąży. A reszta będzie :) Wiecie co mam taki humor że moglabym tańczyć po pokoju ale jetem taka zęczona że tylko leżę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivii I jak?nie trzymaj nas za dlugo w niepewnosci:) Nareszcie dzis piatek. Agus u mnie z przytulanek nici bo moj wyjezdza na weekend.dopiero w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być czakamy :) ale jesteście domyślne prawda? Dziewczyny ale mam straszną ochotę na kopulację.... :P Muszę zaczekać do wieczora, eh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivii - kurcze my tu wszystkie czekamy jaki wynik u Ciebie, dawaj szybciutka znać :) Nadia - ja w następny weekend jestem sama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania - jak teraz masz ochote na kopulacje to wieczorkiem oj bedzie sie działo :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×